Миксер за пяна?

  • 8 489
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Момичета, искам да ви питам дали тези миксерчета правят пяна в млякото? Някой има ли? Нека сподели.
http://www.technomarket.bg/products/09008498/rohnson-r-500-508

# 1
  • Мнения: 4 965
За пяна на мляко не съм се сещала да ги ползвам и не знам дали стават, но усилено ги ползвам по предназначението им - идеално разбиват на пяна нес-кафе за фрапе или капучино. Peace

# 2
  • Мнения: 73
Ние хич не сме по кафетата, та за това си мислех, че може да стават и за мляко. Между другото видях в интернет пак едно такова миксерче и пишеше, че ставало за мляко, но предпочетох да ви питам.Все си мисля, че щом прави пяна на кафе, защо да не може и на мляко ThinkingНо нека някой ако знае... Rolling Eyes

# 3
  • В.Търново
  • Мнения: 82
vitalitykoki  ако не се лъжа пяната на млякото се постига с онази тръбичка на кафемашината (за експресо) за топло мляко. Аз също имам такъв мейкър ,но го използвам само за Фрапе и не мисля че ще стане за пяна на мляко  newsm78

# 4
  • Мнения: 511
Имам абсолютно същото миксерче,каквото си показала на линка.
От 6-7 години го експлоатираме най-редовно.
Прави пяна и то стабилна ,особено ако млякото е топло и с по-висока масленост.

# 5
  • Мнения: 73
Да стават, но преди няколко години си купих такава машина за кафе, специално заради чучурката, но не ставаше пяна, и я дадох на майка ми. После като се заинтересувах защо не става, то било защото само професионалните и скъпите машини правели хубава пяна. Но понеже много пиеме мляко вкъщи и ми се иска да си взема нещо.   Simple Smile Така, че ще видя за всеки случай да питам в магазина, ако не ме излъжат де  Flutter

Цитат
Имам абсолютно същото миксерче,каквото си показала на линка.
От 6-7 години го експлоатираме най-редовно.
Прави пяна и то стабилна ,особено ако млякото е топло и с по-висока масленост.

Супер, значи ще си купя  Hug
А твоето с батерии ли е, че това в сайта не пише?

Последна редакция: сб, 23 авг 2014, 15:01 от AnMary

# 6
  • Мнения: 1 174
Ние хич не сме по кафетата, та за това си мислех, че може да стават и за мляко. Между другото видях в интернет пак едно такова миксерче и пишеше, че ставало за мляко, но предпочетох да ви питам.Все си мисля, че щом прави пяна на кафе, защо да не може и на мляко ThinkingНо нека някой ако знае... Rolling Eyes

Ами аз разбивам с такова нес кафе + мляко и става хубава дебела пяна. Правила съм и "шейк" с мляко, шоколад и банан, и разбивах течния шоколад в млякото и пак стана пяна.
Предполагам и само с мляко ще стане.

ПП А какво му е по - различното на пенестото мляко ?  Laughing Освен, че на вид е интересно  Crazy

# 7
  • Мнения: X
Има млековарки, подобни на френската преса, които правят много по-хубава и плътна пяна от тези миксери. Виждала съм да продават в Butlers, но сигурно и на други места могат да се намерят:

Миксерът, който показваш, също върши работа.

# 8
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Момичета, искам да ви питам дали тези миксерчета правят пяна в млякото? Някой има ли? Нека сподели.
http://www.technomarket.bg/products/09008498/rohnson-r-500-508

Ползвам всяка сутрин прави страхотна пяна,но батериите му се хабят доста бързо

# 9
  • Мнения: 511
Моето е абсолютно същото и е на ток.

# 10
  • Мнения: 73
Ходих до Техномаркет, но го нямаше този модел. Ще проверя по–нататък. Иначе сега пробвах това на леля ми, но направи слаба пяна и след като сложих какао, изчезна. Може да е била слаба батерията или защото накрайника е по-различен, не е като тоя. Много ви багодаря момичета, че се включихте  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 132
Мляко на пяна се получава в блендер. Аз си го правя с банан.   Grinning

# 12
  • Мнения: 73
Аз имам блендер, ама е неудобно Confused Ще пробвам.  Иначе, като се замисля сигурно и с миксер става  Party

# 13
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
С миксер не става аз съм пробвала  Crazy
Миксера за пяна си е най-добре или от тези за фрапе  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 174
С миксер не става аз съм пробвала  Crazy
Миксера за пяна си е най-добре или от тези за фрапе  Grinning

Последно, става ли с миксер или не  Laughing newsm78
Сигурно за блендер си имала предвич, че не става  Wink

Общи условия

Активация на акаунт