БЕЗвъглехидратки - купон до зори ! :) Тема - 15

  • 39 145
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте!

През лятото бях на такава диета, макар и в доста омекотен вариант - заедно с разрешените в случая храни, ядях и плодове и млечни продукти. За месец и нещо свалих трайно пет килограма, които не съм възстановила и до днес, а оттогава минаха повече от два месеца. Затова реших да направя и по-строгия вариант, макар че ще ми е много трудно да не ям плодове.
Не можах да разбера обаче какво означава това, че диетата може да се направи два пъти по 26 дни. По-точно, не ми е ясно и никъде не видях да пише конкретно препоръки колко да продължи почивката между двата курса.

Поздрави и успешно диетуване :)

# 721
  • Мнения: 0
Доколкото си спомням някъде пишеше, че след първите 26 дни се почива 14 дена (желателно на разделно хранене) и се повтарят същите 26 дни отново. След това (ако отново има нужда от сваляне на килца...) трябва да се почива мин. 2 месеца преди новия цикъл 26-14-26. Simple Smile

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 494
От другата седмица съм с вас.Във сряда е пълнолуние,ще го изкарам на вода,а предния ден във вторник ще изкарам на плодове и от четвъртък съм с вас.

# 723
  • Мнения: 36
Здравейте! Преди години имах период на силна депресия в която за голям мой ужас качих адски много  Rolling Eyes После се взех в ръце и започнах тази диета! С нейна помощ за 1 месец свалих 14кг, като тичах по 5-6км на ден, не съм правила почивка и продължих още един месец като включих обаче и малко нишестени храни като картофи и ориз и свалих още 6кг. Т.е за 2 месеца свалих 20кг и хората чак си мислеха че съм болна нещо  Mr. Green Задържах кг повече от 1 година, но се омъжих и родих 2 породени деца  Mr. Green Сега съм едни 62кг и каквито и други диети да правя все свалям 3-4 и пак си ги връщам... Тези дни пак почвам да се депресирам и съм решила да почвам пак диетата, защото не се издържа  Crazy Висока съм 1,67 и целта ми е - 7кг. От утре почвам и се надявам да ми помогнете поне виртуално де  Mr. Green най ми е трудно без сладко, но сега прочетох за дъвките.. не се бях сещала  Whistling
Утре ще запиша кг след събуждане и ще видим до къде ще стигна..
  bouquet

# 724
  • Мнения: 0
Unsinnq, искам да те попитам спазваше ли строго правилата на диетата най-вче по отношение на млечните продукти? Аз съм със същия ръст, но с 10 кг повече, и честно казано си мисля, че килограмите ти са идеални, но ... ти си знаеш. Аз лично се боря за 67-68 кг, от една седмица съм на режима, но сутрин закусвам с кисело мляко и 2-3 л. овесени трици. Не мисля, че е много голямо прегрешение, но ако няма резултати... ще трябва да се премахнат!

# 725
  • Мнения: 36
Tomasino  да, предния път като я спазвах през първия месец всичко беше както пише на първа страница. С нищо не съм прегрешавала. То за това и свалих 14кг наведнъж. През втория месец включих малко млечни и нишестени и резултата беше на лице, само 6 свалени кг.
Иначе за кг, които съм сега  Crazy уж са ми добре, но не се чувствам достатъчно добре в кожата си  Mr. Green За мен идеалните кг са между 55 и 57. За това искам да сваля малко повече, та дори и да върна 2-3, да не е толкова фрапантно  Peace

# 726
  • Мнения: 36
А сега да дам и отчет за днешния ден  Mr. Green Сутринта след ставане и оправяне на сутрешния тоалет (разбирайте баня и ВЦ) 61кг - до тук изпити 3 кафета, 1 чаша чай инхуа слим, 2 кюфтета на фурна + 2 домата, може би 2 литра вода
А сега лека и спокойна нощ, дано повечко се включват..   bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен  bouquetАз се включвам за малко,щото ще почивам десетина дена и после ще съм пак с вас.Този път само два кг.до тук,но аз не се отчайвам,ами ще продължа макар и бавно-но славно LaughingПриятен ден ви желая и успешна борба с килограми те  bouquet

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.
От утре и аз съм с вас.Имам въпрос...Трябва ли каймата да е без соя и т.н.,т.е. домашна кайма да е?Кюфтетата и кебапчетата от тарелка могат ли да се ядат?

# 729
  • София
  • Мнения: 8
Здравей bebs.Каймата трябва да е чиста,тоест да е от месо.Соята не се препоръчва в нито една диета.А в готовата кайма,кебапчета и кюфтета има всичко друго, но не и месо CryТа ти си прецени дали си струва.Успех   bouquet

# 730
  • Мнения: 0
Привет и от мен! Във вторник ще направя две седмици на режима и ще пиша минуса. Вече го усещам по дрехите си! Не се тегля всеки ден, т.к. понякога се изнервям от прекомерните очаквания. Продължавам да ям кисело мляко сутрин. Режимът наистина е лек, само плодовете ми липсват, но богатите салати в този сезон донякъде ги заместват. През зимата мисля, че ще е по-трудно с изкуствените зеленчуци. Хубава вечер на всички безвъглехидратки!

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте..! Казвам се,Вероника.. не съм майка,но ми е супер интересно да чета форума и съм се подкрепяла с много девойки тук,когато съм правила и други диети.. като например плодуване..Имам голям опит с диетите..Първо ходих на Вегатест.. отслабнах доста,после се храних само до 6,след това само закусвах,после плодувах,била съм на монодиети.. на какво ли не : ) на дюкан.. ,на Дънов,но на тези диета не съм била.. в момента имам нужда да сваля 6-7 килограма и реших да пробвам безвъглехидратната диета от утре.. ще се радвам да се подкрепяме взаимно!много успехи на всички и хубава вечер! : )))))

# 732
  • Мнения: 16
Започвам диетата от днес! Висока съм 171 см и тежа 78 кг
Снощи се подготвих и си сготвих пиле с прясно зеле и днес си донесох обяд на работа Simple Smile
Само се чудя каква закуска е удачна за хапване на бързо (сутрин не мога да се организирам да си правя яйца) и въобще закусвате ли?
Стискайте ми палци!

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Спазвам диетата от 9 дена и вече съм свалила 3кг.Нарушавам диетата само с това,че слагам захар в кафето.  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 16
Да се отчета- за 3 дни съм свалила 1 кг. Вижда ми се малко, може би ям повече от колкото трябва, плюс това имам проблем с WC-то.
1 ден- не закусвах, обядвах две пилешки бутчета (само долната част) с прясно зеле на фурна и вечерях същото
2 ден- закусвах едно парче пушено св. филе около 50 грама, обядвах пак 2 бутчета със зеле, вечеря- една ципура на фурна със зелена салата, обаче вечерта ми се наложи да ходя на гости и там пих две чаши вино и хапнах къопоолу, а всички около мен ядоха какво ли не Simple Smile
3 ден- не закусвах, обядвах в един турски ресторант телешко на късчета върху пюре от патладжан, в което се оказа, че имаше кисело мляко, но бях мн уморена и гладна и го изядох, вечерях кюфтенца от домашна кайма със задушени карфиол и броколи и съвсем малко салатка от домати и краставици (през деня пак ми се наложи да устоя на всевъзможни изкушения- баклави, гевреци, къпани баници и тн) Защо винаги като реша да започна диета сериозно и се почва с поводите и ресторантите.... беше си тест за мъжество Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт