Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 22

  • 43 168
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Бургас
  • Мнения: 159
Ето и във вибокс7

http://vbox7.com/play:fbcec657


Сега помолих за субс ...

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 10:57 от kavak_yelleri_fan

# 677
  • Мнения: 120
Честит празник и от мен!  bg

А иначе от фрагмента, нещо не успях да разбера. Излекуваха ли го, или не?? Дано са го излекували  Praynig

# 678
  • Мнения: 0
Честит празник на всички!  bouquetОтносно фрагмента,ясно е,че в събота ни очаква един от,вероятно,най-тъжните епизоди в целия сериал.Да се надяваме,че Ефе ще се възстанови по някакъв магически начин  Praynig

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 12:22 от muzikaialabala

# 679
  • Мнения: 120
Сега пак го видях фрагмента и мисля, че пак ги излъга, че му няма нищо. Накрая като Аслъ ревеше, той как я гледаше и му беше тъжно...  newsm78

# 680
  • Мнения: 0
Накрая как се гледат личи си че много се обичат.А дори и смъртта е безислна пред това...

# 681
  • Мнения: 0
Сега пак го видях фрагмента и мисля, че пак ги излъга, че му няма нищо. Накрая като Аслъ ревеше, той как я гледаше и му беше тъжно...  newsm78

Няма за къде и кого да лъже?!?Всички знаят какво е състоянието му!!!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 159
Вече има субс

# 683
  • Мнения: 4
ДАНИ наистина песента е страхотна .... Само да кажа, че клипа не съм го правила аз ... а за

превода ... толкова хубав ... и си подхожда за Ефе и Аслъ



А тук на първия клип излизат ли ви субтитрите .... защото на мен не ....

а като дам на напиши субс. ми излизат ... някой да знае защо се получава така ...


http://www.vbox7.com/collection:1357903

Под клипчето има едно бутонче, на което пише субс, цъкни на него и може да ти излязат

Колкото до фрагмента - стана ми много мъчно, как всички го гледаха...атакан как го прегърна, като за последно Sad ... думите на Ефе...Аслъ и Ефе накрая. А погледа на Тайфун, когато Аслъ беше при него...изключително нагъл
Дано го спасят Praynig

# 684
  • Мнения: 0
Без да съм пророк мога да Ви посъветвам,тези които в събота от 22.30 ще го гледате,да си вземете кърпички,защото голям рев ще падне в този епизод!!! Cry

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 39
Без да съм пророк мога да Ви посъветвам,тези които в събота от 22.30 ще го гледате,да си вземете кърпички,защото голям рев ще падне в този епизод!!! Cry
Да това ще бъде най тъжната серия излъчвана досега  Cry Cry

# 686
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
Относно фрагмента,само това ли им се е откъснало  #2gunfire .....дано Ефе се спаси и филмът завърши с  happy end  за всички.

# 687
  • Мнения: 0

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 12:47 от efence

# 688
  • Мнения: 1 303
Честит 3 март!

ПП: Ама май никой не чете предните постове, колко още човека ще пуснат фрагмента на 152 епизод ?!?

# 689
  • Мнения: 23
ПП: Ама май никой не чете предните постове, колко още човека ще пуснат фрагмента на 152 епизод ?!?
Тъкмо това щях да пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт