здравейте знаещи майчета, аз покрай вас се чувствам доста неука по тези теми  и се чудя къде съм спала тези 23год., но дано за второто бебе съм по подготвена.Искам и аз да попитам - не знам дали на Алекс и стига кърмата-суче суче 5-7 мин. активно, даже се и дави в началото, после трябва да суче около 2-3 мин. на "ПрАЗЕН ХОД" ИлИ ПОНЕ АЗ ТАКА ГО УСЕЩм ЗА ДА ТрЪГНЕ НАНОВО КЪрмАТА и така 2-3 пъти, а тя не винаги проявява търпение и започва да се и разсейва, да ми гука смее , а като и кажа Я цокай бързо, тя заравя глава и яденето се превръща в игра а е само на 2м и3 седм, или заспива.Казват мамите памперсите - ами тя беше на 1 м. когато зап. да ми ака само по веднъж на ден, а днес и пропусна, иначе си пишка (пие съвсем малко водичко дали има и 10ина гр.и то главно вечер защото мн. я свива коремчето).Притеснява ме и факта, че Беба много много повръща, и не знам изобщо остава ли и нещо в коремчето.Може ли да вземам и по колко  и колко продължително за да избегна отново намаляването на кърмата, защото преживях това заедно с образуването на голяма бучка и беше  мн. стресиращо и почти се бях отказала.Дано не са ви смешни моите въпроси и ми дадете съвет.