За УТРОГЕСТАН-а

  • 31 131
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 420
В коя седмица си бременна? Аз го приемах до края на третия месец, а и повечето бременни май. Ако не ти е казала само една опаковка няма защо да го спираш.

# 16
  • Мнения: 16
Аз пих Утрогестан от 9 до 13 седмица за задържане, тъй като получих кървене. В началото 3 х 2, после 3 х 1, 2 х 1 и така по схема на лекаря постепенно го спрях. Беше ми казал, че не трябва да се спира изведнъж. Доколкото знам след 13 г.с. не е хубаво да се пие.

# 17
  • Мнения: 10
az go pih samo okolo 15 dni zashtoto ot iztichaneto mi se poqviha rani4ki i go sprqh.i kato otidoh sled po4ti mesec zabravih da go pitam i ne piq ve4e.na men mi go izpisa 2 puti na den(sutrin i ve4er)ama sutrin nqmah vreme da leja i nz dali ima nqkakuv efekt

# 18
  • Мнения: 4 420
az go pih samo okolo 15 dni zashtoto ot iztichaneto mi se poqviha rani4ki i go sprqh.i kato otidoh sled po4ti mesec zabravih da go pitam i ne piq ve4e.na men mi go izpisa 2 puti na den(sutrin i ve4er)ama sutrin nqmah vreme da leja i nz dali ima nqkakuv efekt

Малко ми е странно от изтичането да ти се появят ранички. По-добре да те прегледат да не е нещо друго. Според мен, ако имаш недостатък на прогестерон е трябвало да продължиш с приема му макар и през устата  Peace

# 19
  • Мнения: 274
Аз пих Утрогестан до  4тия месец, беше наложително имах зацапване!  От Утрогестана  се чувствах подута !

# 20
  • Мнения: 135
Момичета извинете ме ако не съм за тук,след един миссед и година и половина най-накрая съм бременна ,гърдите ме заболяха след овулацията ,с положителния тест се свързах с лекаря и той ми каза 3по2,няколко дни след това гърдите спряха да ме болят или поне не ме болят както преди коети ме побърква,в 5седмица се видя плодно сакче и според д-ра няма да е кухо яйце и другата седмица съм пак,много се тревожа за тези гърди нямам никъкви други симптоми Cry

# 21
  • Мнения: 556
Аз си слагах Утрогестана преди да си легна и на сутринта не изтичаше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт