какво мислите за Рибата Пангасиус, готвена в ДК?

  • 6 542
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Какво мисля ли..направо ми иде да ги застрелям, предупредих ги да я изключат от менюто, надали са ме послушали. Всичко друго, но не и пангасиус. В къщи се спря да се купува, защо ли..?? Два пъти се пробвам да я ям, приготвена по различен начин, е не става, ям и след това на мивката- повръщане, лошо ми е и т.н. А много обичам риба и смея да твърдя, че стомаха ми е железен, имунната система също..да чукам на дърво, ям всичко друго, само тази риба не мога да преглътна, т.е да задържа в стомаха си и слава богу, поне няма да се тровим с нея. Но малкия си син как да опазя, освен че не му давам кухнята като усетя че има риба.  Това е от мен, който иска да се трови, който иска да печели, но не за сметка на моето и на близките ми здраве. Аман от фалшиви контроли, всичко е пари...

# 16
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
В нашата ДК рядко я приготвят с доматен сос и слава Богу.Малкият хич не я харесва и в повечето случаи се насилвам да я ям аз.Гледам в последно време им предлагат по-често скумрия.А ние в къщи най-често взимаме филе от треска или хек и скумрия.Специално на мен пангасиуса страшно много ми блъска на тиня,когато се излъгах да я пробвам за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт