Рицарки на Бялото кантарче-132

  • 23 407
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
Добро утро! Heart Eyes


# 16
  • Мнения: 0
Добро утро! Hug
Ванче мерси за кафето!  bouquetИмам нужда,че нещо не можах да спя тая  нощ  Rolling Eyes
Хайде за новата тема да се похваля с минус. Heart EyesЗа една седмица на системата имам 1.500кг минус PeaceМного съм доволна bowuuСвикнах с ранната вечеря. Hug
Детенце е добре,пак започна с белите!
Хайде болните да оздравяват бързо,бързо Hug
Мариетка честит ти степер!  bouquet
Кашарел браво за изследванията  bouquetТРябва и аз да намеря време и да отида да си направя Peace
Хубав ден! Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 09:15 от Роси**

# 17
  • Мнения: 1 280
Мариетка,честито ти степерче....да изваяш най сексито дупе в цялата околия!  Hug
Офанзива, дървеници приключи...не бях спала цялата нощ..и цикъл ми дойде , и днес до 3,30 не си бях в нас,че нали ме обгазяваха....само си влязох, една прахосмучка , ей така..за отчет,не че изобщо съм видяла някъде някаква твар..и си легнах в движение...спала съм като заклана 5-6 4аса...озверяла от глад,хапнах и сега съм спокойна...минавам да си ви видя и отивам пак да се потопя в одаяата....леле,това човек да не спи толкова време ми се видя най-големият ад...през деня ходих до библиотеката,викам си -ще си почета книжка...къде ти,само като седнах и усещах как ми става лошо за сън...станах,едвам се довлякох до нас...а като се стя га бях млада, то работа,после дискотека, 2-3 4аса сън и пак на работа... ooooh!   ех..младост,младост, а сега съм като пенсионерка...само възглавница ми дай да помириша и съм до там.../а на работа не ходя!/..

# 18
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Солчице   bouquet
как обичам Айчето да ми казва " Добро утрооо "  Heart Eyes

Честит степер на Мариетка
Браво за изследванията на Каш  Peace Аз още не съм отишла  ooooh!
Пиле  Hug Къде се луташ сега из дебрите диетични ?
Кокон , важно е вътрешното "Аз "  Heart Eyes А за дънките знам , че пак ще ти станат  Peace
Аз "открих" инфрачервената сауна  Peace Де що имах болежки и схващания - минАха  Peace
И ходя на пътечка под голям налкон   Mr. Green  Peace Ама не в къщи  Laughing и мерките са  Peace
Закусвам цитруси , после към 10.30 хапвам от вчера 2-3 с.л ръжени ядки с вода , обяд - супа .Вечеря - от менюто на " Фиета ТВ "  Laughing

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро Hug!
Ванче, Роси, Пинки, Айче, Евич, Роси** -   bouquet

Ж, има, обаче тръгна и грипа и по-добре да си седи вкъщи...разбирам да няма кой да го гледа, ама так ми е съвестно да го тикам направо във вирусите.

След първа степерска тренировка /лекичка и малка/ съм ок - нямам мускулна треска, днес повече. Че на мен точно бедрата са ми мъката, ако ги постегна малко - ще е супер Peace. Пък и да ви кажа - бая се запъхтях, баш си е кардио...

# 20
  • Мнения: 720
Привет и от мен.  Hug
Вчера най-накрая устисках режимно, количествата бяха повече, но поне манджата беше като хората. Днес грейпфрут, таратори супа без въглени. И спане до късно, голям кеф е.  Mr. Green
Отивам да тибетствам и да подхващам къщата, че е бомба.  Crazy

# 21
  • Мнения: 0
Аз само да отчета присъствие.
Много съм болна... такова чудо не е било до сега Sad
Айде успех на всички с вас съм.

# 22
  • Мнения: 241
КАШ, мн се радвам за теб! голям камък трябва да ти е паднал

Ена браво за издържането, най е трудно да се върнеш обратно в коловозите и ти си го минала

Pinkito което показва и че ти е дошъл акъла - къде ше ходиш по дискотеките и ще спиш по 2-3 часа... мн вредно
аз съм закотвила на едни 83 кила и туй то. Карам един ден режим, друг нережимен.. даже се чудя че не качвам  Mr. Green но сега пак съм в добра линия. А и предстои уикенд на Боровец та там спорт и атака на килата от всички фронтове. Все пак за 14 фев. съм си пожелала 80.
А сега как ми се яде сладко - Сникерса ме вика от автомата в кухнята ПОМОЩ
изглежда след като обядвам ми е най- най- тежко.... най ми се яде въглехидрат, пусто да му остане и сникерса, и сладкото.
Добре. Правя си договор с мене си. Ям един сникерс и това е. Нито повече нито по малко. И забравям за него. И следобеда ще пия едно мляко с нес а вечерта ще съм на салата. И така ще си запазя калорийния баланс в норма. Ne e ok tozi variant, no e po dobre ot natupkvane.

****************
епилог: изядох го. Вече съм добре, сита и неизтормозена мозъчно. Лелеее, за първи път описвам кризата си за сладко пред вас, то си е като... разкритие. Сега вече мога спокойно да си продължа деня БЕЗ изцепчици.

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 14:37 от Шарена Сол

# 23
  • Мнения: 720
Хи-хи, Сол  Hug, голям си сладур.
Първо какъв е този автомат за сникърс в кухнята?!?!? Да не си из чуждоземието? Ако е така и си имаш такова чудо в кухнята, направо ти завиждам за издържливостта. Аз да съм го омахала отдавна.  Embarassed
Дам, трудно е да е влезеш в релси, аз още не съм де, прекаленно рано е да се каже, а и предстои уикенд.  Whistling
Замених таратора с мръвка със салата. Имам готова за печене тричава пица, много моркови и репи, таратор и безвъглехидратна супа. Дано остискам тези дни.  Tired
Санитка, оправяй се бързо.  Hug

# 24
  • Мнения: 241
в работата, Ена, в работата е проклетията, за жалост в България (много ми се е допътувало, не че не обичам Бг). В кухнята има автомат с ужасно гадно кафе и горещ шоколад и то не ме изкушава макар и безплатно. Проблема е в автомата със сладкото. Всякакви боклучави ужасии има в него, няма и да обяснявам какво точно... все от тия дето ми се лепят по дупето и дето Спаска обича да ги млющи в количества.
кажи ми какви са тия тричави пици - рецепта?

# 25
  • Мнения: 0
Ена, мерси мила
Аз изобщо не отслабвам ама хич. Днес поисках пак направление за ендокринолог и обясних на личната, че пак се появяват проблеми с хормоните. Тя вика как ще отслабнеш ? Всичко е бъкано с химия и антибиотици, а и не си само ти - все повече млади момичета имат подобни проблеми,  а момчетата обратно  - увеличен естроген  newsm78
Сол - какъв е тоя сникерс ???? Поне корни да беше  Rolling Eyes или черен шоколад... Е нищо де Simple Smile Поне вече си спокойна ама гледай редичко да се случва Simple Smile

Закуса : 3 филййки бонус препчени с чубрица и сок от портокал и лимон
Обяд - купичка пилешка супа
Следобед : 3-4 мандаринки и чаша сок от портокал и грейпфурд.

# 26
  • Мнения: 1 280
Санитка, бързо да се оправяш миличка !   Hug  Смени си режима, защо не пробваш да ги сменяш на 10 дни напяример или на 2 седмици ? Избери си два и ги редувай.. Опитай с 1 ден ден в седмицата,когато ще вдигаш калориите с 300-400 ,ама да идват от спагети , пълнозърнест хляб ,или още малко кашкавалче...нещо такова....Опитай да броиш калории 2 седмици.. някакви такива идеи ми хрумнаха.....Абе аз от хормони хич не разбирам,само знам,че е много гадно и се сваля трудно, ама няма ли някакви бабешки илачи,билки, за тия гадове?   newsm78....ама първо се излекувай и тогава виж какво ще променяш.... Hug
Солчица,  ,какви са тези вредности мила?   Joy,кой ти го казва само....аз съм циклична и последните 2 дни  се изкалпазаних,днес съм добре...вчера по ниено време, едни трюфели в хладилника ,като заничат...и само ми викат :" Ела,Ела....умираме от студ..помоооощ ! "- и аз с таз добра душа.... подадох им ръка,а после и уста..ей така стана работата...
Днес - ден слугинажен...+ готвене и такава проза...навън вали гадно, а ще трябва и да ходя до магазина...ама по късно... И аз ,като Солчица, от днес до  11 фрв, /точно са 3 седмици../ , трябва да съм пооправила изгледа... Пикла има РД, и искам да съм много хубава мама....ще идем двечките някъде, не знам още къде....иска ми се да я изненадам с нещо приятно,някъде ,където не е ходила..в процес на мислене съм....

# 27
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Айче,  Hug Heart Eyes На черешата значи.  Laughing  Важното е, че вече имаш връзка  Hug Hug

Санитке,  Heart Eyes Hug оздравявай! Аз уж следя кое от къде вземаме за хапване, но в крайна сметка - за нищо не съм сигурна, ако не е произведено през очите ми. Уви, това, което се произвежда пред тях хич, ама хич не става за ядене. Само може човек да си потроши зъбите.

Солчице, туй дето описваш, ми напомня на автомата в нашата кухня  newsm78 Едва ли е една и съща, де, но все пак са ми познати терзанията и те разбирам.

Аз имам две дати, на които ще пробвам да съм пооправила фасадата, на два етапа  Mr. Green Или ако не едната, то поне на другата.

# 28
  • Мнения: 1 479
ехоо и от мене!
Стига с тоя сникърс , че ми се дояде!
Днес як физ и слугинаж и готвене и тъпня!
Утре съм бачкатор, направих си пак тричава палачинка с филе и домати!
Още съм в МЦ и ми е тъпо и така, само физа ме държи!
Яла съм доматена супа - аз си я сготвих, сега не знам, портокал,кафе, чай, филе -3 резана и кашкавал едно малко парче!

# 29
  • Мнения: 2 040
Здравейте,
Сол, ако това ще те утеши - при мен е още по-гадно положението с яденето в службата.
Всяка сутрин, точно пред вратата на моята стая има сладки разни за закуска.
Обикновено издънките които рапортувам всяка вечер са точно оттам.
Това което мога да ти кажа е да не подценяваш кафемашината.
Аз например - като ми се прияде сладко - си сипвам оттам едно какао.
Много е сладко - обаче е за предпочитане пред сникерса. Евич извинявай  Joy
Ето - днес например за малко щях да си взема вафла мура. Обаче вместо това - си взех какао.
Задоволява ми желанието за сладко / шоколад, а е в пъти по-добър вариант от сникерс.

Та от дума на дума - дойдохме до отчета  Laughing
Днес издънките са доста: имаше чай със захар /много бях гладна/
2 какаота - голяма борба беше за тия тъпи вафли...
А сега - понеже е петък вечер все пак, пък  имах тежка седмица, и понеже много се радвам за
това, че е петък вечер и още повече се радвам на грипната ваканция дето ми дадоха /не на мен - на децата - ама аз много и се радвам  Joy/
Та по тоя повод съм си сипала с кеф един коняк   Twisted Evil

Общата сметка за днес  е много относителна поради причина готвената храна  която не мога да сметна.Обаче грубо сметнато сочи максимум 1700.

Утре и вдруги ден няма да броя калории. Просто ще се опитам да ям както ядат нормалните хора.
  Grinning

Хубава вечер ви пожелавам!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт