Британците, британците! - Британец тук, британец там, ох направо ш' ги изям! - 8

  • 14 780
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 219
О, Бялата графиня съм я гледала и много ми допадна. Бих завторила със сигурност.

Защо не мога да се прежаля да гледам 127 часа?

# 16
  • Мнения: 3 736
Уф, извинявай, да пропуснала съм, че бързах да правя новата тема, но не исках от спам да пропуснеш така ценната ми информация  Mr. Green

Денси, привет!

# 17
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ваня, ако не издържаш прекалено стресиращи и реалистични сцени на осакатяване, недей. Аз почти се разплаках за тези няколко минути. Иначе е филм, който наистина си заслужава  Simple Smile

# 18
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Цитат на: joy_r

Може ли да ми кажеш името на блогчето?   bouquet


Аааа, не може още  Mr. Green
Той ми е в момента образователния базис за Оскаровата тема. Още не ми се дава за "всеобозрение".
Ама сигурно ще се прежаля вече и ще си призная, че примерно оттам свалям месечните списъци на премиерите в САЩ и разни други полезни нещица.
Днес примерно прочетох, че фестивалът в Кан ще започне с "Полунощ в Париж" на Уди Алън... и кои са мацките, които се спрягат за партньорки на Супермен за догодина  Wink

Всъщност е повече от блог, направо си е цял сайт - http://www.ropeofsilicon.com/

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря   bouquet
Все се чудех откъде ги намираш тези списъци, не че не ми е идеално и така да си ги чета наготово  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Хм, значи хич няма и да се мОря, дет`са вика, със 127 часа. После ще го сънувам цяла седмица  Tired
Благодаря!

Днес съм си приготвила Речта! Най - сетне!!!



# 21
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Веднага разгледах горепосочения сайт и си харесах филмче http://www.ropeofsilicon.com/article/keira-knightley-and-sam-wor … from-tribeca-film

# 22
  • Мнения: 31 350
Благодаря на всички за топлото посрещане. Hug  bouquet
Аз също пропускам 127 часа на този етап.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, Ване, ти вЕрно си млад подрастващ организъм  Flutter!
Добре дошла на densi  Hug.
Онзи ден гледах Бялата графиня в замунда и сега ме е яд, че не го свалих. Но ще се поправя, мерси за препоръката!

# 24
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
На мен ми е много мъчно за Наташа Ричардсън. Много красива актриса.

# 25
  • Мнения: 3 736

Изгледах филма най-сетне. С ръка на сърце казвам, че ако не бяха тези актьори, нямаше по никакъв начин да привлечен интереса ми - сюжета не е кой знае какво, но с тях, с тях! Много съм доволна!
Дали да се пробвам със стегнат коментар?

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 23:26 от Tatti

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Лелели на 3та страница Shocked hahaha hahaha hahaha hahaha

Пуди нахална съм ма пак ша ти припомня за Алекс О'Лафлин,да ми го добавиш у СписакО Mr. Green Joy Joy Joy

О Денсита добре дошла би Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Леле, Ване, ти вЕрно си млад подрастващ организъм  Flutter!

Ми чи и аз съм млада родена съм след падането на берлинската сетна Mr. Green bowuu bowuu bowuu

Всъщност е повече от блог, направо си е цял сайт - http://www.ropeofsilicon.com/

Много интересно сайтче Thinking

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Пуц, точно в това се състои гениалността и уникалността на Колин Peace Пробвай се Grinning Ако не те е страх да те приравнят с невежи идиотки Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219

Ми чи и аз съм млада родена съм след падането на берлинската сетна Mr. Green bowuu bowuu bowuu



Въх, мари майкоууууууу! Ма ти си мноооого малка направо!

# 29
  • Мнения: 3 736
Пробвах се. Знаеш ли колко ми дреме.  Twisted Evil Мъничко ми трябва да ми пораснат пироните от главата!

Оххх и в Дневниците назрява поредния скандал, аз вече плюя на всичко и ако се продължава в тоя дух ще яхна метлата и ще сека наред, много яко ми писна!!!

Общи условия

Активация на акаунт