Отговори
# 45
  • Мнения: 146
Ау аз още секс с мъжа ми не съм правила, а вие нови тестове за бременност...... Crazy
Вярно?!?!?  Crazy  Ние пък се скъсахме....с извинение  Embarassed

# 46
  • Мнения: 23
Гутен морген  Mr. Green

Много сте активни бе! Бебета нямате ли си  Joy
Имаме, бе. Някои даже нови чакат  Whistling
Мама Мими вместо с пожелание, ще се запише с термин в темата на  Ноемврийки 2011

# 47
  • гр.София
  • Мнения: 250
А добро утро и от нас Simple Smile

Ние вчера си отпразнувахме празника в нас.Направих едни пържоли с топено сирене и гъби и картофено пюре.Малко мезенце винце и децата бяха послушни та си хапнахме на спокойствие Simple SmileЗа подаръци аз нищо не съм подарила на мъжа ми а той ми донесе един страхотен букет с рози и за малката едно надуваемо сърце на winx Simple Smile

Катенцееее и ние сме още с колики.През деня няма но сутрин между 5:00 и 7:00 часа е едно пъшкане и въртене думи нямам.А за спането незнам как ще се научи това дете да спи в кревата си.Нещо не виждам как ще стане Sad

# 48
  • Мнения: 588
Аз нещо много съм се панирала, че ще ме заболи и не му пускам все още....., а той милия все ме преследва из леглото... Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 610
Добро утро
Мама МиМи -мерси за кафенцето,аз сега пия моето докато Дея си играе до мен.
Дарче-браво на бебо за успеха,сега ще си се гледкате в кошарката както казваш.
booboo's mama -честита ти камера.
Ние пък се будим често нощем и тази не е изключение и си хапваме на 2часа  ooooh! през този период.
И аз искам да чуя новините за нови бебета  Embarassed ще има ли?

# 50
  • Мнения: 1
добро утро,Мама МиМи -мерси за кафето.гледам обсъждате кой какво е получил вчера на мен мъжо ми донесе розова торта с форма на сърце Heart Eyes а аз на него му купих една бутилка вино.а  Ива си помисли че имам рожден ден и искаше да духа свещи Laughing
  Мама МиМи май не ти се прави този тест

# 51
  • Мнения: 23
  Мама МиМи май не ти се прави този тест
Не й се прави, щото ни бъзика и ни гледа сеира  Crazy

# 52
  • Мнения: 146
Чесно да ви кажа не ми се иска отново да съм бременна.Поне не и толкова скоро.Тъкмо си влязох във форма,храня се с всичко,без да се съобразявам,пия,пуша...имам нормален начин на живот.Може да ви прозвучи егоистично,но ми се иска и аз да се почувствам човек,а не постоянен инкубатор.Преди Габриел имам една неуспешна бременност и непосредствено след аборта забременях.Реално аз в последната година и нещо бях постоянно бременна.И сега ако отново ми се случва направо ще полудея  Crazy

Въпреки,че като се замисля бих се решила на още едно....момченце  Laughing

# 53
  • Мнения: 519
Ау аз още секс с мъжа ми не съм правила, а вие нови тестове за бременност...... Crazy
a aз си мислех,че сигурно само ние сме така Embarassed Embarassed Embarassed мен много ме е страх...ще кажеш,че ще ми е за 1  път Joy Joy
ние не празнувахме,тъй като милото беше на работа до късно Peace нашите проблеми с акането продължават ooooh! ако и днес не се изходим пак ще прибехнем до термометъра Tired и до кога така и аз незнам.....
Цикъл все още нямам...даже забравих какво е това Grinning....Днес с този сняг определено ще сме си в къщи..тъкмо свикнахме с разходките и хайде пак сняггг #2gunfire #2gunfire

# 54
  • Мнения: 220
Добро утро,

Днес времето е толкова подтискащо, ча само да се търкаляш в леглото ти идва  bowuu.

А и да ви се похваля и за друго, вчера карах кола, на истински път, с истински коли около мен, даже паркирах -4 пъти, като на 4-тия път мъжът ми даже не крещя като обезумял..........абе крещя, ама аз паркирах въпреки това Simple Smile

 Joy Joy Joy[/color]

Цитат
Много ми се спи  smile3507, чакам хлапето да се събуди, не е ял от 19.30!
Корали после спи ли като е спал толкова много часове? Днес моя половината ден спа и го държах буден с цената на моите нерви останалата част че да не кукуригаме през ноща.

Ysabell,
Ние през деня спим веднъж сутрешно /един час между 10 и 11 ч. обикновено/, втори път обедно /спи три-четири часа ако сме на разходка/ и последно следобедно /между 17 и 19 ч. но за около 15-20 мин./Вечер заспива след баня и хранене към 20,30-21 ч. До преди 3 вечери се ядеше към полунощ задължително, сега гледам да го махна това ядене, но издържа най много до 2 ч.и оттам тръгваме да ядем на три часа /примерно снощи - след яденето в 19,30 заспа към 21 ч. Ние бяхме в мама на Трифон Зарезан. Прибрахме се към 23 ч. Оставихме го в кошницата като си мислехме, че ще се събуди да яде. Накрая съм заспала и се събудих в 1,40 ч., извадих го от кошницата и го разбудих. Ядохме, после пак спа, пак ядохме в 5,15 ч., спахме и се събудих в 8 ч. - той се беше ококорил и тихичко ръмжеше/. 


# 55
  • Мнения: 519
преди малко мъника ми се събуди и ми понамириса леко...реших да го преубуя и какво да видя омазани до ушите Laughing така се зарадвах,сякаш се е случило нещо необичайно....незнам дали не ни е помогнала и лъжичката сок от круши,която дадох вчера следобед....реших да пробвам и май резултата е налице Thinking и сега се чудя дали да му давам пак newsm78може ли 1 лъжичка да е подействала newsm78

# 56
  • Мнения: 35
Здравейте  Hug
МаМа МиМи, мерси за кафенцето, тъкмо си го допивам моето  Wink
Ние напоследък спим повечко вечер по 6-7 часа пауза правим, дано се задържи така, че ставане на 3 часа не си е работа  Joy

Едит: Гери - Дейзи, за играта на памперс, ето http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_list.asp 

това са магазините, от които можеш да вземеш карта. Режат се мечета или памуците от опаковките Peace

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 11:15 от janeta24

# 57
  • Мнения: 514
Здравейте момичета  Hug

Напоследък съм се шашнала и не ми е до форум - кърмата ми намалява, храним се през 2 часа, ям като за световно, резултата е налице - приличам вече на мечка стръвница Laughing, но млекото не се увеличава.
Имам въпрос към Микки и Брамбазела - какво друго ми остава да направя за да увелича кърмата? Режима ни е кърмене през два - два и половина часа, през нощта също се кърмим два пъти. Засуква, ядосва се докато слезе кърмата, после яде 2-3 минути и пак започва да се дърпа когато вече не тече на струйка, после сменям гърдата и отново същото и на другата гърда.
Напоследък имаме проблем и с акането - веднъж на 3-4 дни.
Първия месец наддаде 820 гр., втория около 600 гр., но за това време порасна 6 см.
От няколко дни пробвам да й давам АМ, защото мисля че не се наяжда, но не го харесва - дърпа се след като изпие 50-60 гр. И то го пие веднъж най-много два пъти на ден.

Корали, стискам ти палци всичко да е наред  Hug
Мама Мими, аз не бих издържала и щях да си направя тест - поне ще знаеш какво става.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте сладурки и от нас Simple Smile
Ние с Крис си поспахме до 9:30 хапна , аз пооправих  вкъщи и сега си пия 3в1 с вас
Мама МиМи мерси за кафенцето.
yuls  Hug
Ние с мъжо си подарихме скромни подаръчета (като се има предвид че Нои не ми првеждат пари сега заради объркан болничен , искам да ги  #2gunfire ) , но аз мисля че ако си влюбен си имаш всеки ден от годината празник та не държа на подаръка!
Ние днес сме на консултация да видим дали ще има ваксини за нас и колко сем наддали.
Темата за Ноемврийки 2011 е страхотна, аз се отчетох и там , докато четях постовете Ви толкова готино ми стана, дано и бъдещите мамчета им се зарадват много!


# 59
  • Мнения: 10
Добро...ден направо  Laughing

janeta24 мерси  Hug

За цикъла и на мен този месец не ми е дошъл все още , но не мисля , че съм бременна-то по принцип нали ся докато се нормализира са нормални аномалии...???

Пловдивските мами май няма да излизаме днес???-то пък такова загубено време,хем вали,хем духа,хем студено Cry ако нещо някоя да пише във фейс-а Simple Smile

За коликите нали сте чували - 100 дена отърване няма - е на нас малко по-рано ни минаха,но всяко дете си е индивидуално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт