даите идеи за игра4ки за дете ....

  • 5 866
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 909
аз пак за vtech


това е много образователно, пак за по-големички, ама за 2 г са много елементарни . специално този глобус разказва много увлекателно за всяка една страна поотделно; какви хора живеят там, какъв език говорят, ала, бала.

Скарлет; много ме заинтригува този глобус - може ли малко повече информация - на коя фирма е - VTECH? Май не съм я чувала. Какво по-точно прави и т.н. И дали ще е подходящ за 3-годишния ми младеж - той има истински глобус и знае почти всички страни и континенти, ама това ми изглежда по-интересно. благодаря предварително  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 7 605
аз пак за vtech


това е много образователно, пак за по-големички, ама за 2 г са много елементарни . специално този глобус разказва много увлекателно за всяка една страна поотделно; какви хора живеят там, какъв език говорят, ала, бала.

Скарлет; много ме заинтригува този глобус - може ли малко повече информация - на коя фирма е - VTECH? Май не съм я чувала. Какво по-точно прави и т.н. И дали ще е подходящ за 3-годишния ми младеж - той има истински глобус и знае почти всички страни и континенти, ама това ми изглежда по-интересно. благодаря предварително  Heart Eyes

Аz май станах спец zа игра4ките с тия скороШни обиколки по магаzините  Crazy
Да, на Vtech е, видях ги миналата седмица в Карфур и в Toys'r'Us, та има ги и по френския паzар  Wink

# 32
  • Мнения: 1 909
Аз пак за глобуса Simple Smile
Намерих го на сайта на VTECH - някой да го е имал или да го е виждал наживо? Дали е наистина толкова интересен, колкото изглежда?   newsm78

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
незнам подробности, само ще ти кажа, че това е една много яка марка. самата фирма е създaдена от инженери и всички продукти освен, че са много здрави, с хубав дизайн са и много ителигентни. Wink

аз, от това което видях ти казвам, че е готин. един мъжки глас разказва увлекателно за отделната държава, има и поздрави на различни езици.... с помоща на джойстика си контролираш траекторията на самолета.
аз много си падам по такива образователни играчки и ми хареса  на пръв поглед. бих го купила. Grinning

# 34
  • Мнения: 1 909
Това, че ще е здрав ме мотивира допълнително.  Щом го има и в Карфур - тръгвам да го търся, преди да са ме изпреварили другите дядо Коледи Дано и на младежа да му хареса... Ама аз го искам!!! rotfImbo

# 35
  • Мнения: 11 315
Казанато от Скарлет за играчките на VTECH е вярно
Имат разработени програми за деца на 3 г и нагоре.
От всичко което до момента видях за препоръчано мога да похваля Хонда за разнообразието което предложи точно за търсената възраст.
На тази възраст общо взето няма значение дали детето е момче или момиче, защото те все още опипват и пробват света около себе си.
Едно момче може да се заиграва с кукли, едно момиче да иска непременно работилница с чукчета, триони и тн.
Една препоръка - ако купувате играчките от магазин ви предлагам да правите един тур по щандовете сами и след като вие сте се спрели на нещо подходящо, тогава идете с детето и му ги предложете. Иначе на него ще му бъде трудно да се спре на каквото и да е било в тая многотия
Ако купувате от Интернет - идете в някой магазин, вижте играчката наживо, помолете дори да я пробвате (пак без детето) и тогава поръчайте в Интернет
Успех с избирането на подаръците!

# 36
  • Мнения: 3 098
Я каква хубава тема имало тук,сега я виждам Hug
 Много интересни предложения и идеи.4естно казано,бях решила да й купя кухня,има най_разли4ни модели,но про4етох Лаура и сега незнам,ами ако наистина се насити за 1 седмица,после трябва да я обикалям като паметник.
Има един комплект на коли4ка разни принадлежности за 4истене_4е като ме види да 4истя и полудява и тръгва да си измисля със шишета и кърпи игри. Joy
СъЩо така мислех за маси4ка и стол4ета,тя много се заиграва с тях newsm78
Незнам ве4е,вкъЩи гъмжи от игра4ки,4овек спокойно може да се зарие с тях,4ак ми писва да ги събирам Crazy
А не е ли опасно като са под 3 години да играят с тези къЩи?Тя има замък на Барби,но съм го прибрала,страх ме е да не се задуши с някоя от малките 4асти?

# 37
  • Мнения: 1 370
Вижте, какво подариха на Ерик http://www.beyondplay.com/ITEMS/G103.HTM
Издава различни звуци.Много се забавлява.

# 38
Вижте, какво подариха на Ерик http://www.beyondplay.com/ITEMS/G103.HTM
Издава различни звуци.Много се забавлява.
На каката подарих същата пътека миналата година. Не е ли рано за младежа ...... Grinning , Елизабет все още не е ориентирана на нея само се "търкаля" по стъпките понеже издават звуци - аз луда ставам Crazy Whistling

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хм, изглежда забавно..
а ко прай таз пътека?

# 40
  • Мнения: 1 116
Аз пак за глобуса Simple Smile
Намерих го на сайта на VTECH - някой да го е имал или да го е виждал наживо? Дали е наистина толкова интересен, колкото изглежда?   newsm78
И на мен играчките на  VTECH много ми харесват. Вчера и аз се запалих по този глобус, намерих го в амазон да видя отзивите, ама за съжаление има само един. Ходихме и в ToysRus, видяхме го ама не сме очаровани, нито Диана, нито аз. Просто щото видях ето този

Е той вече наистина е образователен и бих го купила на Диана, но мисля че е още малка за него.

# 41
  • Мнения: 1 116
А видяхме го това столче

и ми хареса за малката, тя и без това обича много да си намества дупето по столчета, само не знам как ще го поделят с Диана, щото и тя ще иска да стои на него.
Накой знае ли дали е стабилно, защото намаше разопаковано?

# 42
  • Мнения: 1 194
Здравейте, връщам темата напред защото е много актуална и супер полезна, надявам се да ми се карате
Ние имаме разни идеи: със сигурност ще купим разни дреболии като количка за куклите, кубчета и тн. Колебая се м/у фермата за която знам , че е много полезна игра, магнитна дъска, че в къщи всичко е изписано вече.
Обаче на душата ми е легнало една люлеещо се конче. Ето такова.

Някой има ли такова и какво ви е мнението? Татито нещо не одобрява идеята ми

# 43
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да ти кажа мариакара за фермата - хубаво нещо е от гледна то4ка на това 4е примерно имаш половин 4ас спокоиствие , другото което нау4авае как правят животните .. но примерно Гери и досега ги бърка  ..и ве4е са и омръзнали , сигурно с вси4ки игра4ки е така де незнам  Grinning. а за кон4ето - аз не бих и купила например  - каквото е диване ще по4не да се друса здраво и може да се обърне или да падне настрани - на мен това ми се струва за поголеми деца - към 3 -4 годишни

# 44
  • Мнения: 1 194
да ти кажа мариакара за фермата - хубаво нещо е от гледна то4ка на това 4е примерно имаш половин 4ас спокоиствие , другото което нау4авае как правят животните .. но примерно Гери и досега ги бърка  ..и ве4е са и омръзнали , сигурно с вси4ки игра4ки е така де незнам  Grinning. а за кон4ето - аз не бих и купила например  - каквото е диване ще по4не да се друса здраво и може да се обърне или да падне настрани - на мен това ми се струва за поголеми деца - към 3 -4 годишни
Ох, Анка, тя моята никакви играчки не признава още, аз съм и най-голямата играчка. BlushСигурно ще купим много играчки, но по-дребни, книжки със сигурност. От по-едрите има такъв голям избор , че искам всичко да купя, ама няма ни място, ни кинти Sick Яна също е голяма разбойничка и не се спира, но в парка много обича да се вози на тези кончета. Но те са фиксирани там... newsm78
Ти реши ли вече?

Общи условия

Активация на акаунт