БЕЗвъглехидратки - купон до зори ! :) Тема - 15

  • 39 192
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Имам две консерви с риба в доматен сос. Жал ми е да ги хвърля, но пък май не бива и да ги консумирам. На съдържанието пише, че съдържа захар, предполагам в доматеното пюре  Thinking. Какво ще кажете по въпроса?  newsm78

Закуска - няколко парчета шунка
Обяд - две твърдо сварени яйца с домати
Вечеря - зелена салата с краставици


Как ви се струва плана ми за днес ?
Менюто е супер ! Радвам се , че закуската присъства  Grinning
Аз сега приготвям обядът за мен и за малката . Общо взето напоследък бая готвене пада  Whistling
Нямам търпение да я пусна вече на ясла , че да си почина малко и да си отделя малко време само за мен  Laughing
Благодаря !  Hug Явно наистина от месото не свалям, защото го увеличих.
Хи-хи и мъжът ми това казва, че откакто съм на диета миялната машина се върти всеки ден минимум по два пъти  Crazy . И всеки ден вадя по 1-2 пликчета месо да се размразят ooooh! .
Вчера например наготвих кюфтета и котлети, а и бях оставила да се размразят една овча плешка и месо от бут за гулаш.  ooooh! Днес ще им сготвя супа от плешката с картофи и зеленчуци. Не че се изяжда всичко. Така половината ходи в кофата !  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 285
Весе и при мен беше голямо размразяване и готвене на месо първите две седмици , сега по -полечка я карам Stop.
Моят обяд за днес е : задушени зеленчуци , едно сварено яйце , и мъничко парче шунка
Вечеря: остатъка от зеленчуците
Закуската ми беше купичка кисело мляко 2% масленост , а с останалото кисело мляко от кофичката ще си направя айрян . Това е за целият ден всичко , как ви се струва ?  newsm78

# 17
  • Мнения: 108
Весе и при мен беше голямо размразяване и готвене на месо първите две седмици , сега по -полечка я карам Stop.
Моят обяд за днес е : задушени зеленчуци , едно сварено яйце , и мъничко парче шунка
Вечеря: остатъка от зеленчуците
Закуската ми беше купичка кисело мляко 2% масленост , а с останалото кисело мляко от кофичката ще си направя айрян . Това е за целият ден всичко , как ви се струва ?  newsm78

На мен ми се струва много малко това което хапваш. Особено вечерята Whistling, не си ли гладна вечер?!  newsm78 Само мене ли ме тресе вечер вълчият глад?  Sad

# 18
  • Мнения: 285
На мен пък даже много ми се струва на моменти че е . Все пак имай предвид , че зелунчуците си ги хапвам в изобилие ( ГООЛЕМИ порции) . Аз сега съм в седмицата преди М.Ц.и направо е ужас такъв апетит ме гони . Винаги е така 5-6 дена преди това вълчи глад направо не се трае а в първият ден ден всичко спира , апетита рязко намалява. Аз днес за това съм си направила една кана с айрян ( силно разреден)  и си пийвам честичко. А и такъв мързел съм днес искам да мога да се изтегна някъде на слънчице  Blush Май и аз ще си лягам заедно малкото същество на обяд  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 38
Бреййййй..и при мен застопори кантарът! #Cussing out
Но продължавам упорито Banghead
  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 844
А и такъв мързел съм днес искам да мога да се изтегна някъде на слънчице  Blush Май и аз ще си лягам заедно малкото същество на обяд  Rolling Eyes


Олее как ти завиждам за това, днес ходя като призрак, умирам за сън  Sad

Бреййййй..и при мен застопори кантарът! #Cussing out
Но продължавам упорито Banghead
  bouquet

Russof кой ден ти е днес ?! Ще продължаваш я, никакво отказване. Аз като приключа тая фаза, правя около седмица почивка и започвам наново  Wink, много ме кефи тоя режим.

# 21
  • Мнения: 285
Зина, честно казано не съм сигурна кой ден ми е . Имам записана първоначалната дата в I-pod-a си , но батерията е паднала и после ще мога да видя. Но да ти кажа не ги броя дните защото имам намерение да си продалжавам с режима докато се отърва от излишните кг. За да не си натоварвам организма , намалих леко месото за сметка на повече зеленчуци и прибавих кисело мляко и за това не мисля да правя почивка .Знам само едно , че имам нужда от повече движения !!!
За голям мой късмет малкото човече не иска да спи и досега съм се опитвала да я приспя . СЕга и дадох малко да си игрее още и с след малко пак ще се приспиваме . Само незнам кой кого ще приспи май тя мен а не аз нея Laughing

# 22
  • Мнения: 285
Бреййййй..и при мен застопори кантарът! #Cussing out
Но продължавам упорито Banghead
  bouquet
Само така никакво отказване ! Peace

# 23
  • Мнения: 0
здравейте момичета....със сетни сили влизам да се оплача......снощи си легнах наред, а днес се събудих като бито куче с температура, пристъпи на повръщане, кашлица и за разкош изтезавам и тоатетната чиния......тооооооооооооооооооолкова зле не съм се чувствала не знам от кога....иде ми да се застрелям с патрони за глиган....Ходих на доктор и 1 шепа хапчета изписа....

Веси, иначе моята ходи на балет! Даже днес дойде една розова пачка с розово трико, които бях поръчалаа по нет-а Simple Smile довечера ще има да припка с тях (само да не я заразя и нея....)

иначе цял ден нищо не съм яла....а трябва сега да хапна, за да си пия хапчетата, но ми е толкова зле, че само като помисля за храна и ми става лошо.......

поздрави на всички и се пазете:) и аз ще попазя леглото малко.....

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Привет момичета!
Вие може да ме забравихте, но аз вас не  Laughing
всеки ден надничам да видя до къде сте стигнали  Wink

При мен резултата е задоволителен : за 11дни :  - 3,200 кг.
От другата седмица смятам да включа и някаква гимнастика
и се надявам да нямам застой в свалянето. Praynig
Иначе менюто си е в позволеното.
Едно руло "Стефани" спретнах онзи ден, та обяда за
работата си го бях подсигурила и много много не съм готвила.
А на вечеря някой салатка и ....така.
бяла лястовица Благодаря за хубавото оформление на темата!   bouquet
Струва ми се , че ти питаше за някакви консерви и те спирало
това, че пишело в съдържанието "захар".
Аз съм на мнение, че не трябва да се притесняваш и може да хапнеш.
Веднага ти казвам и пример с мен. Хапвам си кисели краставички (редовно),
а знаете че при тях се слага захар, също така и царска туршия (и тя също се приготвя
със захар в марината). А както виждаш минусите ми са на лице.
Пробвай един обяд и ще се убедиш в резултата на сутринта  Peace

Някоя от вас май беше пуснала линк за упражнения. Довечера ще
прочета по-внимателно и дано ми допаднат за да ги започна от другата седмица.
Чао момичета!   bouquet

# 25
  • Мнения: 108

Веси, иначе моята ходи на балет! Даже днес дойде една розова пачка с розово трико, които бях поръчалаа по нет-а Simple Smile довечера ще има да припка с тях (само да не я заразя и нея....)


Охоо, браво ! Моята е капнала след балета. Едва дочаква осем часа и да  я сложа в леглото, но така е само четвъртъците. Иначе гледай какво става  ooooh!.
Бързо оздравяване на теб и те чакам скоро здрава на линия  Hug .

Палавник на месеца, добре дошла. Дай си данните, че да те включа в списъка горе. Ох и аз не можах да се въздържа и изядох рибата с консерва в доматен сос, но доматения сос се опитах поне да отстраня. Хептен да се вманячвам не мога. Ми имало вътре захар, какво да направя !  Rolling Eyes Да не са пък слагали !  Rolling Eyes
Уж нямаше да ям месо, но прегреших с две кюфтета, които мъжът ми донесе. Кво да направя !  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 21:27 от бяла лястовица

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте мадами......аз днес съм по-добре...вчера с малко прекъсвания съм спала 24 часа.....да му се не види и грипа и чудото....свински ли е, не е ли ма ме разсипа вчера и с висока температура....днес съм по-човек и ще оцелея! Даже смятам да си побачкам лекичко без да се напъвам, че не съм още свет!

Резултат от вчерашното боледуване -1.5 кг, ма то хич не е хубаво такова отслабване! Дано да го задържа!  И вчера даже прегреших с разбит компот, ама това беше единственото, което можех да поема като храна, за да си изпия лекарствата!

Веси, стига си се тюхкала ма жена! -7 кг е много добре и организма ти се съпротивлява и задържа сега! Не стой гладна.....каквото като си изяла 2 кюфтета:) перфектно:) пак ще тръгнат килата надолу! трябва да сем упорити и търпеливи:)

# 27
  • Варна
  • Мнения: 844
Здрастииии......... Hug
Как сте момичета, не сте много активни в писането  Wink
Vltcheva радвам се че си по добре  Simple Smile, скоро всичко да отмине. Хич не го мисли тоя компот, и на баници можеше да те избие  Laughing
Веси.. абе нали идеята на диетата е да се яде месо  Thinking, а ти го отбягваш ?! Хапвай по малко на 2-3 часа, за да задвижиш метаболизма.
 Peace

# 28
  • Мнения: 0
Мерси Зинка:) е на баници трудно щепе да ме избие, че ми беше мнооооооооооого зле:)

верно не сме много активни....аз по цял ден съм пред компютър та ми е лесно да следя:)

Веси, Зинка е права:) ти май искаш на седмица по 7 кила да сваляш:) я яж:)

# 29
  • Мнения: 108
Мацки, вие не разбирате ! Месото ми е май голямият проблем ! Тази седмица не само, че не свалям и не задържам кг, а качвам и продължавам да качвам ! С една дума, ако продължи така ще съм скоро + 2 кг !!! Значи си има някаква хватка с месото. Прекалявам с него в последно време и започвам дори да качвам. Назад в архива прочетох постинга на една жена, която казва, че да се внимава с прекаляването на месо в тази диета, че да не после да се рИве ! Е аз съм на път да рИва !  Embarassed Та ще взема да мина за известно време само на риба, яйца и зеленчуци ! Иначе до края на месеца ще си кача всичко това, което за една седмица бях свалила.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт