Хотел "Бистрица" Самоков?

  • 1 509
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 697
Някой може ли да каже нещо за този хотел ? Интересуваме конкретно топли ли се достатъчно и има ли постоянно топла вода. Как е ресторантът? Мислим да отседнем за няколко дни и да караме ски на Боровец.Приемам и други предложения за настаняване  в Самоков.

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 14:35 от soniapro

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте, малко позакъснял отговор по темата, но все пак за в бъдеще може темата да е полезна и за други.
Та, купихме си ваучер от един сайт за колективно пазаруване за настаняване в хотел Бистрица. Офертата беше 2 нощувки, 2 закуски и една вечеря за двама на цена 92 лева общо. Тъй като нямаха свободни двойни стаи ни настаниха в апартамент, той беше доста голям в хола диван, холна маса , шкаф телевизор и два фотьойла, в спалнята легло, нощни шкафчета, тоалетка с голямо огледало, коридорче с гардероб и шкаф за обувки, портманто; Като цяло хотелчето е чисто, в стаята беше топло, банята чиста, е не е пълен лукс, но е топло и чисто, имаше си и допълнителни завивки и възглавници в гардероба, както и чисти кърпи.

Ресторанта - като обстановка ми хареса, добре обзаведен, цените са много приемливи, даже ми се сториха по-ниски отколкото предполагах че ще бъдат. Ние бяхме с ваучер и вечерята си избрахме по предварително меню ( имаше 6 варянта и всеки си избира), аз хапнах пилешко филе със редена салата и гарнитура картофки, беше вкусно и достатъчно като количество. Опитахме и други неща от менюто, готвят вкусно и пак казвам никак не е скъпо. Като пример бутилка вино Траминер на Търговище е 10 лева в ресторанта.

Аз останах с добри впечатления от хотела, не е скъпо и е много подходящ за хора, които искат да карат ски на Боровец, но да не плащат безумно скъпи хотели там. От хотела се стига за 10 минути до Боровец, много е близо тъй като той е в самия край на Самоков в посока Боровец.

Общи условия

Активация на акаунт