Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 9

  • 76 732
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 334
Начи, почти нищо не разбрах от писмото на Хатидже (имам чувството, че нещо подразбрах, ама не искам да ви обърквам), ама се разплаках.... Shocked hahaha
Баааа... Окан (Ибрахим) как изигра тази сцена! Как се разплака... Майко мила... Cry Cry Cry
  hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao
Ирче, не се смей, че в момента бърша сополи... Confused Confused Confused

# 31
  • Мнения: 9 769
ТИНЧЕ ,АЗ ЧАКАМ ДА СТИГНЕШ ДО РАЗГОВОРА  МЕЖДУ ВИКТОРИЯ И ОХРАНАТА НА СУЛТАНА- стресна ме този момент newsm78 какво си казаха newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 5 334
Пак покашля женихът, ама не бил болен. Whistling Ибрахимчо нещо заподозря. Ама женихът като се разприказва за красотата на Хатидже, Ибрахим веднага го прекъсна с "Цялото щастие на света ви желая." ooooh!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Може ли някой да ми обясни кой/коя е Виктор/ия, че нещо не схванах?  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 5 334
ТИНЧЕ ,АЗ ЧАКАМ ДА СТИГНЕШ ДО РАЗГОВОРА  МЕЖДУ ВИКТОРИЯ И ОХРАНАТА НА СУЛТАНА- стресна ме този момент newsm78 какво си казаха newsm78
Където му показа пеперудата-татуировка?! hahaha

# 35
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Тинче ,хиляди благодарности за превода

# 36
  • Мнения: 1
Ани, темата е чудесна. Поздравления и благодарности.  newsm51 smile3525

Прекалено лесно вкараха Виктория в харема. Сега ще започне да отмъщава. За начало започва с престолонаследниците. Ужас. Дано ги спасят, децата не са вионовни за нищо. 

t1n43t0, благодарности за превода.

# 37
  • Мнения: 9 769
ТИНЧЕ ,АЗ ЧАКАМ ДА СТИГНЕШ ДО РАЗГОВОРА  МЕЖДУ ВИКТОРИЯ И ОХРАНАТА НА СУЛТАНА- стресна ме този момент newsm78 какво си казаха newsm78
Където му показа пеперудата-татуировка?! hahaha
да

# 38
  • София
  • Мнения: 5 334
ТИНЧЕ ,АЗ ЧАКАМ ДА СТИГНЕШ ДО РАЗГОВОРА  МЕЖДУ ВИКТОРИЯ И ОХРАНАТА НА СУЛТАНА- стресна ме този момент newsm78 какво си казаха newsm78
Където му показа пеперудата-татуировка?! hahaha
да

Те не говориха много, но тя му каза: "Аз съм Виктория" и мисля, че добави, че не е обикновена наложница или нещо от този род. А пеперудата мисля, че някакъв отличителен знак, но не зная дали е специално на унгарската кралска фамилия, или просто да покаже, че не е обикновена наложница. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 9 769
Да,ясно newsm78 аз не знам той как и защо е тук newsm78
Все по зловещо ще става Mr. Green


Тинче - съкровище си Hug

# 40
  • Мнения: 0
Момичета страхотни сте и филма беше страхотен.

# 41
  • Мнения: 0
Тинче благодаря за превода Ани благодаря за темата чудесна е.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 334
Приказна серия - както винаги! Но в тази серия направо се разбих от плакане покрай Окан/Ибрахим и Селма/Хатидже... ooooh!

Няма защо да ми благодарите, момичета! Радвам се, че съм помогнала някак! Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 9 769
Смаяна бях,че Мария и Хюрем се държат като приятелки- все едно нищо не е станало,недоумявах как така Мария й прости Mr. Green Но Naughty когато чу за бременността на Хюрем погледа й беше особен newsm78 също така много недоброжелателно наблюдаваше как Хюрем се радва на синът си- та си мисля де, че и тя ще търси отмъщение Praynig

# 44
  • Мнения: 2 411
Хубава серия!Благодаря за кратките преводи.Малко е повече от нищо.
Жалко за цигулката,но Ибрахим изигра великолепно тази сцена.
Валидето сляпа ли е ,на такава ли се прави?Невижда ли ,че детето и страда?
Много ми е любопитно,какво каза Султана на Махи.Погали я,но щеше да я отнесе с рамото си.
Беше малко грубо.
Нова злобарка се появи.Много зли жени,бе!Много!
Но общо взето нищо не разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт