Отговори
# 660
  • Мнения: 146
Athens Съболезнования и нека душата му почива в мир....

simplyaven Oще веднъж благодаря и очаквам с интерес следващата "порция"

  bouquet

# 661
  • Мнения: 3 034
Радвам се, че помагат!  Hug

Аз, макар да си мислех, че прекрасно знам каква работа искам, нещо запецвам на визуализацията на деня.  Thinking През уикенда ще си отделя повече време да потърся причината и какво ме гложди.  newsm78

# 662
  • Мнения: 9
Подсъзнанието май на всички ни е заето с толкова много неща, че не остава време за писане,а Grinning Hug

Аз пък тези дни се чудя,кое кара съзнанието или подсъзнанието ни/тука се обърквам още Thinking/ да отлага дадени действия.. Искаш да направиш нещо, искаш да бъдеш някой, искаш да се случва това,това и онова...обаче си пасивен.Това като някакъв подготвителен период ли е, като предстартова треска ли е,страх ли е, мързел ли е,що ли е Thinking 

# 663
  • Мнения: 105

Сред различните видове умове, които виждаме в различните хора, само онзи вид, който е придобит чрез Самадхи или съвършената концентрация, е най-висшият. Човек който е постигнал определени сили чрез лекарства, чрез думи или чрез умъртвяване, все още има желания, но онзи който е достигнал Самадхи чрез концентрация – само той е свободен от всички желания./Раджа Йога/

# 664
  • Мнения: 105
На 11.02.2011г. почина феноменът Вера Кочовска.

Ясновидката Вера Кочовска си отиде от този свят. Гадателката е починала снощи в дома си в Плевен след дълго боледуване.

Миналата година през декември месец здравословното състояние на Вера Кочовска се влоши и тя дори предрече своята смърт. Ясновидката е отказала да празнува 65 си рожден ден, защото е знаела, че ще е последен. Кочовска не се е страхувала от смъртта. Тя смята, че лошият дух се преражда отново, за да се усъвършенства, докато на добрия са му нужни няколко години. Гадателката винаги се е чувствала щастлива, когато е била заобиколена от добри хора.

Нейните роднини споделили, че състоянието й последните седмици наистина било изключително тежко и въпреки че по едно време лекарите са смятали, че се е стабилизирала, Вера Кочовска е била на друго мнение.

Вера Кочовска е родена на 27.07.1945г. в Перник, но прекарва живота си в Плевен. Когато баща й умира, майка й я изоставя на гроба му на невръстна възраст и тя постъпва в дома за сираци в Кочериново. Ясновидката придобила своите способности след тежка травма. Тя извличала своята енергия от Мадарския конник, но никога не е пожелала да живее близо до него.

Погребението ще се извърши на 15 февруари(вторник).


Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 13:10 от СИНЬО МЕЧТАНИЕ

# 665
  • Мнения: 73
Много светлина за душата на една жена, която обичаше хората и Бога... Praynig

Simlyaven, и аз ти благодаря за преводите - много полезно! Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 73
Мили феи, една история, която да ни свети по пътя винаги Heart Eyes Сега я прочетох от в. "Монитор" и искам да я споделя с вас -

Вървели Истината и Любовта и срещнали един човек, който бил облечен в окъсани, мръсни дрехи. Истината спряла пред него и го укорила: "Я се виж какъв си дрипльо, как можеш да вървиш по улиците с тези дрехи – да ставаш за посмешище на хората!" Любовта свалила дрехата от плещите си и без дума да каже, загърнала с нея окаяния човек.
 Hug

# 667
  • Мнения: 0
Здравейте момиче, още веднъж благодаря на всички ви. Единственото ми успокоение сега е, че е вече е добре и не го боли нищо, и сега ще ме гледа някъде отгоре и пак ще е с мен, макар и по друг начин.

# 668
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 313
Момичета реших да правя ритуала с горенето на листчетата. Днес обаче се разсеях вкъщи и го изгорих 2 часа по късно. Rolling Eyes
Мислите ли, че има смисъл да продължавам да ги горя и изобщо фатално ли е че не е в точния час.

Благодаря предварително!  bouquet

# 669
  • Мнения: 620
Светлина на душата на Вера   bouquet

Като бях много малка минавахме с дядо всеки ден покрай къщата в село Борован, където Вера приемаше. Цялото кръстовище бе пълно с много хора, коли, камиони и винаги съм си мислела как не се изморява тази жена. Сега години по късно зная, че лечителя дава една конска сила , а отгоре му се дават сто конски сили. Така, че няма умора по никои начин. Така е било и при Ванга и при Дънов и при Димков ....

# 670
  • София
  • Мнения: 2 840
Ама, като гледам как умряха и Ванга, и Вера...се разколебавам леко в идеята, че са били богопомазани.
Не зная колко сили са им били дадени, но краят на един човек, надарен свъше с някакви по-специални сили, би следвало да е друг.

# 671
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз пък изпитах някакво облекчение, че Вера Кочовска си е отишла.  Съзнавам, колко зле звучи това. Обаче винаги ми е била много негативна, усещах отрицателна и тъмна енергия от нея, направо на талази.  Confused

# 672
  • Мнения: 105
КЛОНКА, Klemy И двете сте прави ,но- малка разлика е,че тази тъмна енергия не е точно от болестите на лекуваните,тъмните сили се залепят най-често на най-просветените.Законът-подобното привлича подобно в случая е силните се привличат от силни,и двете имат незавидна съдба,поради факта,че помагат и облекчават живота и страданията на много други.А това не е редно,поемат товарът на кармите им и от там-всичко лошо,което се сетите им се струпва на тях.
Имах позната лечителка и ясновидка,за съжаление си отиде - нямаше 60г.,и отново-с куп болести и нещастни стечения на обстоятелствата за сравнително кратък период.Впрочем,лекуваше безплатно,мисля,това също бе една от причините.Макар,че едва ли е единствената такава за тежкия край... Rolling Eyes

# 673
  • София
  • Мнения: 6 810
Всъщност не трябва ли тези дарби да се "раздават" безплатно? Поне аз така знам, иначе или се обръщат срещу теб, или ти се отнемат. Не претендирам за достоверност.

# 674
  • София
  • Мнения: 2 840
От друга страна, Дънов и Димков, които не са били гадатели, не зная да са си отишли драматично. Но не съм запозната, де.
Самият Дънов аз съм си казвала, че някак си не мога да го приема поради обожествяването му от неговите ученици. Казват, че той самият нито го е искал, нито го е очаквал, вероятно не го е и толерирал, но все пак го е допуснал. Което за мен е достатъчно да ме дистанцира.
Димков ми е малко известен, за него зная само че е бил лечител, ама с билки, билкар, знахар така да се каже.

Но участта на жените е далече от тази на мъжете. Може да има и някакъв дълбок смисъл в това. НЕ зная.

Общи условия

Активация на акаунт