С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 32 766
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 57
Аз съм за петък, защото в събота немога-ще бягам от София Simple Smile Та предлагам да има среща и в петък и в събота кой когато може Simple Smile
А за детските градини незнам-аз подадох документи за ясли защото ние тук у лозенско само ясли имаме няма ни едно одз, та ще чакам ама и в трите ясли сме с входящ номер 100 Shocked
И още едно ястие за готвещите Simple Smile Варите цели картофки, после ги издълбавате, намачквате издълбаното, слагате, краставичка-кисела, гъбки,малко чесънче и копър абе пак кавото имате и малко готварска сметана, пълните и отгоре кашкавалче и запичате за 10-15мин Simple Smile
Мияяяяяяя специални благодарности че ми беше пътеводител из люлинско  Hug
П.С и в мирковската детска градина ще има места, ама едва ли ще се местите там  Laughing
Лека вечер  Hug

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 16:15 от maymunski

# 691
  • Мнения: 82
Ех,ще се постарая да се включвам по-честичко  Flutter ,макар че иде хубаво време и ще позачезнем почти всички  Laughing
За говоренето и Анджи преди като че ли повече плямпаше  newsm78 Сега набляга най-вече на "мама",всички мамосва наред  Grinning
За яслите,мъка ми е на мен голяма  Tired Най-вероятно няма да мога да подам документи понеже един от документите,който се изисква е за липса на данъци.А ние не сме плащали данъка на колата вече три години с тази четири,и са се събрали близо 1000лв,та не знам дали до края на април,когато е крайния срок ще успеем да ги изчистим.Но дори и да успеем ще сме доста назад в класиранията та надали ще се класираме въобще.Другия минус е, че в квартала в който живеем нямаме ясла а само градина.По принцип това не ми е пречка,защото града ни е на 10мин път с кола а и там работя,но нали с предимство са тези квартали около яслата  Tired,макар че ние от нашия квартал не сме виновни,че нямаме ясла  Tired Внасят уж проекти за строене на ясли,ама май само внасят....от колко години вече няма развитие по въпроса.  ooooh!
Цяла година кой ще я гледа докато тръгне на градина просто нямам идея!
Не си спомням дали ви бях споделила,че мъжо замина да работи в чужбина,вече месец го няма.Как ще издържим не знам,но тук просто работите не биват.

Нещо много се разписах,айде да оставя малко и за другия път  Mr. Green

# 692
  • София
  • Мнения: 589
Привет! Heart Eyes

Брех, докато отговоря...то станало..2012г. Mr. Green

Първо; Ч.Р.Д. Васи, Пожелавам ти цялото щастие, много здраве и още едно бебе! Mr. Green

И понеже утре едва ли, ще мога да пиша...та предварително да честитя рождения ден на Стела Simple Smile

Ч.Р. Д. Стеле, да си много, много здрава и щастлива. Пожелавам ти мечетаната работа и после..още едно бебе! Simple Smile  bouquet

Момичета, Благодаря за итговорите. Вадя тефтеРу...и записвам! Heart Eyes

В Събота, ако не сме на работа, ще ходя да видя Паола ( племенничката ) защото е си е пукнала глезена на две места и сега е с гипс. Ще ходя да и рисувам пеперуди на гипса.  Simple Smile


Хаѝде до после, милички! Heart Eyes

# 693
  • София
  • Мнения: 307
оооо Кики, поздрави на Паола! къде това добро детенце си пукна крачето?!!

Маймунскито, даваш ли вече гъбки? аз още не съм давала и скоро не съм чела по въпроса от кога какво можеше? newsm78
иначе готини рецептички даваш

Синческа - всеки град с ново двайсет - и при нас го имаше като проект това с данъците ама не беше гласувано в общината. Като се замисля то и ние на колата не сме плащали данъците 3 години... Днеска-утре и то времето мина....ама със сигурност няма да е 1000 лв. ooooh!

Тинна, и Пламена е станала много тънкообидна  hahaha. Като й направииш забележка и се обижда и плаче, и хем ти е обидена и плаче, хем идва да се гушне  Heart Eyes

хубава вечер!

П.С
гледахте ли "стъклен дом" вчера, а? много силна серия, тая Елена как беше побесняла, направо размаза Христо  Laughing

# 694
  • Мнения: 57
И аз незнам за гъбките, ама по малко давам, но кладница, които тате ги гледа на двора, за да няма опасност  Peace
Лелеееее никой неще да се срещаме  newsm78
Айде да спим след малко
И като кажа хайде значи хайдваме хахахххххх, тя Мия знае  Joy

# 695
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Синческа, какви са тез 1000 лв данък за кола за 4 години бе. Какво карате вие?

Кики, благодаря да ти се връщат пожеланията  Laughing (ама не за още едно бебе, а да ги докараш до мойта бройка + 1  Mr. Green)

Гъби и патладжани от около 24 месеца поне. Е, ако са малко в яденето може, че иначе са тежка храна.

# 696
  • София
  • Мнения: 224
Привеееет!
Помните ни нали  hahaha.

Василена честит рожден ден на патерица! Много здраве, щастие, късмет и любов ти пожелавам!

Гледам за говорене си говорите  Grinning, при Ева всичко е на китайски все още, иначе бърбори пък много ама като не я разбираме....
От седмица има нови умения - крие храна! Предполагам за черни дни... Лошото е, че я и намира - след време  Sick. Така както си седим и тя мине дъвчейки нещо. Пък то едни лигавени солети, бисквити, наскоро парче кашкавал от някоя закуска сутрин  ooooh!. Бибите и те изчезват периодично и тях пак така отива в детската стая и си ги "намира" случайно или не  Grinning (а уж през деня гледаме да не даваме).

За срещата не мога да потвърдя за събота, уж сме свободни тогава ама като дойде петък ще кажа... Май идеята на Маимунски и за двата дена е най-добра.

elvirka - бързо оздравяване на Пламенка от таз бактерия. И на мен яката ми лети времето и чакам с нетърпение май месец (ама преди това ще имаме и 4 дена  през април да знаеш  Hands Clap)

# 697
  • Мнения: 22
Хммм , Нели belladonna 9ch ми я изписаха за гърло , придружено с висока температура. А и аз по принцип от майки съм чувала ,че е за гърло. Из нета също пише подобно:
"Вelladonna 9 СН. Най-подходяща е беладоната за пациенти, които излъчват топлина като радиатор. Пулсът е ускорен, лицето и лигавиците са силно зачервени, гърлото е сухо, често може да се наблюдава силна възбуда, повишена температура. Беладоната е ценна при придружаващо възпаление на гърлото с болки, болки в ухото и други симптоми на възпаление. Приемат се по 3-5 гранули през 15-30 минути и с подобрението приемите се разреждат през 1, 2 часа до 3-4 приема по 5 гранули на прием дневно."

Щях да пиша още ,ама клюмам тука над клавиатурата . Та лека нощ Simple Smile)
    

# 698
  • Мнения: 82
Синческа, какви са тез 1000 лв данък за кола за 4 години бе. Какво карате вие?

Самолет Васи самолет,хи хи шегичка.
Шегата настрана ама се разрових да си видя пак данъчната покана,ми то 100лв само лихви  ooooh! като сложа и новия данък за тази година идват 880лв близо 900лв.
Останаха ли мами да кърмят?Аз се виждам в чудо,искам да я отбивам,но не знам как  #Crazy вечер така реве за цица,бърка ми в пазвата,дърпа блузи,ако и се опъна или скарам се започва едно тръшкане,реване  ooooh! През ноща също се буди да цока,то тя като новородено по-малко се будеше   ooooh!
Тези,които сте отбивали моля споделете  КАК?  Thinking
Каката сама ми се отби,проблеми нямах,с това виждам гоооолям зор!
Другото,за което ме е яд е,че спи при мен.Веднъж наскоро я пробвах в кошарата,ми тя още на първия час орева къщата.Тати като си дойде не знам къде ще спи,понеже тримца ще ни е тясно  Crazy

Иначе бибата я ограничихме само като ляга да спи,през другото време я крия,че като я види си я иска.
Памперса пък мисля да го махам лятото,или поне като се позатопли,тя доста разбира и мога да я започна от сега,но нека се постопли още,хем ще е по-лесно съхненето на дрехите,хем няма да и изтива напиканото дупе  Laughing

# 699
  • Мнения: 53
Хилооооууу хилооууу  Hug





Ама дайте вярно и двата дни да се организираме ако искате..пък кой когато може а за някои и по два пъти. Mr. Green  Да се възползваме от хубавото време,защото от другата седмица казаха пак ще застудее...само предложете часове.Например в петък към 12-13ч. (аз мога и по рано стига Мишко и сънчо да не решът друго)

Марго тоята Ева е уникална сладурка Hug,виж детето мисли за семейния бюджет-събира предмети,дрехи,сега и храна браво..хвала на такива деца. hahaha Wink

Синческа за цицито питай Маймунскито дали още се кърмят..тя милата имаше преиод миналия месец все за цици и бяха постовете и отбиване hahaha Hug

Елвиркеее така всеки път като ти чета постовете как разказваш за Пламенката..ама така ми липсва..брей последно я виждах на общия ден ден..с онази рокла..сладурката..така ми се сика да я нагушкам. Hug Hug Hug

Кикчо много специални поздрави на Паола сладуркова,и скоро да се оправя Heart Eyes...ама как успя да пострада така милата?

Мия, заповядай в Сливен, място ще се намери - стига да не искаш да си най в центъра, ама и за там ще те уредим smile3521, ама как ще се издържате си е ваша работа Rolling Eyes.

 hahaha викаш да не ставаме много нахални и работа да искаме  Аз бих живяла и в някое селце..ама заради пустата му медицина,болници и тъй нататък ето това ме спира.Не че като сме в Сф. ще ни гледат като писани яйца...


Ааааа и да не забравя Стелчик мила - Честит рожден ден,имай много щастлив и спокоен живот изпълнен със слънчеви дни и много усмивки



Хайде хубав ден и приятни разходки  Hug

# 700
  • Мнения: 418
Честит рожден ден Стели!!!

# 701
  • София
  • Мнения: 307
Стели, Честит рожден ден!

Пожелавам ти много да си здрава, все така силна и борбена, позитивна и винаги лъчезарна!!!

пфууу, от отдавна не съм качвала картинки и съм забравила, Стеле ще ме извиниш, използвай си въображението, какъвто букет си представиш, да знаеш от мене е !  Hug

Цветке, да нацелувкаш Евата, голяма забавна сладурка е  Laughing
Благодаря за напомнянето за Великден, значи още малко, само месец и ще почиваме. Пък и ако съвпаднат тая година католическия и православния ще е супер, че иначе мъжо работи според немците и понякога ни се разминават почивките  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 95


Ех, момичетаааааа! Разплакахте ме рано рано! Благодаря ви много! На този ден си пожелавам Бог да даде на семейството ми и мен здраве и късмет! Да се гордея с малкото ми момче! Да ми е живо и здраво! Да успявам да постигам всичко, както до сега! Да съм по-добра от миналата година и да имам все такива хубави приятели като вас! Обичам ви!

# 703
  • Мнения: 3 537
Хайда и аз да се разпиша тук Sunglasses


На Василенка и честитих във фейса,ама и тук на патерици  bouquet жива ,здрава да си Hug
На Стелка   bouquet  bouquet  bouquet всичко най-най-най... Hug

Радко не говори издава си звучи и сочи навсякъде за да му кажеш кое как се казва и какво е и само сочи с пръст и вика "Ъ-Ъ-Ъ" и така Laughing иначе си бърбоки когато си ще ба-ба, ка-ка, да-да, та-та, но не като обръщение просто така си бърботи и бръмчи с уста.
От яденетата вече яде почти всичко, е наденици не съм му давала още и разните там буклуци както се казва избягвам да давам. Гъбки по-малко съм му давала, ето снощи правих пица и беше с гъби та си хапна малко.

За срещата ме пишете и аз така към 13 ч някъде, че нали храната ходим да взимаме на обяд, мога да дойда и двата дена и петък и събота. Къде?! Нямам претенции дали борисовата или южния парк,  на тези от към люлинско не ви ли е по-добре борисовата? хайде там ако искате....казвайте

Петък 13 ч Борисовата?! примерно... и събота пак така ако искате,
 или пък петък борисовата, събота-южния?! Айде казвайте Sunglasses


Между другото петък е Благовещение Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 310
Привет мами.

ЧРД Стеле! Пожелавам ти да си много здрава, щастлива и обичана жена и мама! Много сбъднати мечти!



За срещата - казвайте, там съм!

Гъби - не давам. И аз съм чела, че се дават след 2-рата година.

Общи условия

Активация на акаунт