"Хиляда пъти любов" скоро по диема фемили

  • 17 802
  • 127
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 159
Драматичен и доста скъп е новият сериал по Диема Фемили

"Хиляда пъти любов" (천만번 사랑해 / Cheonmanbeon Saranghae).







Стартът е на 07 февруари в 21:00 ч. Историята на Баейк и съпругата ми Сие е съвсем пресен сериал. Снимките му са приключили през февруари, тази година. "Хиляда пъти любов" се снима още от юни 2009 г.

Излъчванията в Корея започват от края на август 2009 и приключват в началото на март 2010 г.

Епизодите са 55, като може да се очаква и продължение (заради огромният зрителски интерес).

"Хиляда пъти любов" е един от най-скъпите корейски сериали, заради рейтинга му в Корея, който е много повече от задоволителен.






Официален БГ тейлър към сериала

http://vbox7.com/play:218da0fa







 Снимки от сериала


















Приятни минути в темата




Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 16:13 от kavak_yelleri_fan

# 1
  • Мнения: 1
Междудругото, гледах две сериала - азиатски и съм впечатлена доста.
ПЪРВА!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 159
Извинявам се сериала се казва

"Хиляди пъти любов", не хиляда ... грешката е моя  Blush

# 3
  • Мнения: 0
Филма изглежда да е добър  Wink
И музиката ми харесва!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 159
Ами честно казнано аз не съм гледала сериали от Корея,Япония,

Китай и тн и ще ми е интересно да го гледам

# 5
  • Мнения: 2 172
И аз го очаквам с нетърпение  Peace

# 6
  • Мнения: 33 397
Ще пропусна  Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 398
Още допълнение към първия пост.

Сюжет:Бек Ше Хун и съпругата му И Сун Юнг отчаяно се опитват да заченат дете. Тъй като опитите им са неуспешни, майката на Ше Хун моли Сун Юнг да обмисли варианта за сурогатно майчинство, без знанието на сина й. Гу Ън Ним става сурогатната майка износваща детето на младата двойка, но нещата се усложняват в момента, в който тя се влюбва в Канг Хо, по-малкия брат на Ше Хун.

И Су Кьонг като Гу Ън Ним
Джун Гьо Ун като Бек Канг Хо
Ким Хи Чол като И Чол
И Ши Юнг като Хонг Йън Хи
Рьо Джин като Бек Ше Хун
Гу Ън Ми като И Сун Юнг

Източник: Еastern Spirit

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 159
Още допълнение към първия пост.

Сюжет:Бек Ше Хун и съпругата му И Сун Юнг отчаяно се опитват да заченат дете. Тъй като опитите им са неуспешни, майката на Ше Хун моли Сун Юнг да обмисли варианта за сурогатно майчинство, без знанието на сина й. Гу Ън Ним става сурогатната майка износваща детето на младата двойка, но нещата се усложняват в момента, в който тя се влюбва в Канг Хо, по-малкия брат на Ше Хун.

И Су Кьонг като Гу Ън Ним
Джун Гьо Ун като Бек Канг Хо
Ким Хи Чол като И Чол
И Ши Юнг като Хонг Йън Хи
Рьо Джин като Бек Ше Хун
Гу Ън Ми като И Сун Юнг

Източник: Еastern Spirit

Много благодаря  Blush ...


а за тея дето няма да го гледат ...


Какво по дяволите правите тук ?!

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
  bouquet Ще го гледам естествено, ще вмъкна малко спам  Mr. Green за пръв път гледах корейски сериал и слушах корейска музика преди година, още от първата серия станах голям фен на всичко корейско, харесват ми традициите им, културата им, емоциите, непринудеността им, естествеността им, дори края на сериалите  Cry ми харесват, за скептично настроените искам да кажа - вижте първо и тогава се отказвайте, но пък видите ли  Heart Eyes връщъне назад няма да има...
Корейските сериали мога да гледам безкрайно много пъти и никога няма да ми омръзнат. .. особено два от тях - Sad Love Story и Boys before flowers ..   bouquet

# 10
  • Мнения: 7 914
А вече имало темичка! Flutter

# 11
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug Heart Eyes За Геджеманки позволено ли е ? Mr. Green Mr. Green Laughing Wink Party
Звездичка, Шметерлиня Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 4
здравейте и от мен и аз нямам търпение да гледам сериала доста ми е интересно Hug Hug  bouquet  love001  love001  love001

# 13
# 14
  • Бургас
  • Мнения: 159
Ето още инфо








За първи път в България по Диема Фемили корейският „Хиляди пъти любов” разказва за трудните избори и последствията, които претърпява една сурогатна майка

От 7-ми февруари, всяка делнична вечер от 21 часа, зрителите на Диема Фемили ще бъдат първите в България, които ще могат да се насладят на сериал, произведен в Южна Корея. „Хиляди пъти любов” е един от най-успешните азиатски сериали, постигнал върхови рейтинги в родината си.

В близо 50 епизода корейската сага засяга една много чувствителна и силно дискутирана в последно време тема, каквато е сурогатното майчинство. На 24-годишна възраст младата Юн-ним е принудена да направи труден избор, за да събере достатъчно пари за лечението на болния си баща. Именно в този тежък момент идва и предложението да се превърне в сурогатна майка за Сун-иънг, която не може да има деца и тайно от мъжа си Се-хун предприема такава стъпка. По условието на договор двете жени така и не се срещат лице в лице.

Съдбата обаче винаги е с крачка пред останалите и години по-късно се случва така, че Юн-ним започва работа в голяма компания, където се влюбва в красивия Канг-хо – девер на Сун-иънг. Двамата се женят и живеят щастливо, като Юн-ним приема детето на Сун-иънг като свой племенник. Една любовна афера и истините, които тя ще разкрие обаче ще обърнат живота на всички, когато истината излезе наяве и любовта, лъжата, майчиният инстинкт и честта се сблъскат на едно място.
Снимките на южнокорейският сериал „Хиляди пъти любов” започват през 2009 година и се очаква да продължат поради големия зрителски интерес сред азиатската аудитория. Режисьор на сагата е Ким Джун, а сценарист – Ким Юнг-мин. У нас сериалът тръгва от 7-ми февруари (понеделник) по Диема Фемили и ще се излъчва всеки делничен ден, от 21 часа.










Няма нужда да познаваме миналото си, защото то не е от значение, когато двама души се обичат




В главните роли: Ли Су-кунг, Юнг Джио-уун, Лиу Джин, Ко Еун-ми, Ким Хий-чул, Лий Си-иънг и др.

На 24-годишна възраст Юн-ним временно прекъсва следването си в училището по право, опитвайки се да припечели пари за обучението в колеж. Едва на 3 години тя загубва майка си и е принудена да търпи ужасното отношение на мащехата си, но благодарение на обичта на баща си и баба си, тя израства като една весела млада жена.

В деня, когато получава писмо, че е минала първия изпит в бара, бизнесът на баща й фалира. Заедно със загубата на къщата, баща й Ин-дук е приет в болница в следствие на шока и сериозно заболяване. Изпаднала в безисходица и принудена да плати високите сметки за лечението на баща си, тя попада на брокер на сурогатни майки. Без да се колебае Юн-ним решава да стане сурогатна майка за Сун-иънг, която не може да има бебе.

В началото Юн-ним и Сун-иънг не се срещат и информацията и за двете се пази в тайна от брокера до момента, който идва по най-шокиращия начин.

Въпреки, че Канг-хо е много по-добър от своя брат Се-хун в много отношения, неговата доведена майка отказва да го признае като свой син, заради предпочитанията си към по-големия му брат. Това кара Канг-хо да страда по време на цялото си детство, както и през тийнейджърските си години. В опит да избяга от това страдание, той напуска страната, за да учи в чужбина. Благодарение на ценния опит, който натрупва, той осъзнава своя огромен потенциал и се превръща в голям и зрял мъж.

Две години по-късно се случва така, че Юн-ним успява да спаси собственото си дете от автомобилна катастрофа. В знак на благодарност Сун-иънг я изпраща с препоръки в компанията, където нейният доведен баща е президент. Така Юн-ним започва работа като секретарка и докато работи във фирмата среща Канг-хо, в кого се влюбва. Заради миналото си като сурогатна майка, принудена да спечели пари, за нея се оказва трудно да започне нормална връзка с Канг-хо. Въпреки това непрестанните и устойчиви усилия от страна Канг-хо дават резултат и тя решава да се омъжи за него.

В това време Се-хун е изпълнителен директор в компанията на баща си. Той разбира, че майка му и безплодната му жена са наела сурогатна майка, която да роди неговото дете. Това се оказва прекалено тежка за него новина и той с трудност я приема. В отчаяните си той се въвлича в авантюра със секретарката на фирмата Йеон-хе, а Сун-иънг скоро разбира, че мъжът й й изневерява. Така тя разбира силата на стреса, който той преживява. Въпреки че те успяват да се сдобрят и разберат помежду си, друг сложен детайл се изпречва на пътя им. Изненадващо се оказва, че майката на Йеон-хе – Кеум-я – е брокерът, който се свързва с Юн-ним и й предлага да стане сурогатна майка.

Майката е решена да отмъсти на мъжа, изоставил дъщеря й с дете, заради което тя разкрива истината за миналото на Юн-ним и детето на Сун-иънг.

Юн-ним научава, че нейният племенник в действителност е нейното собствено дете и затова решава да напусне Канг-хо, когато всички в семейството разбират истината. Въпреки че тя все още обича Канг-хо, младата жена решава да изостави всичко и да остави нещата в миналото. Сядайки в самолета обаче, плътно зад нея стои и Канг-хо.







 

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 22:22 от kavak_yelleri_fan

Общи условия

Активация на акаунт