90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №122

  • 27 076
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Canada
  • Мнения: 649
decuto ако не се лъжа ти беше качила скоро снимки нали? Изглеждаш наистина добре Simple Smile
Peace

# 601
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Благодаря ви Simple Smile Но по-лесно се качват кг, отколкото се свалят Simple Smile
Аз толкова харесвам режима, че не искам да свършва Wink

# 602
  • Мнения: 8 242
Вече почвам да си мисля, че режима е за хора, които имат да свалят 10-15-20 кила..  Направо взех да се отчайвам вече
Те всички режими са за "големи" килограми основно Simple Smile
Аз също съдя по-себе си - 25 кг свалих много по-лесно, отколкото сега искам да бутна още 3-4-5..
Когато искаш да "надминеш" себе си е доста трудно..  Rolling Eyes
Да не говорим, че доста повече се забелязва като свалиш 20 кг.. отколкото тия последните гадните 3.. за които май само ти знаеш  Mr. Green Laughing (говоря по принцип, за никой конкретно) Simple Smile

Хванах мъжо да ми прави антицелулитни масажи... намерих си филмчета как се прави и доста добре се справя  Crazy Само дето в събота отлита за Лондон на бач.. иии ще ми литнат и безплатните масажи  hahaha

# 603
  • Мнения: 0
Момичета я не се отчайвайте. Какво да кажа аз, която имам да свалям още 34 килограма, а от 7 дена кантара не мърда Sad. Може да е и от факта, че чакам МЦ, но определено не се отчайвам. Заинатила съм се и това е. Всеки ден си повтарям, че в края на май ще съм близо до 75 килограма и си вярвам. Мисля, че това е правилното мислене. Боря се вече 12 години с излишните килограми които натрупах след тежка операция и 9 месеца на легло. Убедена съм, че това е правилният начин за коригиране на теглото. Грешката която аз отчитам за себе си е, че още не съм включила спорта, но имам обясним страх защото операцията ми е гръбначна и досега всички опити за спорт са ми донесли само болка. Мисля да се ориентирам към зумбата и дано това е правилният избор. И за да не е спам публикацията ми един кратък отчет.
4-ти протеинов ден
З - 1 ябълка
О - зеле с месо
В - 1/2 от обяда
Вода досега около1,7 литра но има още време до лягане
Успех на всички ни!

# 604
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Добре и аз ще се похваля "моя" мъж ми прави релаксиращи масажи на свещи  Sunglasses
Шегата настрана, но антицелулитните сама си ги правя с един дървен масажор Simple Smile

# 605
  • Мнения: 33
Момичета някоя от вас има ли линк с упражненията на Кармен Електра или с някакви други хубави упражнения за домашни условия. Преди ходих редовно на фитнес, но от известно време не съм, защото имах много да уча и сега като съм в сесия пак не ми се губи време във фитнеса. Ще се радвам ако ми дадете някое линкче Simple Smile

# 606
  • Мнения: 8 242
Добре и аз ще се похваля "моя" мъж ми прави релаксиращи масажи на свещи  Sunglasses
Шегата настрана, но антицелулитните сама си ги правя с един дървен масажор Simple Smile
Абе дървен масажор..
Преди години ходих няколко пъти на професионални масажи.. яко мачкотене и стискане беше.. ама ефекта.. почти сантиметър след всеки масаж падаше трайно..
Та реших да видим в домашни условия какво може да се направи Simple Smile Аз също съм се "ролирала" с разни подобни щуротии.. ама друго си е да се позавъртят (буквално) сланинките  Joy

# 607
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Дени, виж в темата за тренировките вкъщи. Има мнооого линкове и мнения Wink

# 608
  • Мнения: 0
Деничка 1990 заповядай намерих нещо в you tube

# 609
  • Мнения: 33
Мерси Деси ще проверя в темата Simple Smile
Карамелка я го копирай пак, че нещо не е излязло Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 35 311
Карамелка,недей така бе момиче Naughty Не си повтаряй,казвай си- "Аз ще бъда 75!" Hug
Дайте линк с темата за тренировките Praynig

# 611
  • DE
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile Аз съм доволна от себе си напоследък Simple Smile Режимна съм, ходя и на спининг и направо се скапвам (за два дена един след друг спининг кантара показа -900 грама а като имате впредвид, че бях режимна, но гладна не съм стояла  Simple Smile)
Днес беше въглехидратен и НЕ изядох света, бях много добро дете, но пак не стигна времето да направя шоколадовите квадрати и съм сигурна, че ще ги сънувам! Но следващият въглехидратен е уикенда и тогава няма да им се размине  Whistling
И все пак да се отчета:
з-грейпфрут (от 2 седмици само такова закусвам пък дано ми посъбуди метаболизма)
о-едно ръжено малко хлебче с малко салата
в-пак хлебче и един ред черен шоколад (къс ред  Laughing)

Утре плодов и лунен и ще се опитам да карам основно на вода Simple Smile

Лека вечер, фиданки!   bouquet

# 612
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545703.0

Аз си свалих единия линк за стягане на дупето и краката, но даже не съм го отваряла още. Чакам да свърши сесията и тогава ще го подхвана. Иначе правя клекове и ритници ( хващам облегалката на стола и почвам да си вдигам единия крак )

# 613
  • Мнения: 0
nanu4e аз съм убедена че ще бъда и ше бъда Simple Smile стимулът ми е моята половинка който е 65 килограма
деничка извинявай моя грешка поправям се
http://www.youtube.com/watch?v=i2bnNbSuRQc&feature=related има и други части но незнам дали точно това търсиш

# 614
  • Мнения: 33
Да Кармелка за тези говорих ама май нещо не ми харесаха. Тя само се кълчи  Laughing
Намерих едни линкове в темата и сега си тегля това http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=54991&hit=1 ще го видим дали е хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт