Спамо-чат : Баба Марта бързала... (28.02-06.03)

  • 3 550
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде ...
  • Мнения: 37



Деска,  Hug Heart Eyes

# 31
  • някъде ...
  • Мнения: 37
+ че :

  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави!  Simple Smile

Пълна къща, ей! Simple Smile

Много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug за цялото спамърско войнство!

# 33
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Нииииииииииииииииимммм  Hug Heart Eyes, тия дни се очертава сбор на тазманиийски дяволи, дракони и елфи.
Определено няма да е скучно, та ако случайно имаш път наоколо па', да не забравиш да споменеш  Hug Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 081
Оооо Дракси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тва парче кат спешъл поздрав си го заграбих  Mr. Green  Flutter  Crazy  Party  Heart Eyes

Ирисчееееееее   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ним, да т` съ връща тъпкано  Mr. Green  Heart Eyes
С одита кво стана?  Twisted Evil



Това как да се чете   Mr. Green

# 35
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Дес, импровизирай Mr. Green Joy Joy Joy Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Драконе, сборът къде се свири? Мамка му и гадно време, не става за на открито с деца, ама ква готина пицария има на Ломско и на първи етаж не се пуши (което за мен лично е минус, ама за чааветата...)

Ако правите нещо в не-виртуалното пространство, свиркайте на лични, че в почивните дни спя до обяд... или пък във ФБ, там влизам с кафето всяка сутрин

Дес, махнаха се одиторите от офиса и сега ме тормозят само по мейл. Пак е нещо. Чакам доклада със заключенията им със свито сърце...  Confused  Не че аз лично съм сгафила, ама има гафове и трябва да има бушони за тях... ако ме разбираш.........  Whistling

# 37
  • Мнения: 1 081

Импровизирам аз, импровизирам  Blush  Crazy  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Hug Hug Hug

Ним, прекрасно те разбирам  Rolling Eyes дано минат леко нещата  Hug Hug Hug

ПП Метни един линк към ФБ на лични да тъ добавя  Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Баба Марта прати вест, ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени... от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо иде време и за още нещо...
сандвич със кюфте и много бири със мезе...!
Здраве, щастие и рози, виното - във двойни дози.
Пожелаваме на Вас Баба Марта, Пролетта и Аз!
 Joy

# 39
  • Мнения: 1 081
Те на тва му се вика пожелание  Joy Joy Joy
Слушам и изпълнявам  Mr. Green

Ним, нали знаеш защо е сърдита баба Марта?

# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, нали знаеш защо е сърдита баба Марта?

.... защото февруари е къс, а април е мек? .......  Whistling

 Joy

# 41
  • Мнения: 1 081
Горката баба  Joy Joy Joy Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Моля ви някой да ме спаси от мъките и да ме застреля! ooooh! Мога да напиша вече "Наръчник на идиота или как с най-голямо усилие да постигнеш най-малко успех!" .................. Crazy

Толкова е просто хората да си кажат нещата в очите, защо трябва винаги да има увъртания, интриги и недомлъвки.....  Outta Joint

Извинете логореята ми, горното беше само обяснение защо довечера ще ви викам наздраве, мене повод ми не трЕбе.....

# 43
  • Мнения: 1 081
Извинена си  Mr. Green  Hug  Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
 Hug Heart Eyes

Напоследък имам чувството, че неприятностите сами ме намират. Как успявам сама не знам...

Мисля да напиша мемоари. Само ако успея да си спомня всички глупости, които съм правила и после съм се опитвала да забравя!  Crazy Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт