Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 7

  • 73 878
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
когато махидевран се оттегли и отново беше заключено, Сюлейман се намръщи и попита защо пак е затворено..
Ибрахим каза, че има новини от харема, че шехзадето се чувствало много добре..
После взеха да обсъждат новия поход и той отново поиска мнението на Ибрахим и го прие..
после му каза, че има пъргав, комбинативен ум, че иска да разполага с този ум винаги..

# 691
  • Мнения: 459
Stereo_hz, Mistik и Aleynam,  Ани , lacunababe и завер ханъм, за преведената серия целувки и огромни благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet

Еmely, ЧРД! Здраве, щастие , късмет и усмивки!



Мишел, Тинче, YourSoulMate, Емелbouquet  bouquet  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 1 825
Текат реклами и сега е време да обявя най-магнетичните актьори в сериала - не им помня имената, но Ибрахим, Нигяр и Махидевран, като последната и заради тембъра /надявам се да използват нейния глас/ и поради това, че малко си приличаме.

Хюррем към Хатидже:
Надявам се и ти да имаш бебе някой ден. Аз мога да ти помогна, знаеш, с Ибрахим.

Мустафа си мисли, че баща му няма го обича занапред.

Бащата на пишман жениха от Едирне току-що разбра, че Хюррем е родила детето на Султана.

Валиде към Махидевран: Днес постъпи много зряло. Само така можеш да спечелиш сърето на сина ми.
М. Това е единственото, което искам. Помогнете ми.

Ибрахим и Нигяр калфа.
И. Приближи се. Казвай новините.
Н. Нали роди, сега се прави на Султанка.
И. Каза ли Гюлвихал на Хюррем?
Н. Не, да пази Господ.
И. Ще те помоля за нещо /не чух какво/.

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 23:13 от Емел

# 693
  • София
  • Мнения: 5 334
Хюррем: А, Гюлнихал, появи ли се?! Снощи те търсех, ама те нямаше. Изгуби се, няма те... Погледни сина ми. Наследникът Мехмед. Ела, де, погледни!

# 694
  • Мнения: 0
Горката Мария ще падне жертва на интригата и борбата Хюррем - Ибрахим,
предполагам с оня инкрустиран нож от Султана Peace

Ох, много ме смущава и разочарова образа на Хюррем - Роксолана,
който й създават сценаристите постепенно... Mr. Green
Моята представа за нея изобщо не беше такава, а може и наистина да
не е била толкова злобна, крещяща и т.н.
Какво например й пречи любовта между Хатидже и Ибрахим, че
каза на Мария, че тази женитба не трябва да се случва Shocked

Благодаря на всички за превода на 5 епизод! newsm51

# 695
  • София
  • Мнения: 1 825
Случинчето сега издаде, че Султанът е бил с друга, когато тя е раждала.

После и Нигяр потвърди, но не каза коя е била.

Сега пък Х пита Гюрнихал и я моли да разбере с кой е бил Султанът.

Това беше, надявам се не ви объркахме поради обстоятелството, че всяка от нас следеше филма от различни сайтове. Общо взето за мен беше един скучен епизод, надявам се на по-интригуващ сценарий и по-добра игра на актьорите за в бъдеще.

# 696
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хюррем е супер нахална...султана нямал право да бъде с друга жена, тя му била жената..
А тя като го отне от Махидевран, на жената какво и беше...
Мария попита- Ако разбереш коя е била с него, какво ще направиш..
Хюррем - ето така...и започна да я души..

# 697
  • Мнения: 9 759
Мишел, Тинче, YourSoulMate, Емел




СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ПРЕВОДИТЕ В ЕФИР

# 698
  • Мнения: 683
За мен най-магнетичен си е Султана - чок гюзелко-хубавелко Heart Eyes  Laughing



Явно се започна  Shocked Първите паднаха без кърви....как мислите, дали ще я убие  newsm78

# 699
  • София
  • Мнения: 1 825
Мария попита- Ако разбереш коя е била с него, какво ще направиш..
Хюррем - ето така...и започна да я души..

Това последното не бях го чула, така че и аз благодаря.

От качеството на излъчването бях що-годе доволна, прекъсваше сравнително рядко.

# 700
  • Мнения: 459
Aз не съм разочарована от образа на Хюррем, защото не съм очаквала да е ангелче крилато!  Mr. Green Може би само с крещенето прекалява, може би е била малко по-финна...но въпреки това ми е много интересно! Grinning

# 701
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Определено нещата загрубяха...при толкова, които нагруби, с Валиде се държа като улична кучка...да не говоря с персонала..макар тя да е част от него.
***
Когато Мустафа попита дали новото шехзаде ще расте с него, Валиде го потвърди.
Тогава Валиде каза на Махидевран да гледа и да се грижи за Мустафа, а тя потвърди, че това иправи..после гледайки Валиде я помоли за помощ, тогава Валиде каза, че засега шехзадето ще расте с Мустафа, докато му дойде времето... /поне аз така разбрах, че или ще ги изпратят в стария дворец или незнам какво/

# 702
  • Мнения: 0
                   smile3525 smile3525 smile3525Благодарности

# 703
  • София
  • Мнения: 5 334
Хюррем: Валиде, умолявам Ви, не го взимайте повече от мен. Когато не го виждам до себе си, се побърквам. Моля Ви.
Валиде: Мехмед вече не е единствено твой син. Османски наследник е. Част от моя лъв е.

# 704
  • Мнения: 9 759
Amely, bibisita, boule-neige, cholakova72, cura63, Dar_ling, didiasp, Dinah, dobi-57, DoKo, gakika, gardenia85, Gawina, hotday, hotlips13, krasirosi, krasminikif, Lilims, Lindita94, majusha, Miki23, neli@, Nur6, peregrin, rei461, silvia_maria, soledad-5, sonders, stanislavaaa89, t1n43t0, vkotakova, vmk7, zmeikata, Емел, късметчето, {poison} (+ 12 Скрит/и) и 41 Гости преглежда(т) тази тема

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт