Имам проблем с момичето ми

  • 2 525
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,аз съм млада майка на 35 имам момиче на 9. Правя се че не знам нищо, но тя маструбира . И ме е страх за нея, че може да няма менструация. Искам да говоря с нея,но нея може да я хване срам и да не споделя с мен. Моля Ви кажете дали тя ще има менструация и как да говоря с нея да спре. Благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 1 252
 Shocked Като майка не знаеш дали има цикъл????
Нали си жена - не си ли говорила с нея за половото съзрявяне?

Млада майка на 35?

И на двамата ми сина преди да станат на девет им обясних , че не ги е донесъл щъркела!

# 2
  • Мнения: 3
Не вие не ме разбрахте. Тя маструбира и се страхувам,че няма да й дойде.

# 3
  • Мнения: 8 567
А какво общо има едното с другото?

Не че съм спец, ама според мен навремето така са ги плашили, ако правиш това и това, няма да ти дойде и няма да имаш деца като пораснеш.

# 4
  • Мнения: 2 567
Тая тема не е истина просто, ама ще се включа  Laughing
Казвате, че сте на 35, млада майка. Това с младата ще го подмина, защото сме почти набори пък хич не мисля, че на тези години си млад и ще попитам  Sunglasses Никога ли не сте мастурбирали? Ако сте, защо искате дъщеря ви да спира. Сигурно и на нея и е приятно, така както и на вас  Wink
А дали ще и дойде. Не виждам връзката между двете. Все едно да си мислите, че може от това да се ослепее, както преди са плашели децата с това.

# 5
  • Мнения: 1 252
Летисия  Peaceподкрепям.
Аз даже мисля, че скоро ще и дойде.

# 6
  • Мнения: 984
много се съмнявам, че пише майката, за това ще се въздържа от коментар

# 7
  • София
  • Мнения: 395
Няма връзка между двата процеса.
Летисия  Peaceподкрепям.
Аз даже мисля, че скоро ще и дойде.
И аз мисля, че вече съзрява полово и е време за разговор поднесен дискретно, спокойно и уверено.Все пак това са нормални неща.Даже мисля,че тя сега е по-неспокойна ако не разбира какво точно се случва с нея.Успех
Ще следя темата, че имам дъщеря.Тя е малка още, но ще дойде и това време.

# 8
  • Мнения: 3
Мерси много,страхотни сте  Hug Hug Hug Не знам какво общо имат,но просто се притеснявах за двете-как да говоря с нея и дали ще й дойде. Благодаря ви отново  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 41 323
Не вие не ме разбрахте. Тя маструбира и се страхувам,че няма да й дойде.

Извинявай, ама къде прочете, че ако мастурбира няма да и дойде??? #Crazy То бива невежество, ама добре все пак, че не си отоворила дума, защото хем може да стресираш детето, хем ще се изложиш. Нищо няма да и стане от мастурбирането, а и да искаш не можеш я спря. По-скоро се надявай, след като веднъж е усетила половото удоволствие да си остане възможно по-дълго на мастурбация.

Цитат
много се съмнявам, че пише майката, за това ще се въздържа от коментар

Виж за това не се сетих. Ама наистина е малко вероятно да има толкова невежа майка.  newsm78

# 10
  • Мнения: 8 567
10 минути не мога да се спра Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ooooh!
 
Кой да си помисли, че в 21 век голям човек може да каже на дете подобно нещо.
Сигурно бабата е набарала компа, щом 35 годишните и се виждат млади.
На мен на 9 тези над 30 ми изглеждаха много вехти вече.

Общи условия

Активация на акаунт