Сватбена агенция или детски клуб?

  • 756
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 569
Моля след като въведете избора си, да се аргументирате защо сте избрали точно това.  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 114
Избрах..детски клуб-тържества,защото според мен бизнесът със сватбените агенции също е доходен но не толкова колкото бизнесът свързан със организацията на детски тържества.Доста по малко са женитбите-браковете в днешно време, във сравнение с децата.. или ако има такива(бракове) не са много хората използващи услугата или заради финансови причини..или защото българинът все още не се научил до там да се доверява на такъв вид удобство..приема се като "глезотия" ..а и много по лесно е да организираш парти за дечурлига от колкото сватба за истерична или капризна булка + всички детайли около празненството ..здрави нерви се изискват..и психика  Laughing  това е мое мнение.. Peace

# 2
  • Мнения: 1 010
гласувах за детски клуб.Смятам,че ще е по-доходоносно,по-често търсено като услуга,и по-забавно Wink

# 3
  • Мнения: 116
Аз гласувах за сватбена агенция.Имам виждане за декорацията(свързано е със специалността ми)и различни ръчно изработени сватбени подаръчета,както и за ръчно рисувани ритуални чаши,но за съжаление нещата не се изчерпват с това.Има куп неща различни от художествената част с които не съм наясно.
А с детски център не бих се захванала-мисля,че човек или трябва да е педагог,или да е работил малко в такъв център-не всеки човек е подходящ за работа с деца.

# 4
  • Мнения: 25 609
Бих избрала това, което съм работила и от което разбирам. При положение, че и двете сфери са ми напълно непознати, не бих рискувала да се уча в движение точно сега.
Е, ако имаш излишни пари и те бодат - действай.  Peace

# 5
  • Мнения: 3
двете в едно не може ли? ... те не се изключват взаимно... а и булките са потенциални майки  Simple Smile

п.п. Аз предпочетох децата, че ми е по-забавно, но работата ми е свързана и с двете Simple Smile

# 6
  • Мнения: 15 379
Нито едно от двете.

Общи условия

Активация на акаунт