курс по френски Варна

  • 3 024
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
Интересувам се някой ползвал ли е услугите на образователен център Имидж 79 във Варна? Чудя се дали да се запиша там в курс по френски или някъде другаде? Важното е преподавателя да е добър и да не е много скъпо.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Къде се намира този образователен център?

# 2
  • Мнения: 0
Намери ли си вече учител и ако си доволна може ли да ми оставиш някакви координати на лично съобщение? Simple Smile А някой друг да препоръча учител по френски във Варна?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 472
Здравейте, изравям тази тема, за да не поствам тема със същото заглавие.

И мен ме интересуват курсове по френски във Варна. Много ми се искаше да е към Алианс Франсез, но нещо не мога да се свържа по телефона с тях.

Ако имате впечатления от някой друг учебен център, споделете моля.

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
За курсовете по френски към Алианс франсез е най-добре да се отиде на място във Франкофонския център, който се намира в приземния етаж на Експрес банк до Валентина (Ню Йоркър). Входът е от ул. Асен Златаров.

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм карала в Имидж 79 френски и съм наистина много довлна преподавателката е с френска фиология и е страхотна! Винаги ги препоръчвам и цените им не са високи а качеството наистина е на ниво! Мои познати са карали там и други езици и също са останали страшно доволни. Мисля че съществуват като школа от около 5-6 години така че не са някакви новоизлюпени които гледат само да взимат пари а качество 0. Имат и много подробен сайт също и опция за онлайн записване което е много удобно. Като напишете в гугъл Имидж 79 трябва да ви излезе и сайта им. Който се ориентира към тях наистина няма да съжалява сигурна съм.

# 6
  • Мнения: 9
Здравейте,
искам да споделя с Вас огромното си огорчение от отношението, което имаха към мен служителите в Алианс Франсез Варна...
и най-вече директорката Милена Ангелова, която се държи изключително надменно и арогантно.
Имам голямо желание да науча френски език и редположих, че като официално сдружение там ще са най-квалифицираните преподаватели, които да ме обучават.
За съжаление наистина нямам никакви познания по френски език и от Алианс Франсез Варна ми препоръчаха начален курс в група от 6 човека. Платих цялата сума предварително, но след първите 2 учебни часа разбрах, че не съм попаднала на правилното място за мен....
Метода на обучение не отговаряше на обещаното, а именно като се има впредвид че е начално ниво не се обясняваше всичко, а се очакваше от мен и останалите да имаме познания по езика.
Преподавателката ни караше да повтаряме като папагали това което е казала, без да записва думите, нито да обяснява какви са правилата на произнасяне на буквите.
Когато я прекъсвах и задавах въпроси, за да разбера какво ни говори,
тя видимо проявяваше недоволство и раздразнение. Каза че целта на курса е да
придобием представа от звученето на езика, и че след 50 учебни часа ще сме на нулево ниво от знания.
Това ми се стори крайно разочароващо, тъй като в интернет има достатъчно самоучители по френски език, които при това са БЕЗПЛАТНИ и с които може да се постигне същото.
Не смятам че е редно да си загубиш времето за 2 месеца, да инвестираш значителна сума пари
и в резултат получените знания да са нулеви.
Това е пошла измама и съм изключително разочарована и възмутена.
Явно беше, че съм си дала парите напразно и няма да получа необходимите ми знания,
затова след 4-тия час заявих, че се отказвам и искам да ми върнат заплатената сума.
НО от Алианз Франсез Варна отказаха като си мислят, че са над закона, според който в случай,
че обещаната услуга не отговаря на получената, можеш да се откажеш и да ти върнат парите.
Моят съвет към всички които искат да изучават френски език е да се обърнат към други преподаватели и в никакъв случай да не се подлъгват по усмихнатите лица на служителите в Алианз Франсез Варна.
Те са любезни и отзивчиви до момента, в който ти вземат парите, след това вече нищо не ги интересува.
Оказа се, че в Алианз Франсез Варна имат една единствена цел - ПЕЧАЛБА,
няма значение дали тези които са платили ще научат езика.

Общи условия

Активация на акаунт