даите идеи за игра4ки за дете ....

  • 5 855
  • 62
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами така де иде коледа и нова година и "лос реес магос " (7 януари царете магьосници носят подаръци на децата ) ... дрехи си имаме бол .. а едни катааааааалози са пуснали с какви ли не игра4ки .. опитвам се да отсея  какво е полезно и какво не .. ама не мога ..за сега барбитата съм ги изклю4ила .. казваите полезни и забавни и развиващи игра4ки за дете на 2 години .  не мога да и купя вси4ко на света затова ми се ще да е нещо което ще я занимава.. засега съм се насо4ила към една дъска за рисуване ( 4е описа къщата ве4е) , една маса със занимания (на фи6ер праиз ) и може би това
 казвайте какви игра4ки имате и какво ви се струва най вървежно при вашите де4ковци

# 1
  • Мнения: 211
Точно това столче го имаме. Много е интересно. Една от играчките, които все още поддържат вниманието му. Мисля, че ще се хареса на детето.

# 2
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Точно това столче го имаме. Много е интересно. Една от играчките, които все още поддържат вниманието му. Мисля, че ще се хареса на детето.
да ама ние не сме ли малко големи за него - не съм го виждала на живо - пи6е 4е било за "нау4аване" 0 какво то4но може да нау4и от него ?

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
оо ами то наистина е интересно . мерси сиси

# 4
  • Мнения: 3 880
На моята (гледам че са долу_горе на една въzраст) zа единият от праzниците Ще й вzема тоzи телефон


Много е впечатлена от Пух, а и е първа телефонистка, така че е точно zа нея, даже 2 пъти вече я водя в някой магаzин и й го покаzвам да съм сигурна, че й харесва Twisted Evil, вярно че има цирка като си тръгваме, но сигурното си е сигурно  Laughing

СъЩо и такава кухня много Ще й хареса, но много обемиста ми се струва и не ми се Ще оЩе от сега да я обикалям иz къЩи... Догодина



Обаче може някакъв малък сервиz с чаШки и други прибори да й вzема, zаЩото много обича да си сервира кафе и да храни мечоците Laughing

Друго, което ми се върти като вариант са раzни строители от сорта на Лего или други кубчета, които могат да се нареждат едно върху друго_това съЩо ни е хит в момента.

Наистина е трудно да се иzбере неЩо при това иzобилие, а и това което ни харесва на нас най_вероятно няма да е интересно zа детето Simple Smile
Аz zатова я пускам в магаzина zа играчките или по раzни детски кътове с играчки и наблИУдавам на кое Ще се спре най_дълго време, то и това не е гаранция ама... Laughing

# 5
  • Мнения: 2 452
СъЩо и такава кухня много Ще й хареса, но много обемиста ми се струва и не ми се Ще оЩе от сега да я обикалям иz къЩи... Догодина

[

Малки са за кухня! На Изабела и купихме кухня точно за Коледата, когато бе на 2 годинки, но сега отчитам, че е било грешка. Играеше с нея, но на 2-3 годинки не могат да я използват пълноценно - не им стига въображението и жизнения опит за това. Изчакайте с кухнята е моят съвет; не са евтини и не си струва да се изхарчат толкова пари за нещо, кето няма да им достави удоволствие. По-добре им я купете към 3-4 годишна възраст.  Heart Eyes

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 и аз се бях засилила за тези детски кухни  и какви ли не други такива джунджурии оба4е мъжо отсе4е - вижда6 ли какво пи6е - за над 3 години - Simple Smile малка е - и ми вика  ще ти се да е вундеркинд и ве4е да може да пи6е и смята и говори - ама тя си е още бебе . та така за кухните - сигурно ЛАура е права (не 4е мъжо не е , ама той дете като мен за първи път гледа Simple Smile ). ина4е Бибе аз пък си мислех  още да и взема една детска кофа ,със стирка ,метла и лопата .. щото все бяга след мен с лопатки и метли и ги разнася из цялата къща . телефон4ето е добра идея също

# 7
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И ние точно сме на вълна играчки.  Laughing
Видях в една тема тук такъв пъзел http://www.bgphoto.net/photos/2273/o632497695067187500.JPG и много ми хареса. Някоя от мамите в Торонто дали е виждала тук нещо подобно? newsm78
А това столче за каква възраст е? Гумено ли е? Уф, че много въпроси. Embarassed

# 8
  • Мнения: 7 605
Нямам ли4ен опит, но си поzволя да се вклиу4а zа да кажа, 4е идеята на Биба zа Лего е много добра. Има Лего Дупло то4но zа по малките, от таzи серия има и ферма, и къЩи и какво ли не. Много ка4ествени игра4ки са, и аz имах от тях като малка и после ги zанесохме в БГ и там оЩе играят с тях, даже не мога да иzброя ръцете, преz които са минали  Wink



# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
зна4и  Нади тези пъзели- килим4ета  са интересно нещо но не особено практи4но ..за да не го разняся из цялата къща трябва да го залепи6 - ..ама ако го залепи6 пък детето по4ва да се ядосва 4е не може да го раздели .. абе имам го подобно килим4е .. забавно е ,но гледаи да са по големи 4астите .
 Конструктора наистина е полезно нещо - съдя го по Гери - сега то4но е в момента когато слепва една 4аст с друга .. но без смисъл .... за сега ..

# 10
  • Мнения: 4 212
Anke, kupi na saldunkata barabani i 4ineli, ima super qki v JUGETELANDIA. Vsa6nost tam ima  golqm izbor na detski igra4ki. Oba4e trqbva i garaj da osigurite za bade6tata banda i ot sega mislete ime  Mr. Green ....a i nqkva 6umoizolaciq  Grinning
http://www.guiadeljuguete.com/ninos.htm

tiu malko zabavka  Flutter
http://jahnweb.com/movies/lolitamovie.html

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Anke, kupi na saldunkata barabani i 4ineli, ima super qki v JUGETELANDIA. Vsa6nost tam ima  golqm izbor na detski igra4ki. Oba4e trqbva i garaj da osigurite za bade6tata banda i ot sega mislete ime  Mr. Green ....a i nqkva 6umoizolaciq  Grinning
http://www.guiadeljuguete.com/ninos.htm

tiu malko zabavka  Flutter
http://jahnweb.com/movies/lolitamovie.html
ако пита6 баща и - нема проблеми -даже оригинални ще и купи само джангър да става ..ама един китарист в къщи ми стига ..  по голяма вероятност има оба4е още една китара даи купи ..4е да правят банда Simple Smile ..остава аз само да пропея .. в интерс на истината и детско пиано е запланувано ..но това за по- нататък - примерно рд  Wink

# 12
  • Мнения: 1 116
И ние подарихме кухнята за 2-я рожден ден на Диана и мисля че си беше съвсем навреме. Много си играе още от тогава с нея. А сега пък със сестра и е още по-интересно. Малката е на 16 месеца, но откак е проходила и тя все около кухнята се върти. Вечно бърка нещо, храни бебетата, та и нас все ни гони да ни храни с някоя лъжичка.
Друго подходящо за тази възраст мисля че са дървените пъзели с букви, цифри, форми.
 
И Легото е много добра идея, особено ферма, Диана има една ферма с животни на Фишер прайс още от една годишна и също много си играе с нея.
От нея научи как прави всяко животно и много успешно ги имитираше.
Магнитна дъска за рисуване също

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пак за vtech

ние ще купим компютър, че да не се караме. малка е , но ще порасне, а и мисля, че ще й е забавно....

двоумим се между това (точно днес ходихме да гледаме за играчки )много е забавно. аз си поиграх

това  е много образователно, пак за по-големички, ама за 2 г са много елементарни . специално този глобус разказва много увлекателно за всяка една страна поотделно; какви хора живеят там, какъв език говорят, ала, бала.

тел. също е много забавен дето е показала биба.

тези също ги пробвах, стават Mr. Green


# 14
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
зна4и Нади тези пъзели- килим4ета са интересно нещо но не особено практи4но ..за да не го разняся из цялата къща трябва да го залепи6 - ..ама ако го залепи6 пък детето по4ва да се ядосва 4е не може да го раздели .. абе имам го подобно килим4е .. забавно е ,но гледаи да са по големи 4астите .
 Конструктора наистина е полезно нещо - съдя го по Гери - сега то4но е в момента когато слепва една 4аст с друга .. но без смисъл .... за сега ..

Аз подозирам, че точно този вид не е за него, щото има доста дребни частици, които първата му работа ще е да сложи в устата си. ooooh! Обаче, имало същите пъзели с букви или цифри, които били доста по-едри. Искам да ги видя, ама като не знам дали ги има тук някъде. Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 4 212
сега се сетих, щом нещете джангър, има едни много красиви и големи кукленски къщи, осбенно тея дето са от дърво на 2 етажа, аз много ги харесвам. Те направо си имат колекционерска стойност. Ванина като беше малка бяхме на гости и там имаше такава, о4ите и останаха. После и купихме, такова игране си игра....и то не е само за 1 , 2 години да кажеш, ами много....и си има стол4ета, легълца, абе цялостно обзавеждане.
За пиано, да ,ама много е малка още, ние на Ванина взехем но беше на 4, 5 ве4е не помня.

http://www.prodigia.com/clientes/primores/fotos.htm

# 16
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ето това 4удо видях в4ера
http://www.elc.co.uk/toy-34527

скъпи4ко е , но после му се сменя книжката за по-голямо дете.
ние мислим да му взимаме. но за нас е лесно , 4е е роден на 31 декември и съ4етаваме 2 празника Mr. Green
така 4е може и скъп да е подаръка.

# 17
  • Мнения: 6 390
и ние сме на тема играчки, но сме по мънички  Laughing
чета чета и попивам за напред  Wink Grinning

# 18
Абе не знам дали й време или не, но и аз ще купувам детска кухня за Ели. В забавачниците дето ходи има такива и постоянно там се върти. На кака й също й е интересно. Онзи ден даже с м е р и  избирахме по сайтовете Flutter Mr. Green
Анката, ние също купихме и такова чудо  - не искам да си представям какво ще ми бъде на главата ама нейсе........ Mr. Green
Детски компютър бяха подарили на Симона като беше на две, но освен да го тормози да издава звуци, друго не правеше с него, а има доста функции, които май чак сега използва.
Мойте щерки много обичат да си играят с колички Mr. Green
Дъската, на която си се спряла също е добра идея
А с колелетата как сте  Flutter
Тук продават и една поредица от къщички, човечета и какво ли не на Фишър Прайс мисля, че са Little People
Дървените пъзели също са много хубави. Има ги с букви, цифри, картинки

# 19
  • Мнения: 3 880
и аз се бях засилила за тези детски кухни  и какви ли не други такива джунджурии оба4е мъжо отсе4е - вижда6 ли какво пи6е - за над 3 години - Simple Smile малка е - и ми вика  ще ти се да е вундеркинд и ве4е да може да пи6е и смята и говори - ама тя си е още бебе . та така за кухните - сигурно ЛАура е права (не 4е мъжо не е , ама той дете като мен за първи път гледа Simple Smile ). ина4е Бибе аз пък си мислех  още да и взема една детска кофа ,със стирка ,метла и лопата .. щото все бяга след мен с лопатки и метли и ги разнася из цялата къща . телефон4ето е добра идея също
Ами таzи кухня, която покаzах аz я водят от 2 години, zатова я zагледах, но мога да си представя, че само аz Ще "оправям" след игра, а на мен zасега една кухня ми стига (моята Twisted Evil), че и в повече ми идва понякога Wink
Виж тук има оЩе много играчки zа 2+ години може да си набавиШ оЩе някои други идейки.
А това zа метлата и лопатата съЩо е хитро, и Леа много обича да си играе със стирката (будала Laughing)

# 20
  • Мнения: 3 880
Мойте щерки много обичат да си играят с колички Mr. Green

Хонде, това много ми хареса, как му е zаглавието или на коя фирма е ако можеШ да ми кажеШ

Аz като дете все си мечтаех zа такива многоетажни паркинги, където като пуснеШ количката горе и тя кара по надолниЩето и zавоите до първият етаж, обаче те едни времена бяхаааааа, я стока нямаШе, я пари липсваха Wink пък и аz нали мома... никой не се сети да ми подари такова неЩо, ама сега съм се zаканила на моята да купя, че и аz да си поиграя на стари години Twisted Evil Twisted Evil Laughing

# 21
  • Мнения: 3 367
ехееееееееееее каква хубава тема..съгласна с Лаура че са малки за кухня.претенд плей според книгите е след 2.5 години..у нас хит са
**книги от всякакъв вид
**магнитната дъска
**лего(заедно с масата му к се ползва за катерене,криене на бисквити и пр),http://www.walmart.com/catalog/product.do?dest=9999999997&product_id=2697476&sourceid=1500000000000000294760

**еи това:
http://www.epinions.com/kifm-Construction_Toys-Mega_Bloks-Mega_B … oks_Shopping_Cart

**за комп'три са малки според мен,ние имаме една жаба дето е ув за след 12м,според мен е за над 3 години,ма погледни ако искаш:
http://www.leapfrog.com/do/findpage;jsessionid=EAA3991B24DAB1143 … p2_1?pageKey=home

**бебешка количка с/без бебе за бутане,ния много си пада ма мисля по-насетне..

**колеловидни неща ако имате място
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/browse/-/12945531/ref=br_bx … 2-7529518-7225615

**ние купихме маса с 2 стола в нейния размер,не е играчка пер се ,но е много забавлително-катери се по нея,тика столовете,подрежда едни кукли да им чета докато тя се мота и пр
http://www.netkidswear.com/hankidtabcha.html

ВЕСЕЛИ ПОчИВНИ ДНИ НА АМЕРИКАНСКИТЕ БОРДАДЖИИКИ:)
Анна

# 22
Бибе, при нас фирмата, която ги продава е ELC. Но самата марка на играчката не се подразбира на кого е newsm78 http://www.elc.co.uk/toy-34606
Тука има и други подобия. Абе нашият тати явно правил момичета ама се е надявал за момчета. Как може и двете да предпочитат момчешки играчки пред момичешки newsm78 Laughing

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами хондич и при нас е така. куклите не са на почит.

тя и маги решила да поръча за сестра си такъв кютук кухня, ама ситото мама й охлади ентусиазма. като знам колко време ще се забавляват с нея ,както всъщност е  и с всички играчки така, не си струва парите.  играчките до седмица най-много са интересни у наша къща. после се превръщат в прахообирници и аз съм човека, дето ще трябва да обирам подробностите по земята и под леглата. Twisted Evil
голяма индустрия това с играчките, ей!

да ви питам сега , вие ли контолирате избора на играчки за децата си?
щото при нас е така. тя избира и аз й казвам дали е възмоzно дядо коледа да достави тази играчка или пък се оправдавам, че е много голяма за нашия дом и така....

# 24
.....
да ви питам сега , вие ли контолирате избора на играчки за децата си?
щото при нас е така. тя избира и аз й казвам дали е възмоzно дядо коледа да достави тази играчка или пък се оправдавам, че е много голяма за нашия дом и така....

Че е индустрия, индустрия си е, че не знаят да ценят моите играчките - не знаят Embarassed Confused . Онзи ден баща им даже ги нафута щото се мъкнат с една музикална ютия "Тате, не работи. Поправи я".....Той тате да не е магьосник.
За контрола - докато мога контролирам. Като поискат нещо (а то не е едно) казвам, че зависи от това колко слушат и Санта ще прецени дали го заслужават. Обяснявам, че не може да имат всички играчки, че и другите деца искат, за това той ги разпределя. Ама като дойде етапа - "Санта не съществува" обяснението определено ще се смени и така, докато въобще вървят "оправданията" Tired

# 25
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мойта голямата будала още вярва в дядо коледа. скоро пак ме пита, щото нали децата шушукат, пускат слухове и аз й викам "има дядо коледа!"
ами то аз още вярвам, тъй че не съм я излъгала. Mr. Green
сякаш в момента, в който разбере истината ще порастне, а аз искам да отложа този момент, колкото може. не искам да й "крада" от детството дето се вика. тя ли се прави,че ми вярва щото й отърва, незнам  Laughing

# 26
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ох слава господи 4е все още ние определяме игра4ките Simple Smile ..къщи4ка (фермата на фи6ер праиз ) я има от едногоди6на - играе с нея  доста - сега понякога я разнася от стая в стая Simple Smile . ТЕи4 аз за пиано мисля детско - ама съвсем бебе6ко или ксилофон  може би .
Я да ви питам за палатките ? какво мислите или там къщи4ки ... 

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
палатковия вариант на къща го приемам. и двете играят с нея, като ми омръзне, сгъвам и скривам. нали за това говориш?
а дребната има ли конче? или пък някаква кола? моника най-много с коня се забавлява, тя друга играчка не признава, освен нейния мечо и кончето.
поне имате двор, може да язди на воля Laughing

# 28
  • Spain
  • Мнения: 3 750
2 броя - колела  или там каквото са .. по4ти никакъв интерес .. ако я возя да .. ама ина4е тя да натиска педалите . .4е и я у4их ама нъцки . по малкото го бута с крака и така - напред назад - аз нали съм фен на Фи6ер праиз - малкото е то4но проходилката .. която се сгъва и става  и за сядане Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7 605
Мойте щерки много обичат да си играят с колички Mr. Green

Хонде, това много ми хареса, как му е zаглавието или на коя фирма е ако можеШ да ми кажеШ

Аz като дете все си мечтаех zа такива многоетажни паркинги, където като пуснеШ количката горе и тя кара по надолниЩето и zавоите до първият етаж, обаче те едни времена бяхаааааа, я стока нямаШе, я пари липсваха Wink пък и аz нали мома... никой не се сети да ми подари такова неЩо, ама сега съм се zаканила на моята да купя, че и аz да си поиграя на стари години Twisted Evil Twisted Evil Laughing

В КарЩат ги няма по 15?, виж тук http://www.karstadt.de/redmedia/general/media/wp102_spielwaren.pdf на 6та страница  Wink

# 30
  • Мнения: 1 909
аз пак за vtech


това е много образователно, пак за по-големички, ама за 2 г са много елементарни . специално този глобус разказва много увлекателно за всяка една страна поотделно; какви хора живеят там, какъв език говорят, ала, бала.

Скарлет; много ме заинтригува този глобус - може ли малко повече информация - на коя фирма е - VTECH? Май не съм я чувала. Какво по-точно прави и т.н. И дали ще е подходящ за 3-годишния ми младеж - той има истински глобус и знае почти всички страни и континенти, ама това ми изглежда по-интересно. благодаря предварително  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 7 605
аз пак за vtech


това е много образователно, пак за по-големички, ама за 2 г са много елементарни . специално този глобус разказва много увлекателно за всяка една страна поотделно; какви хора живеят там, какъв език говорят, ала, бала.

Скарлет; много ме заинтригува този глобус - може ли малко повече информация - на коя фирма е - VTECH? Май не съм я чувала. Какво по-точно прави и т.н. И дали ще е подходящ за 3-годишния ми младеж - той има истински глобус и знае почти всички страни и континенти, ама това ми изглежда по-интересно. благодаря предварително  Heart Eyes

Аz май станах спец zа игра4ките с тия скороШни обиколки по магаzините  Crazy
Да, на Vtech е, видях ги миналата седмица в Карфур и в Toys'r'Us, та има ги и по френския паzар  Wink

# 32
  • Мнения: 1 909
Аз пак за глобуса Simple Smile
Намерих го на сайта на VTECH - някой да го е имал или да го е виждал наживо? Дали е наистина толкова интересен, колкото изглежда?   newsm78

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
незнам подробности, само ще ти кажа, че това е една много яка марка. самата фирма е създaдена от инженери и всички продукти освен, че са много здрави, с хубав дизайн са и много ителигентни. Wink

аз, от това което видях ти казвам, че е готин. един мъжки глас разказва увлекателно за отделната държава, има и поздрави на различни езици.... с помоща на джойстика си контролираш траекторията на самолета.
аз много си падам по такива образователни играчки и ми хареса  на пръв поглед. бих го купила. Grinning

# 34
  • Мнения: 1 909
Това, че ще е здрав ме мотивира допълнително.  Щом го има и в Карфур - тръгвам да го търся, преди да са ме изпреварили другите дядо Коледи Дано и на младежа да му хареса... Ама аз го искам!!! rotfImbo

# 35
  • Мнения: 11 314
Казанато от Скарлет за играчките на VTECH е вярно
Имат разработени програми за деца на 3 г и нагоре.
От всичко което до момента видях за препоръчано мога да похваля Хонда за разнообразието което предложи точно за търсената възраст.
На тази възраст общо взето няма значение дали детето е момче или момиче, защото те все още опипват и пробват света около себе си.
Едно момче може да се заиграва с кукли, едно момиче да иска непременно работилница с чукчета, триони и тн.
Една препоръка - ако купувате играчките от магазин ви предлагам да правите един тур по щандовете сами и след като вие сте се спрели на нещо подходящо, тогава идете с детето и му ги предложете. Иначе на него ще му бъде трудно да се спре на каквото и да е било в тая многотия
Ако купувате от Интернет - идете в някой магазин, вижте играчката наживо, помолете дори да я пробвате (пак без детето) и тогава поръчайте в Интернет
Успех с избирането на подаръците!

# 36
  • Мнения: 3 098
Я каква хубава тема имало тук,сега я виждам Hug
 Много интересни предложения и идеи.4естно казано,бях решила да й купя кухня,има най_разли4ни модели,но про4етох Лаура и сега незнам,ами ако наистина се насити за 1 седмица,после трябва да я обикалям като паметник.
Има един комплект на коли4ка разни принадлежности за 4истене_4е като ме види да 4истя и полудява и тръгва да си измисля със шишета и кърпи игри. Joy
СъЩо така мислех за маси4ка и стол4ета,тя много се заиграва с тях newsm78
Незнам ве4е,вкъЩи гъмжи от игра4ки,4овек спокойно може да се зарие с тях,4ак ми писва да ги събирам Crazy
А не е ли опасно като са под 3 години да играят с тези къЩи?Тя има замък на Барби,но съм го прибрала,страх ме е да не се задуши с някоя от малките 4асти?

# 37
  • Мнения: 1 370
Вижте, какво подариха на Ерик http://www.beyondplay.com/ITEMS/G103.HTM
Издава различни звуци.Много се забавлява.

# 38
Вижте, какво подариха на Ерик http://www.beyondplay.com/ITEMS/G103.HTM
Издава различни звуци.Много се забавлява.
На каката подарих същата пътека миналата година. Не е ли рано за младежа ...... Grinning , Елизабет все още не е ориентирана на нея само се "търкаля" по стъпките понеже издават звуци - аз луда ставам Crazy Whistling

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хм, изглежда забавно..
а ко прай таз пътека?

# 40
  • Мнения: 1 116
Аз пак за глобуса Simple Smile
Намерих го на сайта на VTECH - някой да го е имал или да го е виждал наживо? Дали е наистина толкова интересен, колкото изглежда?   newsm78
И на мен играчките на  VTECH много ми харесват. Вчера и аз се запалих по този глобус, намерих го в амазон да видя отзивите, ама за съжаление има само един. Ходихме и в ToysRus, видяхме го ама не сме очаровани, нито Диана, нито аз. Просто щото видях ето този

Е той вече наистина е образователен и бих го купила на Диана, но мисля че е още малка за него.

# 41
  • Мнения: 1 116
А видяхме го това столче

и ми хареса за малката, тя и без това обича много да си намества дупето по столчета, само не знам как ще го поделят с Диана, щото и тя ще иска да стои на него.
Накой знае ли дали е стабилно, защото намаше разопаковано?

# 42
  • Мнения: 1 194
Здравейте, връщам темата напред защото е много актуална и супер полезна, надявам се да ми се карате
Ние имаме разни идеи: със сигурност ще купим разни дреболии като количка за куклите, кубчета и тн. Колебая се м/у фермата за която знам , че е много полезна игра, магнитна дъска, че в къщи всичко е изписано вече.
Обаче на душата ми е легнало една люлеещо се конче. Ето такова.

Някой има ли такова и какво ви е мнението? Татито нещо не одобрява идеята ми

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да ти кажа мариакара за фермата - хубаво нещо е от гледна то4ка на това 4е примерно имаш половин 4ас спокоиствие , другото което нау4авае как правят животните .. но примерно Гери и досега ги бърка  ..и ве4е са и омръзнали , сигурно с вси4ки игра4ки е така де незнам  Grinning. а за кон4ето - аз не бих и купила например  - каквото е диване ще по4не да се друса здраво и може да се обърне или да падне настрани - на мен това ми се струва за поголеми деца - към 3 -4 годишни

# 44
  • Мнения: 1 194
да ти кажа мариакара за фермата - хубаво нещо е от гледна то4ка на това 4е примерно имаш половин 4ас спокоиствие , другото което нау4авае как правят животните .. но примерно Гери и досега ги бърка  ..и ве4е са и омръзнали , сигурно с вси4ки игра4ки е така де незнам  Grinning. а за кон4ето - аз не бих и купила например  - каквото е диване ще по4не да се друса здраво и може да се обърне или да падне настрани - на мен това ми се струва за поголеми деца - към 3 -4 годишни
Ох, Анка, тя моята никакви играчки не признава още, аз съм и най-голямата играчка. BlushСигурно ще купим много играчки, но по-дребни, книжки със сигурност. От по-едрите има такъв голям избор , че искам всичко да купя, ама няма ни място, ни кинти Sick Яна също е голяма разбойничка и не се спира, но в парка много обича да се вози на тези кончета. Но те са фиксирани там... newsm78
Ти реши ли вече?

# 45
  • Spain
  • Мнения: 3 750
не се притеснявай - малко по малко ще по4не да се заиграва - да не мислиш 4е Гери играе с 4асове - половин 4ас и толкова - 4е и това е понякога много - оба4е сега новата ни "страст" е рисуването -каквото намери и на каквото намери - последния и гаф е 4е си "нарисува" якето с флумастер - докато се усетя и се нарисувала - ама беше супер щастлива Simple Smile .

# 46
  • Мнения: 3 880
Аz преди малко поръчах вече  Laughing

Това

и това

едното zа рожденният ден, другото zа Коледа (нали са наблиzо) и може да видя неЩо друго по реалните магаzини да ги допълня.
ВсъЩност не искам да стават много като количество, zаЩото и роднините като подарят раzни неЩа и става прекалено много zа един ден zа такова малко човече, и от многото накрая и с едно неЩо не се zаиграва като хората, а само се търкалят неЩата наоколо.

Остана само да иzмисля някоя дреболия zа Никулден (Nikolaus). Тук на тоzи ден има малки подаръчета zа децата, ако са си иzчистили добре обувките вечерта преди да си легнат Laughing всъЩност сладки неЩа, но на таzи въzраст нали гледаме да не прекаляваме със Шоколадите сме се раzбрали с Николаус да ни носи пак играчка пък сладките да ги дава на големите дечурлиги Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 502
Страхотна темичка, тъкмо и ние сме на тази вълна.
Вдигам и двете ръце за VTECH, страхотни играчки. Ние поръчахме проходилка, страхотна е, малкия се залепи за нея. , с толкова много опции за занимаване и най-вече, не спира да свири или говори и разни светещи историйки. А за племеницата поръчах тази , това включва играчката:
Цитат
Features
Roly-poly, twist and turn makes it fun for baby to learn!
As the tree wobbles, the ball spins round and round the base over the light-up buttons
Listen to the tree playing music, sing songs and other sound effects
Press the 3D bird character for extra fun phrases
Teaches 123, colours and nature sound effects
2 x AA batteries included
Manufacturer's recommended age 6 - 24 months

# 48
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mariakara , мисля, че кончето е добра инвестиция. това е следващото нещо, с което мони се заиграва, освен любимия мечо (там го вози ).
нейното конче мoже да се ползва  в два варианта- люшка се, но като се махне дъската остава по колелца, с които се предвижва, язди, търкаля....
кончето е на berchet , също много яка марка!




http://www.groupe-berchet.com/index.php

# 49
  • Мнения: 1 194
Мерси, Скарлет, ще разгледам сайта на berchet, тук също са много популярна марка. Абе, сигурно като малка съм искала да имам такова конче, та сега така съм се запънала... Wink

# 50
Ние свършихме полезната работа с покупките за децата. В неделя закупихме тази кухня на Кико
  и този гараж
Преди това купихме такова пияно , DVD-та с Барби (там някаква си нова поредица) и Скуби Ду разбира се. Имат и по една кукла с джаджи там разни......абе готови сме Flutter Grinning
Вчера, докато бяхме в Тойс Ар Ъс видях поне, че нещата, които сме избрали ги харесват и без да ги питаме се затичваха и заигравах с тях.
Що се отнася до онзи глобус, който Харичката показа, го видях на живо и го разръчках, но честно не ме впечатли кой знае колко - нито пък децата му обърнаха внимание Confused. Пробвах го ама ........бе де да знам според е доста пари за нищо Confused

# 51
  • Мнения: 3 461
Ние свършихме полезната работа с покупките за децата. В неделя закупихме тази кухня на Кико
  и този гараж
Преди това купихме такова пияно , DVD-та с Барби (там някаква си нова поредица) и Скуби Ду разбира се. Имат и по една кукла с джаджи там разни......абе готови сме Flutter Grinning
Вчера, докато бяхме в Тойс Ар Ъс видях поне, че нещата, които сме избрали ги харесват и без да ги питаме се затичваха и заигравах с тях.
Що се отнася до онзи глобус, който Харичката показа, го видях на живо и го разръчках, но честно не ме впечатли кой знае колко - нито пък децата му обърнаха внимание Confused. Пробвах го ама ........бе де да знам според е доста пари за нищо Confused


Hondi,strahotni podaratzi.Garazha mi haresa mnogo,zashtoto stawa i za moite.Pak li e na Kiko i kakwo mu e tochno imeto?

# 52
Hondi,strahotni podaratzi.Garazha mi haresa mnogo,zashtoto stawa i za moite.Pak li e na Kiko i kakwo mu e tochno imeto?

Не не е на Кико - марката на играчките се води Fun Yearshttp://www.toysrus.co.uk/SearchResults.aspx?zone=Tru&kw=fun+years

# 53
  • Мнения: 1 909

А за глобуса вижте какво намерих на фирма ЛИИПФРОГ- http://www.elc.co.uk/toy-30729


На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах (да не издаде някой на младежа какво ще му донесе дядо Коледа! smile3503 Ама и аз се заиграх с един подобен глобус в магазина Simple Smile Но ми се струва прекалено сложен за дете на 3 години - не мога да рискувам да го счупи преди да го оцени, още повече че е два пъти по-скъп от този на VTECH. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 452

А за глобуса вижте какво намерих на фирма ЛИИПФРОГ- http://www.elc.co.uk/toy-30729


На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах (да не издаде някой на младежа какво ще му донесе дядо Коледа! smile3503 Ама и аз се заиграх с един подобен глобус в магазина Simple Smile Но ми се струва прекалено сложен за дете на 3 години - не мога да рискувам да го счупи преди да го оцени, още повече че е два пъти по-скъп от този на VTECH. Mr. Green

По повод на глобуса, дъщеря ми има една книжка - атлас, интеактивна, с различните континенти, по няколко държави с най-характерните им особености, напр. в Канада са дадени елен, парламента, знамето; за Австралия - Рифа, Сидни опера хаус и др. . Опциите са  музика (химните); говор - казват ти "здравей" на различни езици; има игра - те ти задават въпрос, ти трябва да посочиш отговора, примерно покажи големия коралов риф, или Тадж Махал. На дъщеря ми и е интересно и се забавлява с играта. Научи се да казва "здравей" на няколко езика, но доколко разбира за какво става въпрос не зная. Ако глобуса е подобен, тригодишно дете би се забавлявало (тя бе на 3, когато з апочна да си играе с него).

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
На мен ми хареса глобуса на VTECH и вече го напазарувах
браво Simple Smile
мисля, че си купила хубава играчка за детето си Peace

и моят мъж днес се завърна с пакети за хлапетата, ама и аз незнам какво е купил.
той казва, че съм скръндза и предпочитал да пазари без мен, щото съм му била истинска спирачка Twisted Evil
сигурна съм, че не е купил някой боклук обаче. и двамата сме за стойностните неща Grinning

понеже при мен няма да дойде  дядо коледа тази година си оставам с изненадата на момичетата Mr. Green Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 098
И на мен ми хареса глобуса,но е оЩе много мъни4ка за такава игра4ка Wink
В събота бяхме в един голям магазин за игра4ки и й купихме къЩа на Дисни с ме4о пух и прасето,не му помня името  Embarassed .КъЩата се разтваря на 3 4асти,има спалня,стая за игра,с кон4ета  и колела,кухня,антре със тоалетка и гардероб.Вън има лЮлка,тераски с цветя,абе изобЩо приказка Hug
Оба4е тъй като е за деца над 18 месеца,вси4ки 4асти са големи,няма опасност да се глътнат.

# 57
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
марибел, да не онази къща на снежанка и джуджетата?
много е красива, аз още съм гузна понежи маги си я беше харесала от миналата година, ама аз нали все се пъхам Embarassed
сега я гледах 68 евро станала...можехме да им я вземем като общ подарък, ама аз пак се намесих
стана ми съвестно, кажи че не е тя!

бе авторката на темата, кога беше желязната лейди, кога стана нежна снежанка? Wink

# 58
  • Мнения: 3 098
марибел, да не онази къща на снежанка и джуджетата?
много е красива, аз още съм гузна понежи маги си я беше харесала от миналата година, ама аз нали все се пъхам Embarassed
сега я гледах 68 евро станала...можехме да им я вземем като общ подарък, ама аз пак се намесих
стана ми съвестно, кажи че не е тя!

бе авторката на темата, кога беше желязната лейди, кога стана нежна снежанка? Wink
Не,Хара,на Ме4о Пух е къЩата,тя не е подарък за Коледа,просто,заЩото подарих старите игра4ки и сега има нужда от други.Ве4е е голяма,старите са безинтересни Thinking

# 59
  • Мнения: 364
аz купих на сара една магнитна дьска на fisher price и тя само рисува на нея.много е 6тастлива купихме и едно колело на бер4ер ама тя не може да го кара и аz го прибрах в маzето.в4ера с ба6та и и купихме един телефон на vtech и с него много си играе.телефона иzброява 4ислата,слу6алката се вzима като gsm и има 2 коп4ета който при натискане активират телефона.има 6 песни ,а сь6то така и да се оставя сьоб6тение което тя да си пуска.zаписахме ба6та и и като го няма тя си го пуска и много се кефи :Dzа дете като нея на 1година и по4ти 9 месеца телефона и даската zа рисуване се окаzаха най-добрите ми покупки  :hug:zабравих ,че преди няколко месеца и купих една прахосмука4ка и всеки пат като пускам голямата тя си вzима нейната и 4исти с нея newsm79.дано и като порасне да продьлжи да оби4а да 4исти Grinning

# 60
  • Мнения: 1 909
И аз съм доволна от глобуса и благодаря на всички ви за оригиналната идея!  bouquet   bouquet Без вас скъпи съ-форумки нямаше да се сетя.

Ако може да послужи на някого за идея,  за миналата коледа купихме на младежа ето такава "библиотека".http://www.vertbaudet.fr/web/catalogue/ficheProduit.aspx?id_prod … CGBGGGFDADADADBDB

Е, не е играчка, но той страшно добре се занимава с нея - нарежда си книгите, играчките, съкровищата... Има и едно чекмедже на колелца, с което може да се играе на камион. Вече виждам и глобуса как ще заеме подобаващо място там. Simple Smile

# 61
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз сега се сетих за нещо забавно за малките моми4енца - понеже с4упихме коли4ката та затова - детска коли4ка .. голяма забава .. гери се разкарваше с нея по цели дни , слага бебето , маха го , ..абе занимание голямо ..сега оба4е бебето по цели дни спи Simple Smile

# 62
  • Мнения: 6 390
много интересна и полезна тема  Wink Party
я да я извадя малко напред, за нови идей  Wink
много ме е яд че тук не сеъм виждала VTECH Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт