"Системата минус 60" - тема №21

  • 39 958
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • варна
  • Мнения: 57
здравейте момичета,вчера толкова се бях отчаяла , на косьм бях да прекратя  системата. но днес като ви прочетох сьветите се амбицирах. благодаря ви Jillian,Ykk i beki8 за подкрепата. абсолютно сте прави. и трите ме саветвате почти едно и сьщо, значи грешката е ясна . спирам баклавата. Naughty  днес:З:кисело мляко с ленено семе;О:зелена салата с кренвирш;В:плодова салата с извара.утре  чакам минус Praynig.относно движението чувствам се стара за фитнес,затова у дома малко степер, малко коремни преси и малко клякания.около 15 мин.  на ден.благодаря ви от сьрце. успешно систамстване  bouquet

# 151
  • София
  • Мнения: 1 635
Злати, абе не е нужно да ти е толкова оскъдно менюто. Хапни баклава, но гледай да е малко. Не стой гладна в никакъв случай, че това ужасно съспипва морала. Peace

# 152
  • Мнения: 480
Момичета, кажете какви количества хапвате?Знам, че е строго индивидуално, но все пак ...... хич не намирам оптимално количество за мен или ще преям или ще съм гладна Rolling Eyes
З.сандвич филе и сирене
О.ориз, зеленчици, парче сирене
В.Тичквички с кислео мляко, салата червено цвекло и моркови и малко пилешко

# 153
  • Мнения: X
Момичета, кажете какви количества хапвате?Знам, че е строго индивидуално, но все пак ...... хич не намирам оптимално количество за мен или ще преям или ще съм гладна Rolling Eyes

Еее, това пък е толкова индивидуално...  Rolling Eyes
Зависи колко тежиш, каква ти е обмяната, на колко си години. Не можем така да се сравняваме.
Всеки си наглася режима според собствените нужди.

# 154
  • Мнения: 6 443
Аз закотвих 1 кг надолу и няма мърдане.Започвам да се отчайвам вече Sad

За днес:
О:Моркови с извара и кисело мляко
В:Зелена салата, извара и крастваица + половин варено яйце

# 155
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз закотвих 1 кг надолу и няма мърдане.Започвам да се отчайвам вече Sad

Кило за седмица си е чудесно!  Peace

Препоръчителното здравословно сваляне на килограми е такова общо взето. Не трябва да е повече от 3-4 килограма за месец. Е, разбира се и това е много индивидуално, има килограми, които много лесно и главоломно се свалят, каквото и да правиш.

Вечерята ми е задушени зеленчуци.

# 156
  • Мнения: 0
Днес мъничък минус от 100 гр. Почти влизам в целевите дънки. Още малко Crazy
Ааа, сега се сетих, че щях да си правя снимка. Утре ще се снимам, обичам снимки пред-след Party
В менюто нямах нищо особено.
Лека вечер Peace

# 157
  • Мнения: 0
Здравейте,Системки!  Hug
Жас,аз навремето не можах да уча,но съм се зарекла децата ми да успеят.Затова правя всичко възможно сина да замине на стаж в Англия.Дай боже и да го приемат на есен в ТУ Варна/натам се е насочил/.
След вчерашното кулинарно фиаско,днес съм 85,100кг./от къде се взе тоя голям плюс-не знам/  #Cussing out
Ами да се отчета за днес:
з.1тост с кашкавал
о.3 зелеви сарми
в.кисело мляко с ябълки/не се сетих за канела-казват,че топи целулита/  newsm78
То и овуто ми е сега,та се надявам плюса да е изцяло от вода.
Добре дошли на всички нови момичета.  Hug
А на всички стари   Heart Eyes   bouquet

# 158
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте!
Честито на всички с минуси!
Гледам на някои менютата, ами много леки, особено за обяд, аз до вечерта ще съм си умряла от глад.
За една седмица имам -650 гр. и вече съм 49,750.
Днес менюто:
З: макарони
О: сьомга с домат и авокадо
по-късно може би портокал, но само ако огладнея
В: портокал с извара

# 159
  • Мнения: 6 443
Аз закотвих 1 кг надолу и няма мърдане.Започвам да се отчайвам вече Sad

Кило за седмица си е чудесно!  Peace

Да, и аз така мисля, но го смъкнах още първите 2-3 дни и си мислех че ще имам още минус за седмицата.

maimun77, колко си висока?  Crazy Тези 49 килограма ми звучат  Crazy

# 160
  • USA
  • Мнения: 675
 Грозното Пате, ниска съм, 160 см. 1 кг. си е супер за една седмица.

# 161
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
Здравейте.
Уикенда ми не беше хич системен. В събота бяхме на сватба, в неделя по улиците ...
Вчера сутринта направих едно контролно теглене, нямах разлика от предишните дни, но днес съм с малък + ...
Днес съм системна.
з: 2 сандчива с масло и шпек салам, кроасан с шоколад и малко солети.
о: печен омлет със сирене, морков и магданоз. Портокал.
в: ориз с домати на фурна

Спокойна вечер   bouquet

# 162
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Честити минусчета на всички а тези с плюсчетата да не се кахърят и те ще се превърнат в минуси само малко търпение.Отчета ми за днес:
3:2 филийки пълнозърнест хляб,малко сирене и чаша топъл чай,парче шоколад
о:печени картофи ,портокал
в:нямаше такава фризьора я изяде  Joy ,а аз ще хапна на утре сутринта

# 163
  • Варна
  • Мнения: 141
Нощни очи и аз ще се опитам да постя поне една седмица.
Закуска: Овесени трици на каша, подсладени със стевия. Горе-долу ставаше за ядене, кафе.
Обяд: Малко късно, към 15 часа, боб с кисело зеле на фурна
Вечеря - пропусната. Сега се залъгвам с вода.

Килограмите, които съм свалила за два месеца без 1 ден са 4. Свалих ги още първия месец, след това се улях около рождения ми ден, качих 3 и втория месец се сборих с тях. Килограмите са само 4, но сантиметрите в талията са около 7. Определено има ефект от системата.

Лека нощ! Ще си лягам по-раничко, че да не прегреша.

# 164
  • варна
  • Мнения: 57
Jillian, аз по принцип не ям много,но сьм дебела защото ядях само вечер ......и ген. Sadкилограмите ми са сьсредоточени само в дупето. тьнко вратле, тьнки рьце , слаби колене,малка талия без корем и едно голяяяяяяяямо дупе сьс добре оформен целулит.но яденето три пьти на ден си казва думата/явно засилва обмяната/ вече сьм зверски гладна #Cussing out. но  смятам да устискам до сутринта.сега ще пия чай. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesда питам нещо можели попара от сухари и сирене за вечеря????

Общи условия

Активация на акаунт