Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 84

  • 30 913
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Струва ми се,че не я е прострелял.Имаше куршум в тавана ,а тя май получи кръвоизлив.Дали е възможно да е така?

# 676
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да. Май от стреса newsm78 Знам ли Outta Joint

# 677
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Струва ми се,че не я е прострелял.Имаше куршум в тавана ,а тя май получи кръвоизлив.Дали е възможно да е така?

  smile3518 така е. Каза, че много се е изплашила и явно затова .....

# 678
  • Мнения: 40
Този Кенан уж много хитър ,не можа ли поне замалко да му светне лампичка за Азад newsm78

# 679
  • Мнения: 417
Май теорията,че Азад ще излезе дъщеря на КЕнан ще се окаже вярна...
Не я е застрелял...

# 680
  • Мнения: 0
Мисля че Азад си е на Рамиз нали първата "гола сцена"беше с тях едва ли ще е случайно newsm78 newsm78

# 681
  • Мнения: 0
за да направи таково нещо кенан трябва да е мн долен ако наистина азад му е  дещеря.....нямам думи чудовище

# 682
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Мисля че Азад си е на Рамиз нали първата "гола сцена"бепе с тях едва ли ще е случайно newsm78 newsm78

 Тая сцена е някъде през 70-те години, а Азад е родена 80 и някоя, ако не греша....

# 683
  • Мнения: 0
Мисля че Азад си е на Рамиз нали първата "гола сцена"бепе с тях едва ли ще е случайно newsm78 newsm78

 Тая сцена е някъде през 70-те години, а Азад е родена 80 и някоя, ако не греша....


 Thinking май нова година 79 ли нещо такова  в последната серия май го даваха  newsm78

# 684
  • Мнения: 0
85 е родена ако не греша щото 3то дете на рамиз е 80 и 3 или 4 не си спомнямам

# 685
  • Мнения: 6
Добре де,но защо Теммуз изобщо ходи при Азад.Дали и е помогнал някак да пометне,че то не винаги става само от стрес?

# 686
  • Мнения: 0
Азад не беше ли последната най-малката дъщеря,след синовете на Рамиз

# 687
  • Мнения: 0
Може и да е постановка нали вуйчо все пак е женен по това време може да са го замислили да не се срами момето

# 688
  • Мнения: 0
Ох , Кенан е психопат с нежна душа  Cry  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 0
Сватбата им е била през 1981г.Още не са изяснени техните истории.
А на трея Шебнем пак подслушва и доносничи ми се струва.
Вуйче обвинява Али

Общи условия

Активация на акаунт