Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 142
Добре де, гледах го Mr. Green  Ще го преживея Mr. Green
Ако някой има под ръка, дайте да видя краш-тест на това Макси кози Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 13 228
Добре де, гледах го Mr. Green  Ще го преживея Mr. Green
Ако някой има под ръка, дайте да видя краш-тест на това Макси кози Crazy


Ето един с кошницата
http://www.youtube.com/watch?v=tgHj1NimTXQ
Обърни внимание при удара как главата на бебето избягва камшичния удар, точно защото е насочено така по посока на движението.

Зузина, моят баща също така реагира. Особено след като миналия март имах мисед. Тогава каза, че ето затова не се било казвало до 4 месец  Shocked А със Сашата на всички казахме веднага. Сега пак ме предупреди, да не казвам до 4 месец. Е, аз не казах по други причини, не суеверни  Wink

Пък ако ви кажа какви са ми първите покупки за бебето ще паднете  Mr. Green
2 вида прежда Joy Joy Joy
Мъжът ми ме спука от бъзик, щото аз рядко плета и сега една жилетка на Сашата чака да бъде довършена, след като вече я наплитах веднъж. Но тя на Саша няма да стане.. ще я прибера за бебето  Laughing И днес успях да изкрънкам едни чудесни преждички, но той постави условие все пак да ги изплета  Laughing Laughing Laughing

Шунка на въпроса за безопасността... абе дай боже да не става.. не ща да ги знам колко са безопасни...  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 456
Моята мама отдавна е купила това-онова на бебето. Казва: ама аз само отидох да видя моята приятелка, пък тя ми ги сложила в чантата  Rolling Eyes  Mr. Green
Сега плете пелена-шаренка. Мама плете много хубаво, дори имам шапки и анораци в магазина от нея.

# 48
  • София
  • Мнения: 142
Ваче, досадна съм вече, ама да си задам аз един последен въпрос - това с избягването на камшичния удар не е ли в сила за всички столчета, които са обърнати обратно на посоката на движение? newsm78
Не знам, не ми се иска да изпробваме сигурността на столчетата, макар че знам, че всякакви неща се случват и човек трябва да е добре подготвен Confused

И дядото на половинката днес е купил преждичка да ни оплете розАвка пеленка Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 13 228
Е да де... в сила е. Обаче само кошницата може да се постави така. Много хора я поставят обратно  Grinning "да си гледка детенцето напред"  Sunglasses По-големите столове няма как...
Освен това когато шофирам сама детето никога не се вози отзад, а на предна седалка. Пак за кошница говорим, не за по-голям стол. Позволено е от правилника и е по-добре, защото иначе разсейва шофьорката, която се чуди детето ли да гледа или да кара  Wink Само се изключват въздушни възглавници ако има или просто не се вози детето там ако не могат да се спрат. От коли нищо не отбирам  Tired

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Ох, и аз не искам да изпробваме колко са сигурни столчетата, но за мое успокоение ми се иска поне някой да го е правил с кукли... Сега тъкмо се чудех дали да не питам СБА защо нямат тестове.  Crazy

Бюти, ама дядото ли ще плете? Simple Smile

Аз също съм се напълнила с преждички и моят мъж се нерви, че само трупам, а не плета. Тя и дъщеря ми ме подиграва за един пуловер, който й плетох миналата година, а още няма ръкави... и си го търси.  hahaha Но май ще стане за малкото (той поне е зелено и жълто). Сега съм хванала да й правя една жилетчица (но съм на 1/4 от единия ръкав  Joy) и после обмислям пуловерче за бебето. Много хубаво си представям всичко, само ако можеха моите представи да се материализират, че много ме мързи иначе.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 456
Моята мама плете тази пелена/одеало http://www.youtube.com/watch?v=iEqg-CIEy0Q&feature=related

# 52
  • София
  • Мнения: 142
Е да де... в сила е. Обаче само кошницата може да се постави така. Много хора я поставят обратно  Grinning "да си гледка детенцето напред"  Sunglasses По-големите столове няма как...
Освен това когато шофирам сама детето никога не се вози отзад, а на предна седалка. Пак за кошница говорим, не за по-голям стол. Позволено е от правилника и е по-добре, защото иначе разсейва шофьорката, която се чуди детето ли да гледа или да кара  Wink Само се изключват въздушни възглавници ако има или просто не се вози детето там ако не могат да се спрат. От коли нищо не отбирам  Tired

Да, точно такава информация имам и аз.  Но как се изключва въздушната възглавница, все още нямам представа newsm78

Шунка, дядото Mr. Green  Той ако знаеш и какви гоблени шие... Mr. Green

Благодарско на всички за ценната информация и лека нощ от мен Hug 

# 53
  • Мнения: 1
чин невероятна е Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 13 228
А стига бе! Гоблени да шият мъже знам.. ама да плетат  newsm78
То аз умея да плета лице и опако, ама понеже други специфични ръкоделия умея нямам голям проблем в разчитане на схеми за плетки  Wink Преждичките съм ги оставила за лятото в Копривщица живот и здраве. Там ми вървят ръкоделията, понеже няма нет  Crazy Crazy Crazy или по-точно в къщата нямам  нет  Wink
А Чин, тия одеяла ми събраха очите. Много са красиви. Искам да ви кажа, че има много сладурски плетени дрешки за бебоци. А аз да не се излагам, но бях изплела н Сашата едно елече още преди да се роди. Носеше си го после  Grinning

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 00:56 от Vache

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Чин, жестоко!!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 58
Лелеееее, Елдра, аз го написах заради самата количка. За деца не бих седнала да ти предлагам акъл, впечатлих се от броя на лентичките ти веднага. По принцип съм реалист човек  Peace

# 57
  • Мнения: 97
Късно се включвам, но нещо не ми се спи. Ние днес в крайна сметка обиколихме трите магазина, които исках да видя. Избрахме леглото, това Чипи на Чиполино не е никак добро за мен- кошарата е само с едно ниво, нямат цветове (ходихме във фирмения на Чиполино), матрака е към 6 см обикновен дунапрен. За тези пари има далеч по-добри.
Спряхме се на един модел на Дибо, изработват го за месец, имат много възможности за цветове, Харесахме два модела колички - Хаук Аполо-комбинирана и Хане Номад с въпросния кош Матрикс последния съм го харесала защото ще ми спести място , но е доста тежък и тесен - едвам го вдигам празен с две ръце.
Искам само да поясня, че Матрикс-а не е необходимо да се поставя в легнало положение, както е показано в злополучния краш тест от Зузина. Аз също изгледах доста филмчета и проучих мнения, преди да се насоча към него- също бях скептична към нещо което е 2 в 1.
Може да се сложи в сгънато положение, с лице към седалката, като всички останали кошчета за кола 0-13 кг.  Като кош за новородено може да се ползва от 0-9 кг, но макар че действително е показано че може, не е задължително да се транспортира в легнало положение.

# 58
  • Мнения: 90
Добро утро с една весела закуска в леглото  Simple Smile
Аз днес съм от ранобудните,че изпращах мъж ми на летището,харесал си някаква кола в София и ще ходи да я взима.Колко ме караше да тръгна с него,пусто страх ме е точно сега да летя,макар и кратък полет,особено с тея контракции дето имах преди месец  Tired При това цяло нощ не съм спала,защото снощи ми се препи кола и изпих половин бутилка,сигурно около 1л.  ooooh! Ужасна съм...
Писали сте много за столчетата за кола,аз точно такъв си харесах,който се трансформира от кош за новородено в кош за кола на Jane,сега Зизу ме хвърли в джаза  newsm78  То иначе да не дава Господ да се случват такива неща!!!
Чин,много е красиво одеалцето   bouquet У нас свекърва ми плете,скопосна е жената,не отричам.Малката е зарината от жилетки,ролки,блузи,на една кука,на две куки,летни,всякакви... Но като беше малка,понеже се роди доста мургава  Mr. Green и свек непрекъснато й плетеше в розово и си беше като живо цигане от махалата.Просто не й отива.Сега продължавам да смятам,че не й отива плетиво,защото пък  израстна и е като бъчвичка  Mr. Green Милото,как го наредих... ама си е така.
Та такааа.... ей,наговорих се в 7 сутринта!Сега само да ми звънне момчето,че е пристигнало,и мога да се метна в леглото да се донаспя...

# 59
  • Мнения: 38

Добро утро, милички  bouquet.
От мен едно вкусно кафенце в неделния ден Wink.
Приятен и мързелив ви го пожелавам Laughing.
P.S.Бухтичка, благодаря ти за предложението, ама аз за 15 години, толкова колички съм сменила,та съм се убедила коя става и коя не.Луд фен съм на Chicco.Издържала е на всички мои тестове.Ние сме много активно пътуващо семейство.Та тези колички са обиколили почти целия свят.Разгъвани и сгъвани безброй пъти.Последното голямо пътуване ни беше един месец Тайланд.Е, представете си, какво е праживяла количката на малката (ако можеше да говори).И все пак е като нова.А аз без кола не мога да си представя да мръдна от нас-шофирането ми е хоби от 15 годишна.Количката се вади и прибира в колата хиляди пъти на ден, та и на мотор сме я качвали.Е, най-издръжливи са Laughing.

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 08:40 от eldra

Общи условия

Активация на акаунт