"Системата минус 60" - тема №19

  • 27 881
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 303
Цитат
   Всички сме много индивидуални, с различни вкусове, с различен метаболизъм, с различно отношение към храната... Режима затова е добър, защото всеки  може да го съобрази със себе си. И обикновено променя нещо, ако няма резултати. Ако всичко е наред, дори и да са по-обилни закуските, дори и да вечеря само мляко с плод... щом има резултат, няма проблем. Ето,  eplauz и Монд се чувства добре с по-обилна закуска и по-лека вечеря, ако се забави отслабването, може да коригират количеството на закуската...  Аз много често вечерям нещо с ориз, а на друг ориза може да забави отслабването.
Нес в млякото,много добре казано,напълно съм съгласна с теб!  Simple Smile
  newsm74
newsm10

# 706
  • Мнения: 102
Здрваейте да дам отчет за днес:
з. Банани със сирене, 2 шоколадове бонбона и прясно мляко
о. Салата домати със сирене и филе
в. Кисело мляко и плод

# 707
  • Мнения: 0
ох,привет.....днес много прегреших.....цяла сутрин ям,станах много рано и все в кухнята се въртя.......ейде един сандвич докато приготвям закуската на малкия,ейде едно парче торта докато пия кафето,що пък да не доям сандвичите на мъжо,у-у-у-у ма тя тортата  много вкусна ,бе-бам още едно парче...и сега в 11.30 съм толкова преяла,че за обяд и дума не може да става.....тук преди няколко дни четох,че жаси направи забележка на някого,че е много калорична закуската(а беше сандвич с  мляко с нес)аз тогтава какво да кажа с моите сандвичИ и млекА????я дайте съвет,мина месец,трябва да съм свалила нещо,дрехите са ми по-свободни,но искам сериозни резултати,да намалявам ли вкусните неща за закуска,иначе за обяд и вечеря съм желязна-никакви прегрешения или оливане с количеството,особено за вечеря-обена на храната е не-повече от 500 мл

# 708
  • Мнения: 277
благодаря за посрещането

аз вчера успех да се удържа да не ям след 6.30, но днес сутринта бях с ужасно главоболие. сигурно леко ми е паднала захарта
няма промяна в килограмите, но все пак е първи сериозен ден

з: сандвич с филе и кашкавал (намазвам и малко масло, надявам се е ок), кафе лате
о: ми ще видя какво има в стола
в: смятам да изям една пилешка пържола и едно яйце - става ли така?

следобяд сигурно ще хапна ябълка, четох, че е позволено в малки количества, а аз имам нужда

успех на всички в днешния слънчев ден (дори и при нас е слънчев Simple Smile )

# 709
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
ох,привет.....днес много прегреших.....цяла сутрин ям,станах много рано и все в кухнята се въртя.......ейде един сандвич докато приготвям закуската на малкия,ейде едно парче торта докато пия кафето,що пък да не доям сандвичите на мъжо,у-у-у-у ма тя тортата  много вкусна ,бе-бам още едно парче...и сега в 11.30 съм толкова преяла,че за обяд и дума не може да става.....тук преди няколко дни четох,че жаси направи забележка на някого,че е много калорична закуската(а беше сандвич с  мляко с нес)аз тогтава какво да кажа с моите сандвичИ и млекА????я дайте съвет,мина месец,трябва да съм свалила нещо,дрехите са ми по-свободни,но искам сериозни резултати,да намалявам ли вкусните неща за закуска,иначе за обяд и вечеря съм желязна-никакви прегрешения или оливане с количеството,особено за вечеря-обена на храната е не-повече от 500 мл

                Ами ти не си яла, да се наядеш, ти си яла, да се натъпчеш  Grinning  Просто се научи да спираш, то яденето няма да избяга - и утре ще има нещо вкусно, и вдругиден...   Hug
                Правилото е да ядем толкова, че като дойде време за следващото хранене, вече да сме леко гладни  Peace

                labella, напиши как се движат и килограмите, така само едно меню...  Hug


                мегало, става вечерята Peace  И ябълката е системна, особено щом имаш нужда.
                 

# 710
  • Мнения: 95
Здравейте, скъпи!

Днес преборих още един кг. Остава още малко до линийката.

За обилното хранене сутрин. След толкова време открих нещо за себе си. В момента, в който влязох в поредния застой, плато и пр. реших, че закуската трябва да ми е качествена. Закусвам нещо тестено или сладко. Взех пример от Жани. И о, чудо! Започнаха да падат см и кг. Обяда ми е добър, но такъв, че да огладнея до 18ч. И Вечерята обикновено е зеленчуци с мляко или плодове с мляко.

Та момичета, слушайте организма си. Но тъй като сутрин ни е позволено да се храним по-калорично (не да се тъпчем), позволете си това, което ви се яде. Не гладувайте! Иначе после ще си скубете косите, че ок, стигнали сте кг, но не можете повече с пилешки порцийки и ефекта е нулев.

Нес го е казала чудесно, да не я повтарям! Simple Smile)

Лабелла - хайде дай отчет за обиколки и см, чакам с нетърпение.

Иначе дечко е по-добре, да чукам на дърво. Дано не вдига пак Т.
Хайде за сега хубав ден
П.П. з. 4бр. шоколадови трюфели, 1 курабийка, 1 банан и капучино.
       о. зеле, запечено с кайма и ориз
        в. не съм я измислила

# 711
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
             Стели, завидях ти за трюфелите  Grinning  Нещо съм в сладка фаза, сутринта закусвах с крем карамел.... Вече вия от глад, ама така е като не съм си взела днес тестяната доза....  Crossing Arms

              Само да кажа аз как се справям със сутрешната лакомия - позволила съм си само три хранения за деня, ако съм станала прекалено рано, си отпускам и една втора по-лека закуска... но това е много рядко, обикновено ставам късно  Grinning  Та тъй като знам, че мога да закусвам само един път, вадя каквото ми се е дояло, ама то колко може да изяде човек наведнъж и то сутрин... Ям каквото ям и толкова. Следващото ядене е чак като дойде времето за обяд, никакви такива - още малко, ама сега и това... Закусвам един път, а не да разтегля закуската от ставането до 12ч., защото тогава има реална опасност да изям прекалено много храна  Peace

# 712
  • Варна
  • Мнения: 141
Аз съм отскоро в системата, но отдавна се мотам из този форум.
да споделя и аз как го правя, макар, че Нес в млякото и Стелету Simple Smile са го казали вече, че по-добре от мен.

Закусвам само веднъж. Един-единствен път закусих два пъти, но първата закуска ми беше в 5 и половина сутринта, а  към десет като станах от сън ядох само триците с мляко. Закусвам всичко, което ми се е дояло от вечеря. Но първо си изяждам двете супени лъжици с трици с две лъжици кисело мляко, гарнирани или със сушени сливи или с някакво сладко, например от рози. Помага за тоалетната. След това почти не съм гладна, но с кафето хапвам или препечена филийка, или някакъв сладкиш.
Обядът ми е обикновено около 14 часа. Порция храна със салата. Ако на закуска не съм яла плод, ям сега нещо. За съжаление доста често забарвям за плодовете.
Вечерята ми е най-малка, по някой от вариантите. Само да споделя, че в събота пробвах за първи път варианта със сухарите. Неочаквано добра комбинация с извара Жоси и шарена сол. И неочаквано засищащо. За първи път вечеря по системата ми е толкова сита. До лягането ми, което обичайно е 12-1 часа никакъв глад. Дори след протеини към 10-11 вече огладнявам.
Стана чаршаф, но дано съм полезна на новите момичета.

# 713
  • Мнения: 102
Нес в млякото, Стеле - имайте търпение . В края на седмицата.  Ще има рев ми се струва  Laughing. Затова ще изчакам до края на седмицата newsm78

# 714
  • Мнения: X
Диви, айде идвай да се похвалиш бе, жена!  Party
Ааа, ще издам тайната аз най-накрая!

# 715
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен! Тази сутрин пред очите ми се замота кантарът, викам си, я да видя как са кг, и...  Embarassed 92. Точно. Та, цяла сутрин преглеждах из нета разни режими и този най ми легна на сърцето.
Да не се отплесвам повече, ако приемате дебеланка като мен в редиците, ето и днешното ми меню:
закуска - 2 принцеси с извара и яйца + 1 портокал
обяд - шунка, краставица и 2 кивита + малко солети, ама защото като ги ядях, още си избирах режим, от утре няма!
за вечеря мисля да изям едно кисело мляко 4,5%.
Добре ли е?

# 716
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Нес в млякото, Стеле - имайте търпение . В края на седмицата.  Ще има рев ми се струва  Laughing. Затова ще изчакам до края на седмицата newsm78

              Ако притесненията ти са като за изпита....  Wink  Предполагам и резултата ще е подобен  Hug


              Кали, това е то подреден човек - даже плода е по план   Wink Hug  При мен нещата са по-хаотични - ям каквото и колкото ми се яде ( ям, за да се нахраня, не да се натъпча  Wink)  Като ти прочетох за намазаните сухари и това обядвах, плюс едно сварено яйце за разкош. Сега и една мандаринка да добавя... до тук ми подреди менюто  Hug


              Муза, може...  даже е задължително още нещо да прибавиш към млякото  Peace  Успех от мен  Hug

           

# 717
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз малко се изгубих, но продължавам да режимствам.
Закуска: геврек
Обяд: кебапче със бобена слата и домати.
Вечеря: таратор или мляко с плод newsm78

# 718
  • Мнения: 40
Здравейте момичета!
Приемате ли още една желаеща да отслабне във вашата група? От много четене на диети и режими, ми се стори, че това е най-подходящия и правилен режим на хранене.
Сега да кажа нещо за мен, на 30 години съм, родих едно прекрасно момиченце преди година и четири месеца . 80 килограма съм при височина 168см. Надявам се да смъкна около 15-20кг. Но дори и да не са толкова за мен ще е постижение да променя начина си на хранене. Да спра всякакви междинни похапвания на сладки и дреболийки вкъщи, вечер пред телевизора да не опустошавам половината хладилник. За начало това ще е голямото постижение за мен. Преди да забременея бях на Дюкан и свалих 15 кг за 4 месеца, но имаше последствия и се отказах. И по време на бременността макар и много да се ограничавах си ги върнах , като родих ме хвана зимата вкъщи и добавих още малко, та бях заформила 95кг. 15 ги няма ,ама още толкова са ми в излишък.
Да кажа какво ядох днес: з- две филии препечени с масло и сирене и кафе (даже 2), о- месо със салатка домат и краставица. За вечеря вероятно мляко с плод, или ако съм много гладна ще е протеинова, като за първи ден да се заситя.
Хайде , че дълъг пост ми се получи. Усмихнат слънчев ден на всички!!!

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 14:44 от valichkaaa

# 719
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

Извинете, че ви оставих за толкова време, но всички се изредихме да боледуваме и никак, никак не съм била сиситемна. Днес също не успях съвсем, пропуснах закуската, но до довечера ще съм влязла в норма. Ще се меря другия понеделник, че и МЦ ме изненада по-рано.

о. салата зеле и моркови, малко пилешка пържола
в. мисля плодове с котидж сирене

valichkaaa, със системата съм сигурна, че ще успееш. Трябва само търпение и упорство. Добре дошла.

Не съм ви чела подробно назад, но на снимките от срещата сте много хубави. Сиси, направо на момиченце е запиличала.

Общи условия

Активация на акаунт