Жената лъв - 48

  • 16 127
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 699
А добро утро!  Hug Hug Hug

Реа, много са готини картофите. Винаги съм мислела, че кучетата ядат основно месце, Нора обаче ми доказа, че не е така.

Вени лака е страхотен, така да си падам по тъмните цветове, ама пусто като нямам време и все съм във вода и много бързо го развалям, на светлите поне не личи толкова. А ти не четеш ли книжката, която ти дадох, а? Дай 10 лв. да не ти кажа кой какво ще сътвори  Joy
А за готварското шоу, ако бяхме там, да ти кажа едва ли щеше да има какво да излъчват след нашето участие  Joy Joy Joy

Мозила, добре дошла  Hug

Спондж, ако искаш подробности, пиши ЛС. Нат, на теб също. Аз също мисля да се захвана сериозно, защото се улях баш преди лятото и не се харесвам. Надявам се да се организирам и да успея.

Мастерче  Hug Hug Hug

Кам, докога ще си в Сф? Къде се намираш по-точно? Мо'ем ти спретнем един купон.

Тая сутрин как се успах ако знаете, събудих се след като детегледачката се размаза на вратата, защото слагам една верига и тя като отключва и е сложена и вратата се отваря съвсем малко.

Ако продължавам да пиша ще се напишкам, айде до после.

# 736
  • Мнения: 1 156
Добро утро, дами
Реа, готини картофи. Иска ми се и на мен нещо по засукано да сготвя, ма няма кой да ми го изяде ... както и да е.
Мерси за закуската,пак огладнях сега заради твоите вкусотии Grinning
Моето куче също пада в графата всеядни.. след като и пушена риба прояде вече..поне с неговото изхранване нямам проблеми.

Вени, лака е страхотен, и аз си падам по тъмните цветове, пастелни. Разни лъщчщи такива и розовки хич не ги тача.
Хаяси, не прибивай гледачката , че добри трудно се намират .
Лаленце , успех в големио град.
Мозила , добре дошла
Уиш , стига гладува бе маце. Така по снимите като те гледам доста добре изглеждаш. Няма да те върнат от плажа  Wink

Готварско шоу казвате. Това трябва да се следи. Да проверим дали има по голямо бедствие от мен в кухнята.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Добро утро!  Hug

Мозила, добре дошла при нас! Остава сега да ти хареса и да се задържиш.. Hug ..Че идват лъвици, попоглеждат и бегат. Blush..а не сме страшни...уж.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 10:14 от *Бенджи*

# 738
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Благодаря ви за топлото посрещане момичета! Аз ще се задържа,защото доколкото ви четох,сте много мили и приятни.Да се представя на 40години съм, майка на три деца. не работя гледам си ги в къщи. Най-голямата ми дъщеричка е на 16г,средната на 3годинки. А най-малкото ни детенце е на 1г и 10 месеца и е момченце. Ми това е от мен. Желая ви много усмихнат ден!

# 739
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Ооо привет лъвска бандичка, как сте?  Hug Аз пак ви изоставих, но какво да се прави когато баща ми, който също е от нашата зодия си е в Бя и постоянно съм с него. Знае ли се кой, ще пуска новата тема, че да му пратя списъка с имената ни във ФБ и никовете ни.?

# 740
  • Мнения: 156
За добрУтро се цопнете в новата темичка Grinning

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Мозила, браво за трите дечица! Много се радвам на многодетни семейства.
Живи и здрави да са ви!

С теб сме се засичали, май, някъде из форума...ама не се сещам сега в кои теми... newsm78

Фрапенце, еее, татито е с предимсво, мнооо ясно...ние няма да се сърдим..

Общи условия

Активация на акаунт