Баба Марта бързала, на ОКТОМВРИЙЧЕ мартеничка вързала!

  • 23 333
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
   А защо не сложихме заглавието за Баба Марта  newsm78?То е най-актуално в момента,едва ли ще изпишем темата за една седмица,ама знае ли се,бързичко ги хапваме  hahaha!
   Мойто Цвете е слънчице,но Весела ми стопява лагерите всеки ден все повече и повече  Cry!Реве ми се от нея,направо вече незнам какво да я правя,от беля на беля  ooooh!!Да свършва вече този и гаден период,че не издържам  #Cussing out!
   Марвина,като спомена Випуск 96,та се сетих че и аз съм от тоя,а това значи че и ние правим 15 години от завършването  Shocked.Леле майко, някои още не са смогнали да се оженят, а аз навъртях и 3 чавета вече  hahaha!Ама и с това немога да се занимавам,че нещо много дини съм гушнала под една мишница и взех да давам заето.Дано някой се присети и организира нещо,да се видим кой колко е пораснал  Laughing!
  Бобче,като каза вино и аз мислех от зор одеве да си сипя една чашка,ама понеже съм голям пияч и докато изчистя белята на Весела и съм забравила.А твойта Йована незнам,ама мойта Весела винаги бута нещо на Цвети в устата от рода на зрънчо,солети,желирани мечета  Shocked!
  Аз имам слинг,но е по-различен модел от стандартните шалове,много бързо се слага бебчо в него и съм я разнасяла Цвети напред да гледа,че и тя е голяма любопитка.
  А на личната съм плащала само за мен и то 2,40лв.При децата като е идвала в първите дни след болницата никога нищо не ми е искала.Някои лекари са отвратителни просто.Тя не че и мойта не почна да изписва много скъпи лекарства напоследък,ама аз засега сама си ги лекувам.Добре,че не са болнави де и засега се повлияват с хомеопатия още в самото начало.
   Роси,страхотни неща сътворяваш!И аз имах големи мераци да шия гоблени,ама нещо имам нужда от повече от 24 часа в денонощието,та да смогна със всичко.А и се опитвам все още да гладя,че горните поне ме дразнят да са намачкани върху децата.А иначе мен си и да среша не успявам,ама здраве да е,нали съм се омъжила вече.А нашия тати дори и да си дойде ще е за няма и 2-3 седмици,та тегава работа това,ама няма как.

# 16
  • София
  • Мнения: 483
Хееей, кога изписахте темата? Пак няма да смогна да ви изчета  newsm45

Ноел, май няма как да не се цедиш. Измисли някакъв план и действай. Имаш ли от кого да вземеш помпа назаем?
Малеййй голям майтап ще е - отваряш чантичката си за нещо и отвътре стърчи една помпа  newsm62 Пожелавам ти весел купон  Hug

Мале Съни, дожаля ми за теб. Аз с едно вечер съм като прекопала декар нива, а ти как се оправяш с три (и едното диваченце) - не знам  newsm12

# 17
  • Мнения: 109
Запис! Съвсем ви изгубих дирите........Ама малката е станала много лоша и изобщо не спи дори и навън и съм се побъркала,непрестанно мрънка за нещо и нямам време да ви чета . Предстоят ми и 5 изпита и напрабо  ooooh! Whistling #Crazy Дано на тази не ви изпусна. Отивам да лягам,малката заспа и аз вече умирам за сън и спокойствие. Лека вечер Hug

# 18
  • Мнения: 686
Вече по БГ време съм рожденничка  Simple Smile
Заповядайте

# 19
  • Мнения: 2 286
Честит рожден ден, миличка! Да си здрава и щастлива, много обичана и винаги уважавана! Весел празник!

# 20
  • Мнения: 9
Miss Fine, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да се чувстваш винаги желана и обичана  !:bouquet:!
Марвина, наистина е малък светът Grinning. Казвам се Мая и бях "В"клас, а мъжът ми завърши 97 и беше "Е", така че може него да знаеш, Тони се казва. Ще се огранизираме нещо като се постопли за разходчица /гледам че не си и далече , аз съм на Симеоновско шосе ,до Студ.град/, та ще побъбрим за нашата добра,стара Езикова  Simple Smile.
Marvelous, и аз така се сещам за теб Simple Smile, дано все пак се разпознаем следващ път Simple Smile. Аз ще съм с децата цяло лято на Синеморец, та ако си по морето някъде наблизо може да се видим Hug
Бобче и Съни , Много ми стана забавно с вашите каки:)  Hug. Нашата за хранене знае,че не може, но виж мачкане,целуване, гушкане ...яко Simple Smile и все ме е страх, че ще я посини или нещо ще я нарани от обич, та все съм покрай тях ,гледам да не ги оставям,че уж голяма,голяма,ама те белите бързо стават, пепел ми на езика...
Лека нощ мамета и сладък сън бебенца Hug

# 21
  • Мнения: 422
И от мене лека нощ и сладки сънища на всички бебици и утре сутрин заедно на по кафе.

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит рожден ден на Miss Fine,нека усмивката никога не слиза от устните ти,слънцето винаги да грее косите ти и щастието да изпълва душата ти
честито


честити  пети месечинки на иван на зеленоочка ,ния на мама мага и тереза на мама ифома,нека и тримата са много здравички и да утъпкват пътеката по която ще ги следваме   sohappy baloni
красе специални поздрави и за твоят симеон,честита ви 4-та месечинка,нека повече болести да не ви застигат и мони да расте будно и щастливо дете

# 23
# 24
  • Мнения: 2 286
Честита ни 4-та месечинка!



Честити месечинки и на другите бебчовци! Аа са здравички, послушни и много обичани!


Мименце, много, много гушки за теб и Дени!!! Hug

# 25
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утрооо,  Hug

Така, като гледам голям дебат е имало цяла нощ.. lalalala

Честити месечинки на бебоците днес и специално на Симката на мама Краси!! Много радости и безброй пакости !!! newsm18
Страшна почерпка!!!
Miss Fine , Честит рожден ден!!! Много здраве и щастие!!!
Ифома, при нас обрива изчезна, предполагам е било нещо моментно, колкото вече да психясам и да си мисля какво ли не  hahaha
silkisilk, ние също се храним понбе 2 пъти нощем... Crazy Нооо предполагам като започнем захранването от другия месец, нещата ще се променят.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 282
Мис Файн, честит рожден ден, много щастие и късмет!   bouquet
Нямате сърце с тия почерпки  Laughing

А пъпчиците и аз мисля, че са от претопляне, Мая имаше по коремчето и си минаха, не съм им се притеснявала много.

# 27
  • Мнения: 16
Добро утроооо  Flutter
МИс Файн   ura newsm67 newsm38  Gift
На сладките бебоци честити месечинки
 ХУбав ден и весело настроение от нас   bouquet Hug
Хейли   мммм готина почерпка ( ти май не си спала много снощи  Hug милата  Hug

# 28
  • Мнения: 80
   Miss Fine честит рожден ден!!!Много здраве,щастие и любов ти пожелавам  smile3525 !!!   hbday baloni

# 29
  • Мнения: 2 286
Хейли   мммм готина почерпка ( ти май не си спала много снощи  Hug милата  Hug

Ами снощи към 1 ме отпусна главата, беб реши, че в 4.30 е мнооого гладен, яде до 4.50 и аз до 5 и 10 цедях, за да стимулирам, че си имаме малко проблеми с количествата. Докато заспя стана 7 и 20, беб реши, че се е наспал
 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт