Любители на котки - тема 47

  • 44 983
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 634

Забелязах,че започва да му пада козинката .Давате ли нещо като добавка?
Аз давам тези http://www.buynow.bg/product/2949/beaphar-top-10-cat-180-broya.html
на моите мацки и съм много доволна,а и много ги обичат  Mr. Green


+1 , и нашите много ги харесват, само че аз купувам от малките 'сърчица'

# 706
  • Мнения: 75
Вчера моя котарак тотално изтрещя............за кисело зеле Shocked
и така сладко си ядеше все едно,че яде сьомга.И след това като му се е стори доста солено си завря главата в халбата с бира. Crazy

# 707
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте,момичета!

Аз да се оплача,че Преси е болна  Sad. Вече втори ден нищо не е яла...Значи вчера, като се събудихме сутринта, видяхме,че е повърнала в банята,не хапна нищо през целия ден.Вечерта поиска да яде,сложих и в паничката и си хапна всичко,после игра и дивя и ние решихме,че се е оправила,но тази сутрин пак беше повръщала в банята.Съответно пак не пожела да яде и по обяд я заведохме при вет. Няма температура,но установиха болезнен стомах.Биха и бусколизин и нещо против повръщане и ни пратиха да си ходим.Казаха ни утре пак да минем за преглед и ако още не е добре,ще я снимат на рентген,да не би да е погълнала някоя дребна играчка на малкия или нещо друго...Надявам се да няма нищо и да е просто някакво временно неразположение...,ама е омърлушена,милата.Ето снимка от днес

# 708
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Леле колко е сладка и красива! Дано й няма нищо сериозно.

# 709
  • Мнения: 1 175
Вчера моя котарак тотално изтрещя............за кисело зеле Shocked
и така сладко си ядеше все едно,че яде сьомга.И след това като му се е стори доста солено си завря главата в халбата с бира. Crazy

 hahaha А дали и при него ще има странични ефекти зелето? Много ми беше смешно когато преди две години за пръв път открих че и котките си подпръдват от време на време  Laughing


Дано се оправя бързо сладураната Преси!  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 1 086
Благодаря за съпричастието! Hug В момента се е разиграла,дано не е сериозно наистина.



 hahaha А дали и при него ще има странични ефекти зелето? Много ми беше смешно когато преди две години за пръв път открих че и котките си подпръдват от време на време  Laughing


Хахха,да,Преси дори два пъти го докара и със звук,много се смяхме!  Joy

# 711
  • София
  • Мнения: 13 163
Хахха,да,Преси дори два пъти го докара и със звук,много се смяхме!  Joy

Щом не е със струя е добре, че на мен ми се е случвало и да пера  hahaha.

Бързо оздравяване на Преси!  Hug

# 712
  • Мнения: 75
Нито от зелето нито от бирата имаше последици!
Ама като се замисля.............спа непробудно цяла нощ,не е драскал да му отварям вратата.
Сега се чудя как да навия благоверния да му направим една котешка катерушка.Четох из нета,гледах ги големи красоти за много пари.Мисля да направя нещо с подръчни материали,половината от нещата ги имам,но не и инструментите....абе да се постопли малко това време,че с него се оправдава Crazy

# 713
  • Мнения: 1 175
Сега се чудя как да навия благоверния да му направим една котешка катерушка.Четох из нета,гледах ги големи красоти за много пари.Мисля да направя нещо с подръчни материали,половината от нещата ги имам,но не и инструментите....абе да се постопли малко това време,че с него се оправдава Crazy

Катерушката е велико изобретение! Страшно полезна вещ. Навивай, навивай!  Grinning Не е нужно да е някаква сложна, може просто от няколко парчета дърво, ПВЦ тръби и плат да сглобите нещо. Нашата си я правихме с мъжа ми, ето описание, а тук има снимки на самата катерушка (по-надолу има повече). Успех!


Ето новото любимо място на Богданка - облегалката на дивана:

# 714
  • България
  • Мнения: 490
всеки ден има прекрасни котета тук-всички са толкова сладки! Hug
мъжа ми отсъства около 2месеца и когато се прибра Макс го позна Simple Smileмалко се притеснявах за тази среща...когато разговаряхме на скаипа заставаше до монитора и не отделяше очи от него.
това ми се стори интересноhttp://www.umnineshta.bg/catalog/elektronna_hranilka_goliama.html
и това
http://www.buynow.bg/product/2891/beaphar-uspokoyavasht-antistre … -i-kuchentsa.html
ако имате наблюдение и опит споделете Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 39 782
Четох и аз за тази хранилка онзи ден. Ама ме домързя да пускам линк Simple Smile
Храната хубаво, но с водата как ще се реши проблема? Simple Smile

Днес четох, че пускат комикс за Simon's Cat в The Daily Mirror, http://www.mirror.co.uk/fun-games/simons-cat/

А и май не съм гледала всички клипчета - http://www.youtube.com/user/simonscat

# 716
  • Мнения: 1 175

За хранилката по едно време се бях навила да взимам, но много ме отказаха ревютата от хора закупили хранилка, хем и на различни марки гледах. Общо взето проблемът е че рано или късно котката й хваща цаката  Mr. Green и или успява да я отвори, или да я счупи/повреди в опитите си да докопа храната. Преди да вземем Богданка, наивно купихме от елементарния вариант хранилки - кутия с купичка отдолу, и храната си пада сама само от гравитацията. Богданка се научи как да й отваря капака. Залепихме го с тиксо, тя разкъса тиксото и пак отвори кутията. Все я намихахме обърната и храната пръсната навсякъде. Накрая се отказах и сега си я храня ръчно, а когато пътуваме викам някой да я храни.

# 717
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Tasia, как е Преси?

Дидитка, Таня, да имам очите на Богданка и Мацо!

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 09:45 от Котьо Тръмп

# 718
  • Мнения: 70
Tasia как е Преси днес по добре ли сте?Свраче Димитраки много е порастнал.

# 719
  • Мнения: 2 125
Ох, тая Богданка ми е любима  Hug

Преси е уникална красота, порастнала е и дано бързо се оправи  Praynig Hug

Бри е разгонена вече от месеци  ooooh! Прави почивка от 3-4 дена и пак наново. Добре, че не е гласовита толкова много. Но пък отрих, че си е харесала фотьойла на малкия в неговата стая и я излових, че пишка там  #Crazy А за падането на козинката няма да коментирам. Положението в нас е трагично - косми навсякъде  Confused Twisted Evil
Не знам дали ще взема хранилка, но със сигурност ще купим закрита тоалетна, защото 90% от пясъка й е извън тоалетната. С мъжа ми даваме дежурства за метене и събиране на "ценности"...



Общи условия

Активация на акаунт