***~*** Юлчета 2007 ***~***

  • 18 467
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 984
Winx вас ви забравих Embarassed вярно, че и вие познахте

# 706
  • Мнения: 329
ее супер Майче  Heart Eyes
И Ева иска сестричка  Mr. Green
Отивам да къпя дребният  Grinning

# 707
  • Мнения: 1 800
ей, Майче, супер,ти си си типичната мъжка мама, нямаше как да е момиче Heart Eyes

Айка, това т-флу свекърва ми го взе от джипито, раздават го срещу подпис Peace При Крайселски нямаше пукнат човек, както и при другите, такова чудо не съм виждала

Днес ги къпя и Никола поиска да полива Валери с канчето, аз му казвам, че не може, защото му полива и очите наред с всичко друго и Никола се обръща към Валери "ей Валери тая майка ти е много гл..." в същия момент се усеща, че ще има санкции и вместо глупава довършва с ""прекрасна...и красива"  Laughing

Никола пък не иска сестричка, защото никога не съм му представяла опцията да има сестричка  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 766
Мая  Hug ами чудесно ще си мъжка майка   bouquet
аз загубих облога Wink
.........................
Косьо си държи на неговото и иска бебе момиче. Казах му, че неговото ще е момиче  Mr. Green
Joy Joy
Иве , кажи после за витамините, че аз съм си фен на Тайс
И козметика за бебета на Тайс били пуснали - аз нея съм заредила за проучване Wink
arksi_, а имат ли престава от какво е провокирана тази алергия  newsm78
Хубава вечер на всички - без температури и кашлици
Мимозка да се отчита периодично  Hug

# 709
  • Мнения: 984
Хе хе, какво разбираш под типична мъжка майка?
Майка ми каза - нищо след време ще ти доведат 2 момиченца  Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 3 414
тАмИфлу е ваксина
ТеРафлу е едно за пиене прахче.
Радослав е с червен нос и течащ Ники е с 38,8,баща им с болки в зъба и симптоми на грип.След малко ги слагам по леглата а какво спане ще е е ясно,вие ми се вече.Х каза за теб превантивно греяна ракия.
При някое дете сополи да има?
Мая честито Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 114
Честита синя новина, Мая. Аз не познах, мислех че ще е момиче.

При Гого беше един ден кашлица, един ден хрема, един ден нищо, един ухо, един температура и после се повтаряха отначало нещата, но по-слабо. Изобщо странна проява, май не беше грипа.
Аз продължавам със саментото, Вики беше на терапия с изопринозин, но поради други причини. Дано не го хванем.

# 712
  • Мнения: 329
много се смях с Никола, как тактично се е измъкнал, хитрушан  Laughing
И аз не съм казвала никога на Еви че ще има сестричка, баща й сега й пълни главата  Laughing Mr. Green
Има изтеглени от пазара столчета за хранене на Фишер прайс, също й активни гимнастики Rolling EyesЕдната от тях се чудех дали да не взема  Sick
Марти , Валери сега кухня яде ли ,или още не?
Лека нощ без много изяви на грипа  PraynigМилите дечица ,бързо да им минава  Hug

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 523
я си ме наричайте по име Simple Smile
Там-там, алергия към нещо което е ял (според лекарката). Мен ме съмнява, че понеже спи в стаята на брат ми да не е нещо прах или кой знае какво  Thinking

Ками, интересно е това, че изтеглят от пазара Фишър прайс. Нашия стол за хранене е Easy clean - имаме от Сашо още - и той е сред т.нар. опасни?!? (модела е от 2007 поне, а се изтегля чак сега)  Thinking

Никола много ми хареса как се е отървал от ситуацията. Дипломатично е детето. Аз на Сашо позволявам да полива само в коритото, но не и по Диана, че тя все се обръща да го гледа и рискувам да я удави ....

Марти, добре, че Ками те пита за кухнята - и аз исках да питам дали вече яде кухня Валери или не. Диди още не е хапвала яйца, но пък брат и я захрани с вафла ....  ooooh!

Иначе всяка вечер водим разговор защо мама, Диди, баба и една негова приятелка от детската нямаме мъжки атрибути. Т.е. поименно се разпитва и се обясняваме за половите белези при мъжете и жените. Голям майтап е  Laughing

# 714
  • Мнения: 984
ооо днес ми попадна едно филмче.. по Нова Тв Иван и Андрей показват детска книжка - от къде идват бебетата или нещо подобно беше.
Ужасих се!
Ето линк: цък

# 715
  • Мнения: 1 800
Добро утро Hug През нощта пак вдигна Т, около 39 на пипане, но пък спа, не се буди и да иска да става.За сметка на това говори на сън много, даже от време на време и на "английски" Аз чаках да се събуди, за да дам панаодол, после и аз заспах и не дадох. Сутринта на пипане около 37. Мен ме боли гърло. Интересно ми е аз като не вдигам Т никога дали ще го изкарам с Т тоя грип newsm78

Иве, тамифлу, 75 мг, твърди капсули, съдържа озелтамивир. Това взе от джипито свеки вчера. Става и да се пие профилактично и го остави на Десо да пие  Peace Много сили на теб, а на всички вкъщи бързо оздравяване Hug

Ува,Х на моята приятелка я е предупредила, че грипът може да стихне и после пак да започнат симптоми, тоесттипично било

Цитат
Хе хе, какво разбираш под типична мъжка майка?
ами типична свекърва де Laughing На някои жени им отива да имат момиченца, на други момченца, така го усещам

Ками, Искре, не яде още кухня, проучвам сега. В едно магазинче до парка носят Ози, мама Люси и Ян Бибиян. Това ще ми е много удобно пролетта и лятото, когато сме навън. Но пък предпочитам стъклени бурканчета, а май и трите са в пластмаса. И Валери яйце не яде още, но е захранен с кекс Laughing

# 716
  • Мнения: 1 800
Видях клипчето  Shocked Shocked Shocked

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 523
Видях клипчето   Crazy без коментар!

# 718
  • София
  • Мнения: 3 414
в къщи е ужас
Дописвам незнаех че има и хапчета тамифлу ей тези от Фармацефтиката Mr. Green Марти как се взимат за превенция?
Бабата ще дойде да помага,ей един жест от нея

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 08:05 от Ива&СиЕ

# 719
  • Мнения: 616
Добро утро
Нашата докторка каза че грипа протичал със силни мускулни и стомашни болки висока Т .Отпадналост.
Сашо е само със сополи и кашлица който е зариди сополите.Вчера обаче беше по дабре.
Мая честито синьо известие . Hug
Много сили на всички който се нуждаят .Дано вече този студ поизмори вирусите че много болнички станаха. Hug

Общи условия

Активация на акаунт