След "1001" нощ - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 163

  • 31 251
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4
marman,благодаря за чудесната новини,свързани с Халит! Hug Hug
И за снимките-харесвам Филиз Ахмет-за първи път я гледам,но ми допада !  bouquet
И на мен.
даже след Султана и Мустафа най- харесвам Нигяр.  bouquet

Данайче,и аз харесвам Мустафа! Hug Hug Hug
Сега изгледах серията-покори ме играта на това дете! Hug

# 721
  • Мнения: 11 116
Meryem Uzerli alışverişte görüntülendi
"Muhteşem Yüzyıl" dizisinde 'Hürrem Sultan' karakterini canlandıran Meryem Uzerli arkadaşı ile beraber City's’de görüntülendi




Yakın dostu ile mağazaları gezen ve alışveriş yapan genç oyuncu kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı.

Arkadaşı ile alışverişini tamamlayan Meryem Uzerli daha sonra City's’den ayrıldı

# 722
  • Мнения: 11 116
Hürrem, Şehzade anası olunca, işler karıştı!... VİDEO
Hürrem, İbrahim'in Hatice'ye olan ilgisini görmüş. İbrahim'i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder. İbrahim ise altta kalacak değil



Hürrem’in hamileliğinin ilerlemiş olmasını fırsat bilir. Sultan Süleyman için halvet hazırlıklarına girişir.

Hürrem, doğum yaparken Sultan Süleyman’ın halvette olduğunu öğrendiğinde çılgına döner Ancak Hürrem, o gece Sultan Süleyman’ın kiminle halvet olduğunu bilmemektedir...

İşte ’Muhteşem Yüzyıl’ dizinin dün akşam yayınlanan o bölümleri... TIKLAYIN

# 723
  • Мнения: 11 116
Ибрахим и Хюрем - дясната ръка на султана и любимата му жена

http://www.sacitaslan.com/video/hurrem-sehzade-anasi-olunca-isle … video_1_8723.html

# 724
  • Мнения: 10 819
Привет,момичета !!! Hug Hug Hug
На един дъх ви изчетох... ooooh! Grinning Peace
Марче,Мишел страхотни клипчета... Peace Hug Hug
Хюрем е една малка лъвица за мен  bowuu bowuu bowuu...харесва ми...нищо ,че е малко гръмогласна....та коя жена не е  Thinking ,дори и в днешно време...много ме кефи ooooh!...чакам с нетърпениие момента когато ще разбере за Мария  #Crazy...Нигяр калфа...очарова ме още от първия момент...може би защото беше добронамерена към Хюрем Thinking,знам ли,но самото излъчване ме плени.Не знам защо ,но Валиде не ми се нрави...имам чувството ,че е студена жена... Thinking.
Берг ,прекрасна в този бял тоалет,като фея #Crazy #Crazy #Crazy,а пък Халит в това черно манто ли е, що ли  newsm78 нямам думи... Naughty ooooh! #Crazy #Crazy

# 725
  • Мнения: 11 116
чакам с нетърпениие момента когато ще разбере за Мария  :crazyeyes
И аз, Светле! Laughing Laughing Laughing

# 726
  • Мнения: 10 819
Майдрийм,  Hug изгледах клипчето от предния ти пост...ами  Thinking дразни ме  ,дразни ме този Ибрахим #Cussing out...надменен,груб ...като ,че ли не е онзи човек ,който така ме плени с музиката си...човек с две лица bowuu...а може би има и трето Thinking...

# 727
  • Мнения: 617
чакам с нетърпениие момента когато ще разбере за Мария  :crazyeyes
И аз, Светле! Laughing Laughing Laughing

 Ще хвърчат глави!!!  fight Сюлейман дали няма да получи още един подарък като от унгарския крал, но този път от Хю? hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 617

mesecina, много се радвам да те "видя"!  bouquet  bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 4

mesecina, много се радвам да те "видя"!  bouquet  bouquet  bouquet
И аз ! Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 25
чакам с нетърпениие момента когато ще разбере за Мария  :crazyeyes
И аз, Светле! Laughing Laughing Laughing

 Ще хвърчат глави!!!  fight Сюлейман дали няма да получи още един подарък като от унгарския крал, но този път от Хю? hahaha hahaha hahaha
Марман за глави не знам ,но някак си очаквам "гръмотевицата " да се изсипе точно на султанската глава Whistling ooooh! Thinking
Това ще е нещо ново и неочаквано и не преживявано от Султана- някой да го обвини и нападне  Laughing Laughing

# 731
  • Мнения: 11 116
Светле, няма такъв човек, който ще се остави някой да му отнема позициите, особено, ако е стигнал преди този "някой" до върха. И с Ибрахим е така. Между двамата няма да има дипломация, дори и лицемерие, а война с позволени и непозволени средства. Няма как Ибрахим от тук нататък да ни харесва. Той започна задкулисната си игра против султана. Тя пряко е насочена към Хюрем, но са използвани правата на султана, напр. халвета - точно с приятелката на Хюрем. Какво стана с героите от първи и втори епизод - никой не е същият: Алекс  робинята- Хюрем султан, Махидевран султан - непогледнатата от султана "бивша", презряна от Сюлейман, Мария - вярната, съжалителна, загрижена  приятелка - в ложето на Сюлейман, "с мечти за бъдещето", Ибрахим - на пръв поглед верен на Сюлейман, но още в първите епизоди - споменът, че е роб - достатъчно показателен, че омразата към поробителя е в него, слухтенето до вратите, тънко и хитро противопоставяне на всички мнения, които някой дава на младия султан, Сюлейман става все по-уверен и отдаден на империята, мисля, че тя е на първо място за него...

# 732
# 733
  • Мнения: 617

Марман за глави не знам ,но някак си очаквам "гръмотевицата " да се изсипе точно на султанската глава Whistling ooooh! Thinking
Това ще е нещо ново и неочаквано и не преживявано от Султана- някой да го обвини и нападне  Laughing Laughing


  Всъщност, това е наистина възможно! Хюрем ще брани територията си безогледно! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 734
  • Мнения: 11 116
  Хюрем ще брани територията си безогледно! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И Яман... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт