Седмица 30.08-05.09

  • 12 075
  • 190
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 502
Цитат на: Зъхи
Здравейте и от мен!  Grinning
Мамо Фин, как не си качила нито килограм, бе!?  Shocked Блазе ти, наистина! Аз вече съм три отгоре, имам шкембе и дрехите не ми стават в кръста.  Embarassed  Imp


Зъхи и аз съм на твоя хал, качила съм 3кг. и вече не мога да ходя удобно със старите ми дънки, а не ги събувах.Но много ми е гот, защото  Мъжлето вече започва да ми се радва и да го милва. Embarassed
Стискайте ми палци, утре трябва да съобщя на шефа за бебо, защото в сряда сме на консултация, а те обикновено са през работно време и трябва да дам обяснение, каде отивам за да не ми прекъсват часовете.
Стефи, съжалявам, че тази ужасна леля пак те е споходила, но горе главата!!!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
добро утро и от мен!!!
аз продължавам да съм в невидение след вчерашния отрицателен тест, а и лелката я няма и никакви симптоми няма за нея, ще се побъркам вече!!!!!! Cry

# 47
  • Мнения: 689
Добро утро и от мен!!!
Хей момичета много хубава среща сте си направили!
Много съжалявам че не можах да дойда, пуста работа Cry
Аз съм добре за сега!
Записах си час за 20.09 стискайте палци всичко да е наред!!!
Sunshine мила изпълнила съм рекламата на теста дано всичко по нататък е наред!
Весел ден момичета!!!

# 48
  • Мнения: 1 037
Stasy,не се отчайвай,мисли си за хубави работи!Тези тестове не са толкова надежни,колкото ги дават.Дано да си бременна и да се радваш на едно хубаво бебе!А кога смяташ да отидеш на преглед?

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: didi75
Stasy,не се отчайвай,мисли си за хубави работи!Тези тестове не са толкова надежни,колкото ги дават.Дано да си бременна и да се радваш на едно хубаво бебе!А кога смяташ да отидеш на преглед?



 Диди от твойта уста в на Господ ушите!!!!
На лекар смятам да ида когато майка ми се върне от морето, че тя работи в болницата и познава докторите в АГ- то!

# 50
  • Мнения: 1 101
Хей, здравейте! 55 Толкова отдавна не съм се включвала...
Гледам,че има много нови момичета- добри дошли на всички Hug
При мен нищо ново.Днес ми е 34 ден,но аз съм си с късна ову( този месец беше на 24 или 25 ден),така че още е рано да се надявам.
Много успех на всички, които са в очакване Flowers Four Leaf Clover  и леко бременеене на "новите" мами в отбора.

# 51
  • Мнения: 1 037
Много ще се радвам скоро да ни се похвалиш Stasy!И кога ще се върне майка ти?Ти друг път имала ли си закъснение на цикъла от толкова дни?Аз не мога да си представя да ми закъснее,винаги(от както не се пазим) на 24 ден и съм ........Аз колкото повече искам да забременея,приятелят ми толкова повече му се увеличават ангажиментите и ме "пропуска" доста често,така че не ми се вярва скоро да се получи.Снощи докато изляза от банята и той беше заспал,а както виждате сега е момента.Тази вечер не смятам да го оставя са заспи.Трябва бебчо да идва и при нас.А сега точно как не е момента-започваме обзавеждане на ново жилище!???????А бе когато стане

# 52
  • Мнения: 2 498
Много си права Диди, не трябва да се насилват нещата...той Господ си знае работата....

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте, мен лелката ме навести Imp  Twisted Evil  Imp  днес на обяд, без никаква покана!!!! А и нямах симптоми за нея, а и с - тест!! Imp  Cry  Imp  Cry

# 54
  • Мнения: 1 037
нищо не е станало!По-бързо да ти свършва и отново на нов глас.Дано пък стане!Не унивай,не си сама.Толкова сме много и ще се подкрепяме

# 55
  • Мнения: 1 037
Стиска ми палци днес,че май е точния момент.Само да не ме пропусне скъпия,защото вече ще му се расърдя яко.Имам чувство,че това правене на бебе го обременява и не може да се отпусне.И аз не мога да се насладя на тръпката,ама....

# 56
  • Мнения: 3 154
Цитат на: stasy
Здравейте, мен лелката ме навести Imp  Twisted Evil  Imp  днес на обяд, без никаква покана!!!! А и нямах симптоми за нея, а и с - тест!! Imp  Cry  Imp  Cry


Мила, недей се натъжава. Идва нов месец! Тогава ще сме по-упорити! То и при мене нямаше признаци, ама си има и такива месеци дето лелката цъфва без дори да е предупредила Wink  Горе главата! Sunglasses

# 57
  • Мнения: 3 634
Хей, дебелани (мама Веси и Зъхи) Grinning   Laughing !

Блаз ви бе... 3 кг. Аз преди малко си гледах картата от бремеността ми с Оливер и до 16та седмица съм била качила само едно кило (ама след това до края и общо над 20 кг ми се събират). А сега дори съм отслабнала. А кантара на майка ми ме прави на вейка. Днес и казах за притесненията си и тя ми обеща, че ще ме заведе на преглед и плати за него. На мен ми е малко неудобно де... ама все пак искам да знам дали всичко ми е на ред.

Да ви питам вас двете... чувствате ли си коремчетата до къде ви стигат? Моето е като продълговата топка на един см по- долу от пъпа ми... Много ми се иска всичко да е на ред, но се притеснявам че не е така. Други на моите седмици вече чувстват как бебето рита, а аз нищо.

Откачам!

# 58
  • Мнения: 689
Стаси много съжалявам мила, горе главата!!!
Мамче от финландия какво да ти кажа аз също изпитвам страх, не знам как ще дочакам 20.9 за прегледа Close
Неизвестноста ме убива!!!

# 59
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Здравейте и от мен. Почивката свърши и беше отвратителна, да не кажа и повече от това. Сега пак съм на линия. Няма новини на бебеправещия фронт и скоро няма да има.
поздрави

Общи условия

Активация на акаунт