90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №123

  • 31 281
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
Току-що ми донесоха книгата,обещавам утре да споделя всичко прочетено.
надявам се да успея да почета повече и без това ще чакаммъжа да се прибере от командировка

# 751
  • София
  • Мнения: 1 586
Значи ще облажвам със сладичко без ограничения във въглехидратната вечеря, чудесно... мен и черният шоколад ме подведе. Реших, че щом е задължително да е черен, а не млечен явно трябва да се избягват млякото и яйцата. Как пък не се прежалиха да го напишат по-ясно тия хора  Laughing Има интересни рецепти в книгата. Ще споделям някои като ги пробвам  Hug

Много се обърках... в увода на книгата пише, че в плодовия ден могат да се ядат всякакви плодове, но да са еднакви за всяко отделно хранене, а в същото време в рецептите са дадени разни плодови салати и други плодови вкусотии с по 2-3 плода накуп. Дали пък само за закуската да важи, че трябва да е един вид плод  Thinking
Eто увода - http://www.picvalley.net/u/2359/52367523330396296412960569965O73 … g80mmFqOAf07B.JPG
Ето и две напълно произволни рецепти - http://www.picvalley.net/u/2143/8698615402064507541296057008S9ev … 5NKNYTDkhZaRh.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2610/162899935199504530212960 … Jep6bHE0J9Adb.JPG
 ooooh!

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 17:52 от Клише

# 752
  • Мнения: 130
Здравейте ммичета,
реших да се включа в обсъждането на въглехидратният ден. Правя режима за 4 път и винаги съм си позволявала сладкиши с мляко и яйца, сладолед какъвто се продава и винаги резултата е бил минус. Не мога да си представя сладкиш без тези белтъчини.
Много минуси на всички!!!

# 753
  • Мнения: 138
Искам да споделя нещо и да разбера дали някоя от вас има същия проблем... Напоследък много ми пресъхва устата, въпреки, че непрекъснато се наливам с вода. Адски дискомфортно е и не знам дали да не си пусна едни изследвания  Thinking

А иначе по темата, вчера бях на белтъци и хапнах за обяд пилешко със салата, а на вечеря си изпекох броколи с топено сирене. Днес на варива: за обяд леща, пък на вечеря ориз със зеленчуци.

Фиданки, аз на килца много много не мърдам, но околните казаха, че съм намалила обема. А пък мъжа ми каза, че са започнали да ми зачезват бузите и каза да спра да отслабвам (той си ме харесва пухкава). Естествено, че няма да спра, щото аз така или иначе кльоща не мога да стана, но ми се иска поне 72 или 73 да догоня (висока съм 174 и в момента тежа 80кг, а още не съм раждала).

П.С. Искрено благодаря на всички, които изказаха съжаление за котето ми. Още го няма  Sad

# 754
  • Мнения: 13
Здравейте пак,
Зачетох книгата и аз като Клише виждам същото разминаване за несмесването на плодовете в плодовия ден и рецептите. Другото което не мисе връзва е цитирам "през този ден яжте плодове и зеленчуци на всяко от храненията".
Май книгата вместо да ми помогне ме обърка повече
Споделете

# 755
  • Мнения: 13 801
Eто ви ги палачинките без мляко и яйца.

Палачинки с гъби

1 малка чаша (в книгата мерната единица е кофичка кис мляко, вероятно става въпрос за малките - по 125 г) бяло брашно
1 малка чаша черно
1 малка чаша бланширани гъби
2 малки чаши мин.вода
1 ч.л. нарязан магданоз
1 ч.л. лук на ситно
1 скилидка чесън намачкана
1 щипка сода
малко сол
1 ч.л. зехтин
Всичко се смедва, палачинките се изпичат в тиган, леко намазнен.
Ядат се топли
Може с доматен сос или кетчуп

Клише да каже има ли я тази рецепта в книгата - ден 40?
От линковете й обаче оставам с впечатлението, че нашата си е едно към едно с руския вариант. Аз лично ще мина без нея Stop Най-много да я поразлистя в някоя книжарница, когато я пуснат за продажба.

Момичета, не се вторачвайте чак толкова в подробностите. Въпросните 2 дами нито са с медицинско образование, нито с друго, което да им дава специални познания по диететика. Чели жените, интересували се, заимствали оттук-оттам по нещо, мислили, накрая стигнали до работеща формула.

Плодовият ден е ден само за плодове и зеленчуци. С предпочитание към плодовете, зеленчуците са за който недолюбва плодовете. Яде се по 5 пъти на ден. Закуската си я запазете да е само с един вид плод, другите хранения - кой както му харесва. Или има. Ако съм останала само с половин ябълка, 1 киви и 1 портокал и съм гладна, та няма да ги смеся ли!? Хайде, де Mr. Green

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 18:21 от птица

# 756

Общи условия

Активация на акаунт