Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 162

  • 28 618
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
вълка козината си мени,но нрава не...се казва в една стаара поговорка.от екипа на сериала често се измъкват от недоволството и упреците на феновете си,с това,че в живота не било така,че в живота не винаги любовта побеждавала,колко труден бил живота и така нататък.сценаристите използват тезата за реалността когато и както им е угодно,но в никакъв случай не я следват.
такива хрисими гадини като мелда не вярвам,че съществуват.тази промяна в нея ми харесва,реабилитираха я,но въпроса ми е:възможна ли е такава трансформация в истинския живот,щом сценаристите толкова спекулират с доближаването на историята до него?

# 31
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Боб, Музата ти бърза да наваксва! Пускай я на воля, страхотно се получава!
За "Осъдена душа"- smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 32
  • Мнения: 1
искам нещо да споделя с вас,надявам се да не ми се смеете много..
когато започна филма по Нова,го рекламираха като красива приказка...вече не е нито приказка,нито пък красива,но продължавам да си мисля,че ще свърши наистина като приказка
това си го мисля от доста време и се надявам да стане така

Амин! bishop bishop bishop bishop newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
+1.  bouquet Laughing Heart EyesОт самото начало вярвам само в този финал.
Приказките винаги завършват с красив финал  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 281
Мисля си и за нещо друго- за ролята на Бату в живота на Еда! Thinking Да, единствено в нейния живот, той изигра положителна роля, защото й намери хубавата работа в модната къща и я свърза с леля Живка! yes Факт! dontknow Може и да е имал лоши намерения, но така стана, че вместо да избоде очи на Еда, й изписа вежди! Grinning Не всеки има късмета да се срещне с такава изключителна жена като Хаят, която от тоя миг нататък, ще бъде като втора майка за Еда, а по едно време и единствена, както и неин духовен и професионален наставник, съветник, опора, верен приятел, душеприказчик! thumbsup
И още- отвори очите на Харун за чувствата му.
Можеше много лоши неща да и стори.....докато беше в ръцете му.
Стига ....толкова че ще се "влюбим " в него hahaha Joy hahaha

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Рекси, извинявай ако ти се струва, че пришпорвам, Яамур обвини ли Еда за това,че баща й го няма?
Вени,не.Ямур няколко пъти попита майка си дали вече не обича баща й,а тя отговори не е вярно обичам го.Еда и каза че винаги,когато иска може да му се обажда и да се виждат,но той няма да живее с тях.Ямур попита дали баща й е направил нещо лошо,но Еда я успокои,че не е така
Ох, благодаря ти! Успокои ме! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 0
относно Мелда-мисля,че тя в крайна сметка разбра грешките си и най-вече разбра,че не  може да бъде с някой,който не я обича/независимо тя колко обича/.това е много по-голямо мъчение отколкото да се примириш с това,че не можеш да си с този,които обичаш
май стана малко объркано,но се надявам да ме разберете

# 36
  • Мнения: 570
Мокси, благодаря за Новата тема ! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Боб, много прочуствени стихове отново! newsm51  smile3525newsm51 smile3525 newsm51
Забравете за финал Харун-Мелда , той ще остане сам до края на живота си, но никога с Мелда! PeaceМного и набирам като гледам сериите по Диема! #Cussing out #Cussing out #Cussing outТя много добре знае кога  стана това бебе , а се прави на ощипана госпожица! ooooh! ooooh! ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 203
Здравейте незабравима и неуморна дружина  Hug Heart Eyes От обяд досега и немога да ви догоня  smile3529 newsm39

Мокси слънчице благодаря ти за прекрасното ни райско кътче  txtloves smile3525 txtloves
Поклон на всички днешни стихоплетци  newsm20 smile3501 smile3501 smile3501
Боб днес си във вихъра си  .Радвам се ,че вече си на линия помела и измела всички вируси и бацили  newsm51 smile3501 newsm51

На новодошлите  welcome welcome welcome в най-готината и великолепна незабравима компания и по-честичко се включвайте  newsm51

# 38
  • Русе
  • Мнения: 2 326
вълка козината си мени,но нрава не...се казва в една стаара поговорка.от екипа на сериала често се измъкват от недоволството и упреците на феновете си,с това,че в живота не било така,че в живота не винаги любовта побеждавала,колко труден бил живота и така нататък.сценаристите използват тезата за реалността когато и както им е угодно,но в никакъв случай не я следват.
такива хрисими гадини като мелда не вярвам,че съществуват.тази промяна в нея ми харесва,реабилитираха я,но въпроса ми е:възможна ли е такава трансформация в истинския живот,щом сценаристите толкова спекулират с доближаването на историята до него?
Аз също не вярвам! Мелда има нужда от нечия опора, подкрепа. Това ,което й се случи, беше ужасно.А в същото време-семейството й разпиляно.С комбинативния си ум разбра, че това е нейния шанс, да осмисля живота си в този момент, за да не мисли за станалото. Сама си помага.
Но така е по-добре, отколкото да впряга злобата и завистта си. Има време да се разбере, доколко е градивна трансформацията й.

# 39
  • Мнения: 0
рекси,благодаря за този превод  bouquet
много е важно това,че Ямур не обвинява майка си за тази раздяла.ако я беше обвинила,мисля че нямаше да му се обади

# 40
  • Русе
  • Мнения: 2 326
относно Мелда-мисля,че тя в крайна сметка разбра грешките си и най-вече разбра,че не  може да бъде с някой,който не я обича/независимо тя колко обича/.това е много по-голямо мъчение отколкото да се примириш с това,че не можеш да си с този,които обичаш
май стана малко объркано,но се надявам да ме разберете
Мелда поне това разбра, да!

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Момиченце, не закачай батко си, че не знаеш какво ти се пише?! По-по-най-! hahaha

# 42
  • Мнения: 3 203
Момиченце, не закачай батко си, че не знаеш какво ти се пише?! По-по-най-! hahaha

Вени май ще си останем само със снимките зад кадър.Абе доста съмнителна таз работа  newsm78 Heart Eyes

# 43
# 44
  • Мнения: 0
вълка козината си мени,но нрава не...се казва в една стаара поговорка.от екипа на сериала често се измъкват от недоволството и упреците на феновете си,с това,че в живота не било така,че в живота не винаги любовта побеждавала,колко труден бил живота и така нататък.сценаристите използват тезата за реалността когато и както им е угодно,но в никакъв случай не я следват.
такива хрисими гадини като мелда не вярвам,че съществуват.тази промяна в нея ми харесва,реабилитираха я,но въпроса ми е:възможна ли е такава трансформация в истинския живот,щом сценаристите толкова спекулират с доближаването на историята до него?
Аз също не вярвам! Мелда има нужда от нечия опора, подкрепа. Това ,което й се случи, беше ужасно.А в същото време-семейството й разпиляно.С комбинативния си ум разбра, че това е нейния шанс, да осмисля живота си в този момент, за да не мисли за станалото. Сама си помага.
Но така е по-добре, отколкото да впряга злобата и завистта си. Има време да се разбере, доколко е градивна трансформацията й.
А дали не искат да ни покажат точно това,че Мелда се поучи от грешките си и дори след такова преживяване като изнасилването успя да стъпи на краката си и да  вземе живота си в ръце.Осъзнавайки грешките си и  това което причини на семейството си и сестра си се опитва да оправи нещата и да ги събере отново.Докато Еда продължава да тъпче на едно място и да повтаря едни и същи грешки. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт