Частно основно училище Джани Родари

  • 12 736
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте майки. Искам да пусна темата за частните училища отново. Големият ми син е учил в три столични частни училища и темата ми е присърце. Предстои ми записване на малкият ми син в 1 клас и съм се спряла на ЧСО Джани Родари. Базата им е страхотна. До сега не съм влизала  в частно училище с такива големи и просторни стаи. Имат кабинети отделни по специалните предмети и физкултурен салон какъвто до сега не съм виждала. Училището се намира в комплекса на Вишето Транпортно училище и е с огромен двор- парк. Децата вътря бяха спокойни, учителите усмихнати. Имат постянно присъствие на психолог. Ако зад всички тези красиви неща има нещо нередно пишете.

# 1
  • Мнения: 155
Здравей,
 и аз в момента избирам училище за дъщеря ми . Спряла съм се на Света София и Свети Климент Охридски. Би ли споделила в кои училища е учил големият ти син и защо се е наложило да го местиш.

# 2
  • Мнения: 2 567
Ако зад всички тези красиви неща има нещо нередно пишете.

Има и след малко някой модератор ще ти каже какво е то.

# 3
  • Мнения: 1 173
Има я, реклами реклами Simple Smile
Пост - за изтриване  Laughing

# 4
  • Мнения: 8 567
. Предстои ми записване на малкият ми син в 1 клас и съм се спряла на ЧСО Джани Родари.

Какво е ЧСО? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Частно Средно Общообразователно

За "Джани Родари" има стари теми тук във форума. До сега не съм чела или чула някой да е доволен  Confused

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 17:43 от Чарита

# 6
  • Мнения: 73
А този красив озеленен двор общ ли е за детската градина и училището?

# 7
  • Мнения: 1 589
Има няколко теми във форума за частните училища,едната е актуална и е на първа стараница в този подфорум от доста време.

# 8
  • Мнения: 1
Хайде, не си струва тази скрита реклама! Да, дворът е голям и озеленен, но не се ползва единствено от ЧОУ "Джани Родари", общ е за всички фирми на територията. Класните стаи са големи, но по-важни са учителите – кои и какви са, а такива към момента няма назначени. /Виж обяви за работа./ Ако искате Вашите деца да са "опитни зайчета" - това е мястото - запишете ги за първата учебна година на това новопоявило се училище. Напористи да се презентират с голи намерения - нито имат персонал, нито имат представа как да реализират "припознатата" и представяна от тях чужда реклама. Да не говорим за "каруцарския" стил на общуване на собственичката/разбира се, когато смята, че не е наблюдавана! А как знае да върти опашка!/  Мили мами, ЧОУ е нож с две остриета - ако попаднете на правилното място, детето Ви НАИСТИНА  ЩЕ ПОЛУЧИ САМО НАЙ-ДОБРОТО ЗА СВОЕТО ОБРАЗОВАНИЕ И ВЪЗПИТАНИЕ. Но има доста такива, които опитват и откровено имитират училище.  За жалост родителите няма как да добият представа от първо лице, защото за пред тях информацията, разбирате, е такава, че да се оправдаят таксите. Подсигурете се като изисквате доказателства с факти за реализацията на децата. Не се доверявайте на сладки приказки! Пожелайте да присъствате на занимания/уроци с деца, за да добиете представа за конкретния учител и тогава вземете своето решение. Уверете се, че препоръчаният Ви учител е правоспособен, попитайте за неговия професионален опит. Отделеното време преди записването, в което и да е училище, ще Ви икономиса много напрежение  в бъдеще. Уверете себе си, че обичате своето дете, като отделите достатъчно време  за избор на подходящото за него училище!

# 9
  • Мнения: 2
Работих 4-5дена в детската градинаДжани Родари.Нямате и представа колко храна се изхвърля а Вие давайте по 650лв.на месец да ви гледат децата.Дария която напрекъснато крещи за има-няма защо пред родителите е любезна нали децата са и касички.Лелките които нямят време и за по-цигара им дава с клизма 300лв.заплата.Даскали са любезни артисти към Вас родители защото благодарение на парите които давате те живеят.Не пълнете джоба на кресливата Дария която няма къде да изразходва напрежението.

# 10
  • Мнения: 2
Ако търсите на децата си училище бягайте от Джани Родари.Хубавата обстановка лъже.От много реклама затова има 5-6 деца.Не бъдете доходоностци на леце което незаслужава.Например Дария.

# 11
  • Мнения: 1
Zdraveite maiki deteto mi zavarshi podgotvitelna grypa vav Chastno ychiliste Djani RoDari i sam mnogo dovolna ot znaniata koito sme natrupali.Nie uchixme angliski , peene uoga i smea da tvardia che deteto mi se chuvstva sigyrno i obgrijvano vseki den i blagodarenie na Gospojite i nai veche na Gospoja Didi tiq e neveroiaten prepodavatel decata iq obojavat.Sega ste badem v parvi klas i ekipa e chydesen.Vzemete se razxodete i vijte kak se raboti s decata a nedeite govorete nesta koite ste chuli bez da ste vidiali.Lek den

Моля, пошете на кирилица!

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 10:17 от Фран Джонсън

# 12
  • Мнения: 15
              Здравейте!

Поднасям ви моите най-пресни впечатления от ЧОУ Джани РоДари:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=796256.msg28875986#msg28875986

# 13
  • Мнения: 15
Най-новото за  ЧОУ "Джани РоДари" на Вашето внимание:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=796256.0;topicrefid=19

# 14
  • Мнения: 3
Безобразно училище. Неадекватен директор, неквалифицирани учители. Внимавайте къде записвате детето си.

Общи условия

Активация на акаунт