Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 9

  • 76 705
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 747
Наистина много хубава серия беше, много мъка  имаше в разбитата цигулка Cry
и мъжката сълза Praynig Всички играха страхотно, за султана няма да пиша - защото съм пристрастна,само за    красивите му  усмихващи се очи  Heart Eyes  hahaha
  и всичко почти разбрах благодарение на великолепното Тинче Hug

Лека нощ Hug

# 46
  • Мнения: 683
Като бонус ето едно клипче от поредицата за сериала. Този път говорят за писмата в сериала.

"Muhteşem Yüzyil"-Muhteşem Mektuplar-ShowTV-2/3/2011

# 47
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Хубава серия!Благодаря за кратките преводи.Малко е повече от нищо.
Жалко за цигулката,но Ибрахим изигра великолепно тази сцена.
Валидето сляпа ли е ,на такава ли се прави?Невижда ли ,че детето и страда?
Много ми е любопитно,какво каза Султана на Махи.Погали я,но щеше да я отнесе с рамото си.
Беше малко грубо.
Нова злобарка се появи.Много зли жени,бе!Много!
Но общо взето нищо не разбрах.


Наде точно таз сцена е преведена от Тинчето ,казва и че само с едно извенение не се поправят такива груби грешки ....и т н

Ани благодарности за темата ,за снимките на бижутата и и за последния линк     love001

# 48
  • Мнения: 33
Серията беше по-скоро статична, отк. динамична. Малко като лирическо отклонение  baby_neutral Но за никого не е изненада, предполагам, все пак се очакваше - какъвто трейлърът, такъв и епизодът. Wink Хюррем, както винаги - хвърчи из небесата.  hahaha Бебето й още не може да пълзи, следващото е на път. Ама така си е, като е решила да става фабрика за деца, пък белким някое оцелее и поеме грижата за майка си. Нали все за това се молеше, горката Crazy За отношението й спрямо Гюлнихал каквото и да се каже все ще е малко. Не само нагла, ами и прекалено самоуверена се писа Хюрремчето. Лековерно захвърля сина си в прегръдките на пострадалата от собствените й ръце жена...Както видяхме, има и други жени със силен характер в този харем, на които не им пука, че пред тях лежат беззащитни деца. Не че оправдавам Виктория и постъпката й Naughty По-скоро съм изумена от безхаберието на Хюррем относно безопасността на детето й. Но нищо вече не ме учудва. Свикнах да гледам на скалъпения й образ снизходително. Все пак, политиката налага определен стереотип на поведение от страна на "злата чужденка, обсебила султана". Жалко за Хатидже, но ми се струва, че набеденият за жених няма да доживее до сватбата, май...Нещо болнав го показват открай време Thinking...Дали сценаристите не й подготвят второ вдовство? newsm78 Предполагам още следващата серия ще внесе яснота по този и другите наболели въпроси. А децата ще оцелеят, то се знае, така че поне тях няма да ги мислим до следващата седмица Simple Smile А на Виктория май й предвиждат кратък престой в харема, предвид стихийните действия, които разгърна набързо. Интересно е, че вмъкват линията на шпионажа в султанския двор. Виктория - архетипът на Мата Хари през XVI в.  Joy

И покрай страстите около този майсторски разказ за Османската империя нека не забравяме, че освен Баба Марта през настоящия месец празнуваме и Освобождението на България! Честит да ни е празникът, българи!!!

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 01:23 от Sveltesse

# 49
  • Мнения: 31
 Hug Hug  догоних ви  Grinning Grinning

Тинче  Hug  мерси много за преводите   bouquet

Ани  Hug  bouquet


интересна серия  Sunglasses, завързва нови интриги  Thinking
интересно ми е дали Мария има намерение да отмъщава  newsm78
видяхме, че  чудесата на турската медицина  са с дълбоки средновековни корени  Wink Grinning

Маджарката е поредната зла чужденка  Mr. Green  дошла да съсипе идилията в харема  Wink и май не е единствената шпионка  Thinking с онзи с плитките, дето ту ги слага, ту ги сваля, май имаха приказка още на пазара, явно ще играят комбина.
Интересно ми е значението на пеперудата  newsm78  дали е от някой Орден?
По принцип пеперудата е символ на безсмъртието на душата, на прераждането...

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета! Flutter Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 33
 hahaha"dizi çok güzel ama hürrem berbat" rotfImao rotfImbo rotfImao
/цитатът не е мой, за справка: http://www.ddizi.com/izle/25680/Muhtesem-Yuzyil-9.-Bolum.htm/0 /
 gydi

# 52
  • Мнения: 683
За всички които не успяха да гледат 9 серия ето линк

http://www.ddizi.com/izle/25680/Muhtesem-Yuzyil-9.-Bolum.htm/0

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 529
Здравейте момичета и в новата тема.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! bg bg bg
Изчетох всичко,благодаря за превода.Когато изгледам епизода по-късно ще се вкюча с коментар.

# 56
  • Мнения: 2
Добро утро и Честит Празник на всички! bg bg bg

# 57
  • Мнения: 0
Честит празник, момичета!
  bg bg bg
Нека да си обичаме родината, нищо, че не си долюбваме държавата.

Извинявам се много за този spam2 spam2 spam2но ви моля да гласуваме за дървото в Гърмен. Румънците ни водят с малко гласове, а пък нашето дърво си е много, много романтично.

Това е линка. Може да се гласува само веднъж от една електронна поща.
http://voting.treeoftheyear.org/ (натиснете българското знаме и следвайте инструкциите)

# 58
  • Мнения: 9 747
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

# 59
  • София
  • Мнения: 5 334
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!!!  bg bg bg

Гласувах за дървото в Гермен с трите си e-mail-а. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт