Жената зодия ОВЕН 22 - Мартенска!

  • 36 556
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 132
Честит рожден ден тук на Зайчето!Много да си щастлива с малката!Да си здрава, винаги положително настроена и само хубави и незабравими мигове да те съпътстват!!!




Маргал и Боби- наздраве!!!

# 721
  • Мнения: 481
Май съм изтървала една рожденничка днес - Зайче
Честит рожден ден. Нека всичко хубаво ти се стовари на главата.
НЕка и всички, които неволно съм изпуснала (ако има такива) да се чувстват поздравени и всички да са много здрави и да им се сбъдват мечтите.  newsm67  Gift newsm59

# 722
  • Мнения: 410
добро утро.почерпете се за мое здраве-обичам ви! ЧРД и на април20-желят ти здраве и любов!!!

# 723
  • Varna
  • Мнения: 2 595
                  АСЕЕЕЙЙЙ Hug Много усмивки по пътя ти, пожелавам. Здраве и много лИбоФФФ!!!

# 724
  • Мнения: 608
  Ася, честит рожден ден!
Пожелавам ти прекрасни мигове, верни приятели и любов, която те окриля!  Hug

Елфи, честит рожден ден! Щастието, което носиш в себе си е голямо, но ти желая и много любов, здраве и изпълнени мечти!  Hug

Честит рожден ден и на любимия мъж на Маргалчето-нейния син!   Hug

# 725
  • Мнения: 2 132
Честит рожден ден на Елфито и Ася!!!Да сте здрави, красиви, щастливи и много обичани!!!

# 726
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на всички които съм пропуснала!!! Обичам ви момичета, ама всички без изключения!!!.... Hug Heart Eyes  love001

# 727
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Асе, Еле, честит рожден ден!!!!

С пожелание за много здраве, щастие и сбъднати мечти!
Весел празник!

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 595
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕЛФИЧ!!! МНОГу, МНОГу, ЗДРАВЕТА, ЛЮБОВИ, АВЕРИ, АБЕ МНОГО БЕ Hug Баз малкУ да тЪ изтърва, не знаех, че имаш Рожден ден днеска Embarassed

                                         

# 729
  • Мнения: 280
E направо ме разбихте, толкова хубаво ми стана. Гушкам ви всички милички  Hug

Черпя виртуално тук пък лятото и на живо:



Честит рожден ден и на Асето и на всички, които съм пропуснала неволно   bouquet

# 730
  • Мнения: 60
Милинки,привет!

Честит рожден ден на ася20, Април 20,Маргало , eva83, Ну Заяц, * Боби * и monii  !!!
Пожелавам ви всичко най-най-хубаво, момичета!



Не мога да влизам всеки ден, затова ме извинете, че така набързо минавам.
Надявам се топлите дни да донесат на всички пролетно настроение!

# 731
  • Мнения: 157
Еле, честит рожден ден! Да си здрава и много щастлива! Да се сбъднат всички твои желания!



Асе, на теб ти желая да получаваш много обич! Весел празник!

# 732
  • Сливен
  • Мнения: 140
честити празници на всички,които съм изтървала,момичета желая ви много здраве,любов,устременост,късмет.
да сте винаги около хората,които обичате и ВИ обичат,нека слънцето винаги огрява домовете ви и любов да изпълва душите ви
ЧЕСТИТО

# 733
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Добро утро!


Чакам отзиви от пияно бара - кой какво изпя, кой е най-добър певец! Сигурна съм , че сте изкарали страхотно!
Хубав ден!

# 734
  • Мнения: 280
Благодаря на всички  Hug
И определено очаквам да разкажете какво сте вършили снощи по време на страстната седмица  Wink

Общи условия

Активация на акаунт