Какво си поръ4ахте на дядо Коледа?

  • 2 272
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Моя дядо Коледа
малко избърза, ето това червеничкото ми донесе

Embarassed



И аз това съм си харесала , но да е с повече приставки, ако може
 Embarassed .
Още -  искам дрешки , малко козметика,  готин пръстен .. и една ютийка от скъпичките  Crazy

# 31
  • Мнения: 2 257
Грета, следващия път, ей така по между другото, да споменеш на Лъчо за твоя подарък  Twisted Evil

Нямаш грижа, оставяш ми Лъчо за два часа само и после ти го връщам с оферта за Бахамите в ръце, тих, кротък и добре обработен, с цял план за следващата петилетка по континенти и острови! Laughing

# 32
  • Мнения: 464
ПОловинката беше на мач в събота( билетът му беше $135 Embarassed и компутър), а аз не знам какво искам. От нищо нямам нужда и за първи път в живота си съм затруднена какво искам за подарък. ПОмоооооощ Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 173
Нищо повече няма да искам - стига ми кола и ъглов кожен диван за хола Crazy Mr. Green (той даже още не е доставен ooooh!)

И аз мрънках, мрънках за последното и накрая любимото се нави. Ама и ние го чакаме седмица преди Коледа.
Само, че това ми е предколедния подарък. Crazy Flutter
За коледен още не съм мислила.... Peace

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
май много подаръци ще ми станат zа другата Коледа newsm78 Thinking smile3506....zа тогава съм си поръчала и аz една малка сестричка на Голяма уста smile3521 smile3521....на всички, които са си пожелали бебче zа таzи Коледа ви го пожелавам от сърце lovekiss lovekiss lovekiss
сега трябва да мисля zа друг подарък newsm12 newsm12 newsm12

# 35
  • Мнения: 1 854
. В случай, че не Ви се облича като Снежанки и прельстителки на Дядо Коледа, оставете това на половинката до Вас Mr. Green или и вие наденете празничната престилка. Ефекта е по-голям, ако под нея не носите нищо...хихихи

# 36
  • Мнения: 7 605
Ние таzи година май Ще пропускаме Коледа....  Sad  Ще бъдем сами тук във Франция, а покрай бебето и новата кола няма да останат много пари zа екстри  Sad Но новата ни кола трябва да пристигне на 26.12., та тя Ще ни е подаръка  Wink

# 37
# 38
  • Мнения: 7 605

Имам, но хи4 не го полzвам, от години така си стои в Шкафа  Sad

# 39
  • Мнения: 1 269
Брат ми ще ми гостуват за 20-на дена и това е страхотен подарък за мен.Ина4е ше си поръ4ам да стана леля в скоро време  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 178
Аз много искам да отслабна (-15кг.) и за тази цел искам фитнес инструктор-у4еник (за да е по-млади4ък) на ли4ния фитнес инструктор на Хайди Клум, който за три месеца да ме направи стройна newsm56
Ей сега ве4е се ядосах 4е не живеем в някой голям град, в моя Burg къде 6те намеря такъв инструктор Thinking
Някакви идеи  newsm78

# 41
  • Мнения: 2 825
И аз искам бебенце  Simple Smile , а може и 2 на веднъж  Laughing Laughing Laughing
А за златото още не мога да измисля, а той и рожден ден (юбилей) има няколко дни преди Коледа  newsm78 , та съвсем ми е трудно Confused питам го него какво иска... и той не зне, казва, че всичко си има  Thinking
давайте идеи за половинките  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 11 320
Ако половинките ви не знаят какво да си пожелаят за Коледа най умното нещо е да им подарите талони за покупка по избор в любимия им магазин на определена от вас сума
Ние така се изненадахме миналата година с по един плик и аз след това се сдобих с страхотен парфюм Party

# 43
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
И аз искам бебенце  Simple Smile , а може и 2 на веднъж  Laughing Laughing Laughing
А за златото още не мога да измисля, а той и рожден ден (юбилей) има няколко дни преди Коледа  newsm78 , та съвсем ми е трудно Confused питам го него какво иска... и той не зне, казва, че всичко си има  Thinking
давайте идеи за половинките  Simple Smile

и мойта половинка е на 13-ти дек. и хич не знам какво да му купя. newsm78

# 44
  • Мнения: 235
Aко нямате идеи за половинките,  може да им направите по-нестандартен подарък, като ги запишете на "стаж" по нещо.

Например стаж Формула 1, или Въздушно кръщение с балон или хеликоптер...

Във Франция има много такива възможности, не знам как е там, където сте...

Но от личен опит споделям, че мъжете полудяват от радост, като им предоставиш възможност да карат Ферари, като професионални пилоти, макар и само за 1 час...

Общи условия

Активация на акаунт