105СОУ - класна??

  • 2 506
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте! Ще записвам дъщеря ми в 105СОУ и събирам мнения за изброените преподавателки - това ще са класните, поемащи първолаци.

Не се знае още коя какъв профил ще води - но може да се избира между английски, италиански, компютри и рисуване.

Всякакви препоръки и мнения ще са добре дошли! Много благодаря предварително и се надявам да събера повече мнения!!
  
 
 

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 10:28 от Collibri

# 1
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Collibri, писала съм ти на лични миналата година по същото време  Laughing. Кирилова е класна на сина ми в момента - горещо я препоръчвам  Laughing.

# 2
  • Мнения: 1 391
Здрасти! Аз помня! Прегледах старателно всичките си съобщения оттогава - просто сега сондирам последно, че настана време! Благодаря ти много, ти си ми основна водеща фигура  Heart Eyes, а щом продължаваш да си доволна, още по-добре  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 888
И аз ще записвам първолак в 105-то утре, но за съжаление не се знае кой какво ще преподава още,а аз искам да е  с английски, та затова ще избера паралелка, а не преподавател Sad. Малко са ти объркани имената на преподавателите, затова си позволявам да копирам точните :
1. Людмила Рафаилова

2. Мария Величкова

3. Даниела Мановска

4. Красимира Латинова

# 4
  • Мнения: 1 296
Напълно разбирам и споделям притесненията на всички майчета на бъдещи първокласници. Но мисля, че не е много коректно да задавате по този начин въпроса си за определен учител. Защото преди всичко той е човек и ако попадне на този материал отстрани, може и да не се почувства приятно. Все едно организирате кастинг на учители и ги подреждате по фаворити. Може би и заглавието на темата така прозвуча, затова направих такава асоциация.
Зная, че това не е първата подобна тема. И аз съм давала препоръки за учителки в нашето училище, но преди всичко на ЛС, когато съм цитирала имена.

# 5
  • Мнения: 1 391
съжалявам, ако звучи така темата. Нямам против, който иска да ми пише само на лични. Просто няма как да имам информация и да избирам...    Simple Smile Добронамерени сме Simple Smile А ако е притеснителна тази тема, нека модераторите я изтрият, а което майче мисли, че може да помогне, д а ми пише на лични  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
И аз ще записвам първолак в 105-то утре, но за съжаление не се знае кой какво ще преподава още,а аз искам да е  с английски, та затова ще избера паралелка, а не преподавател Sad. Малко са ти объркани имената на преподавателите, затова си позволявам да копирам точните :
1. Людмила Рафаилова

2. Мария Величкова

3. Даниела Мановска

4. Красимира Латинова


Рафаилова е Кирилова - сменена й е фамилията... ние май за нея ще се записваме по съвет на Айяла. Така поне ако после не съм доволна, ще мога да пълня ЛС-тата на Айяла  Mr. Green (шегувам се, да несе засегнеш   bouquet)

# 7
  • София
  • Мнения: 888
Днес бях да запиша дъщеря си - номер 53 сме. Побързайте със записванията, че може да няма места после. Аз да попитам защо избирате преподавател? Ако после на този преподавател се падне паралелка, която не желаете какво ще правите?Например избрали сте госпожа X, а после на нея й се падне  паралелка изобразително изкуство, а искате друго? Какво ще правите? Между другото сутринта ми казаха, че местата за паралелката на госпожа Кирилова са заети вече.

# 8
  • Мнения: 1 391
и ние отидохме там, и същото ни казаха. Само пропуснах да видя кой номер поред сме, но здраве да е  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 888
и ние отидохме там, и същото ни казаха. Само пропуснах да видя кой номер поред сме, но здраве да е  Grinning
Номера го пише на листчето, което са ти дали Laughing

# 10
  • Мнения: 1 391
да, дали са ни , ще го погледна
Ембрион, току виж станем "съученички"  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 888
да, дали са ни , ще го погледна
Ембрион, току виж станем "съученички"  Grinning
Може,можее:)Аз като по "веща" в нещата относно порядките ще казвам кое как е;))))))))(Дъщеря ми ходи на предучилищна там) Grinning

# 12
  • Мнения: 1 391
охо, ще се радвам  на всяка информация

# 13
  • София
  • Мнения: 9 517
e, сега вече ме панирахте... май утре сутрин ще съм в училището  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
ами и аз го записах днес - номер 63, жената ми обясни, че в същност това не е записване, а само заявяване на желание да посещава това училище. Реалното записване е края на май, когато ще занесем и удостоверенията за завършен ПУ клас.

Общи условия

Активация на акаунт