Какъв е предпочитаният ви цвят бельо?

  • 3 430
  • 78
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 271
Черно и бяло - това преобладава сред бельото в гардероба ми. Бялото символизира чистота, а черната дантела е най-сексапилна според мен и.... мъжа ми  Laughing

# 46
  • Мнения: 433
Предпочитам светло синьо, бордо, пепел от рози и друго май не се сещам.

# 47
  • Мнения: 2 673
уффф , да ти кажа според кефа - Черно Simple Smile, синьо, розово , червено,та и бяло Wink

# 48
  • Мнения: 5 317
1.черно
2.синьо(всички нюанси)
3.шарено
4.розово
5.зелено,червено,бяло,бордо и т.н.

# 49
  • Мнения: 3 248
Основно черно, след това розово, червено...........и се опитвам винаги да съчетавам! Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Черното ми е фаворит.След него бяло,червено,розово и т.н.

# 51
  • Мнения: 730
Черното е и моят фаворит Peace,страшно е секси FlutterИнъче имам всякакви и по много Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 861
И аз по традицията си падам май- черно и бяло. Имам и малко шарено. А иначе гладам със сутиена да са един цвят, но не винаги го спазвам, като днес например... Wink

# 53
  • Мнения: 2 241
И аз съм си абсолютна консерва - почти само черно и бяло бельо нося (с лек превес на първото) Simple Smile

Дето имаше една приказка "тук-таме лила", та и аз имам тук-таме екрю Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 234
Аз имам предимно розово и синьо-много ги обичам тези цветове FlutterАма напоследък се замислям за червено  и оранжево. LaughingКласическите черно и бяло въобще ни ми допадат Naughty

# 55
  • София
  • Мнения: 3 271
Имам всякакви цветове, но напоследък нещо съм се захласнала по моделите от няколко цвята,комбинация от 2 или повече цвята - нещо тези дето са дюс ме отегчават Blush

# 56
  • Мнения: 952
О Бубке хубава тема си подхванала Laughing на мене бельото ми е слабост и колкото по-вече си купувам все си мисля,че не е достатъчно.При мене преобладаващите цветове са розово(имах си хас да нямам розово любим цвят мие) черно имам и комплект с  бяло но то не е чисто бяло а бяло с розово Laughing друга любима разцветка са ми тигровите леопардови и тем подобни разцветки с тях съм като една тигрица(дет вика мъж ми),купих си миналата година едно  страхотно боди на Христи черно и червено ама него само един път го облякох Sad

# 57
  • Мнения: 6 155
Eй този цвят /корал/ също много ми харесва /дано не ви се види просташки   Twisted Evil/.


# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Бяло, черно и бордо!
Прашки и сутиен - винаги един цвят.

# 59
  • Мнения: 4 358
Бяло и синьо.
Много ме кефят шаренките комплекти, ама досега защо ли не съм си купувала  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт