Dali shte imam bebe?!:(

  • 4 535
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дали аз съм за този форум мила моя не ти решаш мисля Twisted Evil
А за доброто ми настроение не се притеснявай...докато има спамърчета като тебе то ще си остане такова Mr. Green
И не на последно време - извинена си. Айде със здраве...

# 46
  • Мнения: 357
Извинявайте, ако ви прозвучи малко грубо, ама тоя форум се обърна на петъчен пазар, къде ще му излезе края ако всяка от нас пусне темичка със заглавие:

''Нещо ми става''
''Дали ще имам бебе''
''Вълнувам се за еди какво си''
''Тук ме заболя, а пък там ме засърбя''

Мисля, че някой хора първо трябва да се научат да четат преди да започнат да пишат, има си БИБЛИОТЕКА за тая работа, както ПРАВИЛА за форума  smile3554, иначe всички сте добре дошли, ние нищим подобни проблеми в седмичната, моля заповядайте там   bouquet

# 47
Ок, няма да пиша повече. Извинявам се на всички и ви благодаря за всичко. Желая ви късмет и успех!

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ок, няма да пиша повече. Извинявам се на всички и ви благодаря за всичко. Желая ви късмет и успех!
Пак на криво разбрана цивилизация ли ще си играем newsm78
Не това имах предвид ама като си рекла.....
Мисълта ми беше да пишеш във форума...ама смислени неща бе...толкова ли е трудно да ме разбере човек Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 1 029
то забравя ли се туй бе.....
Съвет от стар кадър...гледай си живота..не се втелясвай..и най-важното не втелясвай и нас.
Съжалявам Галя,че не си разбрала,но това явно е шега.
Момичета,защо не питате в седмичката за тези неща наистина,просто не мога да го разбера?Аз също съм от по-новите,но първо прочетох правилата и тогава започнах за питам.Не,че не трябва никой нищо да не пита,но нали затова са се потрудили мацките с Библиотеката и Правилата.Първо гледайте там,моля,моля,моля!

# 50
  • Мнения: 634
Здравейте, момичета. Не пиша често, но чета форума от 1 год. С риск да се нахвърлите върху мен искам да попитам всъщност каква е целта на този форум? Досега си мислех, че е именно за споделане на всякакви въпроси, свързани със забременяването, включително

''Нещо ми става"
''Дали ще имам бебе''
''Вълнувам се за еди какво си''
''Тук ме заболя, а пък там ме засърбя''


Да разбирам, че това се повтаря и е досадно, но мисля, че всички сме минали през този етап...затова всеки може най-малкото да избере коя тема да чете и коя не. Точно по тази причина аз лично много рядко чета седмичната, защото ми е досадно да чете кой как се е събудил, пил кафе, какво е облякъл и т.н....но никога не бих си позволила да упреквам когото и да било.

# 51
Аз мисля, че не всички както те самите си мислят са съпричастни към всички. За да се публикуеат такива теми значи вълнуват този, който ги е публикувал и има нужда да получи подкрепа, съвет и т.н. По-важна е подкрепата..а другото ще го прогнозира лекаря. Нека да се разбираме и сме съпричастни, а не да злобеем. Който не желае да чете такива теми да не ги чете.. не е ли така..?? важното е, че доста жени от такива "маловажни" теми, според някои, ще бъдат успокоени и настроени положително. Така, че всички сме големи хора.Никой нищо лошо не е написал..като е писал, че такива теми не е хубаво да се публикуват, но когато човек има проблем..въпреки, че според някой е маловажен е много раним когато не получи разбиране, а упрек защо си публикувал тази тема. Така, че хайде да не пишем повече по тази тема, а да го даваме малко по-ведро и усмихнато.  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
...Нека да се разбираме и сме съпричастни, а не да злобеем. Който не желае да чете такива теми да не ги чете.. не е ли така..?? 
....Така, че хайде да не пишем повече по тази тема, а да го даваме малко по-ведро и усмихнато.  bouquet  bouquet  bouquet
newsm10


Тъй като в тази тема иде реч за друго ( виж първия постинг ) ако нямате какво да кажете по въпроса , не пишете моля , защото тя вече е изродена и би следвало ключ .

Правила на Форумите
........
2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани.

Всички теми с "израждащ" се характер ще бъдат заключвани ......
....
10. Потребители, които подклаждат спорове ......., ще бъдат предупреждавани.

Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума.
.............................
Това са правилата, които важат за всички подфоруми.

Общи условия

Активация на акаунт