"Системата минус 60" - тема №21

  • 39 976
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • UK
  • Мнения: 88
Добро утро, момичета!   bouquet
Теглих се преди малко - не съм мръднала от миналия понеделник,още съм 70кг. Но като че ли аз си го и очаквах - бях в ову тези дни, пък и си чувствах стомаха мнооого подут и ме болеше. Не знам защо така  newsm78 Но нищо, хич и не си го слагам, знам че съм свалила на см,усещам го по дрехите си.  Peace  Тази седмица като почна и с упражненията, ще си наваксам смятам Simple Smile
Та за днес - З: парче сладкиш+чаша яб.сок, О: макарони с домати, В: зел.супа
Успешна и лека седмица на всички!!!

Едит - Lady74 - добре дошла!  Hug

# 136
  • Мнения: 3 453
   Добре дошли на новите  bouquet

 Аз +1,500кг Tired надявам се да е от овуто

# 137
  • Мнения: 102
 Two Hearts Здравейте, системки!
Не съм се включвала скоро.
Жасмин - Във въпросната ендокринология,ако е само за преглед едва ли ще ти обърнат особено много внимание и едва ли ще се задълбочат. По-добрия вариант е ако ще те приемат да те изледват там. Успех все пак   bouquet Може пък да случиш на лекар.

Аз вчера не бях сървсем системна и разумна,ядох хляб,ядох халва....

Днес:
з. банан със сирене и малко бисквитена торта
о. сирене по шопски и портокали
в. все още не съм решила,но ще е месо.

Минусова седмица на всички!  Sunglasses

# 138
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!

Днес закусих с постни меденки, боза и стафиди. Обяда ми ще е печени картофи. Вечерята не съм я измислила.

# 139
  • Мнения: 389
Привет Simple Smile .
Да си призная в събота прегреших с един чийзбургер от макдоналдс,но нямам + ,а и странното е ,4е не ми се яде6е толкова,колкото преди,явно е истина,4е организма отвиква от мазнотии.

# 140
  • Мнения: 277
здравейте и от мен
месечната сметка при мен показа -2.8кг. в сравнение с някои други, не е кой знае какво. но аз съм доволна. прибра ми се корема
все пак, ще трябва да положа малко усилия, за да смъкна още 3 кг до 25ти март, за да мотивирам и моята майка. явно като прехвърлят 60те и почват да се хранят веднъж на ден Simple Smile а пък обмяната се забавя драстично. тя, майка ми е на моите килограми, но е 13-14см по - ниска. бе дай боже да изглеждам като нея на нейните години Simple Smile
относно връзката м/у хормоните и килограмите, то тя е многократно доказана. жасмин, дано получиш адекватни отговори

з: сандвич с кашкавал и филе и кафе лате
о: печено пиле със салата (детето ще обере картофите)
в: не съм измислила още за себе си, в краен случай мляко с плод
и по нощите - 600 калории на пътеката
зачезвам да мажа моя пъпчо и малко да се покажем навън


лек ден

# 141
  • Мнения: 4 657
Привет и от мен   Nature Sunny
За отчета днес съм 64 кг. - бавно и сигурно надолу към целта  Party
Бебо, аз правя така: ставам в 5:30 и се започва: душ, скраб, масаж, закуска, събуждане и приготвяне на детето, детската градина, пристигане на работа с 1 кафе.. Предпочитам да закуся у дома на спокойствие с каквото ми се хапва, защото не се знае кой и с какво ще ме посрещне на работа  Laughing Издържам спокойно до времето за обяд, обаче за обедната си почивка съм желязна и от 12 до 13 ч. връщам абсолютно всички, освен ако не е на живот и смърт работата  Joy За сметка на това ми го връщат тъпкано към края на работния ден, когато всеки се засилва да иска по нещо спешно, дето било за вчера, ама забравил да ми каже  hahaha За това и вечерята ако ще е на работното място, ще трябва да е плодове, за да не се налага да прекъсвам работния процес и спешностите на колегите...
Отчет за днес: З-тост с бяло сирене и малко руска салата (пълна с всичко  Mr. Green ); О-ориз на фурна и 2 ябълки; В- катък пред спортната зала  Laughing
Жаси, опитай не традиционните методи за лечение и дано ти помогнат. За цветотерапията на д-р Бах не мога да кажа нищо повече от това, че на мен и на сина ми не ни действа никак добре, но това е строго индивидуално и трябва да се пробва. Успех  Peace
На всички нови момичета - добре дошли   bouquet
Злати, прегледай пак правилата и виж дали трите ти хранения са еднакви по засищане. Според мен не можеш да равняваш 1 картоф със закуската си примерно.. Намери време да се храниш и през деня, за да нормализираш количеството храна и я разнообразявай през деня по възможност да имаш повече групи храни. Дано тръгнат нещата в добра посока и за теб  Peace
Лек и успешен ден на всички и не се лютете много, че като гледам навън как вали утре може да ни е затрупало вече  Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 307
Да се отчета , интервюто мина добре , но пак работа без осигуровки и без твърда заплата  #2gunfire
Вече обядвах с децата ( и двамата са болни тази седмица ) , така че да си напиша менюто :
З : кафе и малко баница
О : сърми с ориз и кайма и печена чушка
В : активия и портокал

 

# 143
  • Мнения: 7
Аз отдавна не съм писала отчети за дневно меню,но днес ще напиша  Simple Smile
З: 2 фил.хляб(черен)+ крема сирене с орехи-Тартар и 2 колелца шунка
О: шепа броколи,малко цветни пресни чушки на ивички и 2 пресни гъбки,сварени в малко вода,подправени със соев сос и черен пипер.Отгоре настъргах мнооого малко кашкавал-стана супер;
В: Мляко с портокали или зелена салата,не съм решила

# 144
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

Аз нямам минус тази седмица, но така и очаквах. Стоя си 59 кг. Другата седмица вече се надявам да отчета по-хубав резултат.

Добре дошли на новите и споко. Въпрос на време е да тръгнат нещата.

Zlatitu, според мен трябва да регулираш приема на храна, така че трите ти хранения да станат равностойни по засищане. Т.е. лека закуска, в никакъв случай преяждане. За обяд - за мен е най-добре да бъде някакво месо със салата или зеленчуци. На вечеря най-хубави резултати имам след млечни с плодове или млечни със зеленчуци. Спорта също е крайно необходим - дали ще ходиш повечко пеша или на фитнес, или танци. Каквото и да е... важното е да има.

Днешното ми меню:
з. баница, щрудел, кафе с мляко
о. печени картофи на фурна
в. плодове с котидж

# 145
  • Мнения: 5 013
само запис от мен  Blush

# 146
  • Мнения: 203
Докато разбера за новата тема и вече сте на 10 страница  Laughing
Така е като блея баирите  Mr. Green

# 147
  • Мнения: 418
Така минавам да се запиша и да кажа, че съм с още едно  кило по малко  Peace
Малко по бавно ми се получават нещата при мен, но дано да се задържат и да няма йо-йо ефект  Peace

# 148
  • Мнения: 39
Добър ден и от мен, момичета! Да ви се оплача - толкова ме е яд от сутринта, че не се побирам в кожата си... ще застана пред огледалото и ще направя това  #2gunfire Колкото и добре да тръгна в началото на седмицата, до следващия понеделник (вторник), съм покрила голяма част от минуса #Cussing out От понеделник до събота махнах един килограм (с мц), но тази сутрин имах + от 0.600 гр. не знам дали е вода, дали е wc проблем... дали е защото от петък до понеделник не ходя да спортувам... ама много ме е яд! Няма разлика в храненето ми през седмицата и уикенда.
з. макарони с кайма и бешамел, кафе
о. зелена салата, краставица и свинско филе на тиган
в. ще я пропусна пак, прибирам се в 22:30 от гимнастика
Приятен ден! Hug

# 149
  • Мнения: 2 326
Добър вечер.
Затваряйте хладилниците - който ял, ял, който не е ял(като мен) ще яде утре.
Първият работен ден мина добре, даже работих Laughing
Отчет за днес
З: 1/2 кофичка КМ, 1 киви, 2 бонбона, 2 сладки
О: Пържола с лук и гъби, 2 кюфтета, малко трушийка(последната)
В: няма
Сега чакам чая да се запари и ще се залъгвам с чай с лимонче Mr. Green
Лека вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт