Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 92

  • 41 540
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 056
Привет! Рина, Несрин няма защо да се притеснява за сега. Хасрет я няма - какво по-хубаво? А Джерен е годеница на сина й и живее в дома й. От тая гледна точка и Хасрет няма защо да се връща. За нея Мурат и Джерен  са сгодени и щастливи.

# 721
  • София
  • Мнения: 30 209
аз да ви кажа очаквам същата прегръдка м/у Мурат и Хасрет когато той я намери, както тази на бензиностанцията   Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 84
Кой ли тепърва ще боде с бодлите-шипове дивата Роза - Несрин.И как ли наистина ще приеме новината за изчезването на Хасрет?

# 723
  • Мнения: 0
Кой ли тепърва ще боде с бодлите-шипове дивата Роза - Несрин.И как ли наистина ще приеме новината за изчезването на Хасрет?


             И аз това се питам! Flutter



# 724
  • Мнения: 1 056
аз да ви кажа очаквам същата прегръдка м/у Мурат и Хасрет когато той я намери, както тази на бензиностанцията   Heart Eyes
  Аз за съжаление не очаквам нищо от тези сценаристи. Прегръдка в последната серия. Целувки само по бузата.

# 725
  • Мнения: 2 157
аз да ви кажа очаквам същата прегръдка м/у Мурат и Хасрет когато той я намери, както тази на бензиностанцията   Heart Eyes
Кога, къде и кой ще я намери първи? Опасявам се да не е годеникът?

# 726
  • София
  • Мнения: 7 893
Iyi geceler,Iyi geceler, Iyi geceler

# 727
  • Мнения: 2 195
аз да ви кажа очаквам същата прегръдка м/у Мурат и Хасрет когато той я намери, както тази на бензиностанцията   Heart Eyes
Само ми се иска този път М. да я прегърне пръв.

# 728
  • Мнения: 84
Аз очаквам много силна прегръдка и сълзи да текът от очите и на двамата,дори няма да могат и дума да обелят,само да се прегръщат и плачат.

# 729
  • Мнения: 0
аз да ви кажа очаквам същата прегръдка м/у Мурат и Хасрет когато той я намери, както тази на бензиностанцията   Heart Eyes

Аз съм на същото мнение Баги!

               

# 730
  • Мнения: 2 116
Кой ли тепърва ще боде с бодлите-шипове дивата Роза - Несрин.И как ли наистина ще приеме новината за изчезването на Хасрет?


Много интересен колаж...тримата дадоха заявка за чувства към Хасрет...
Джихан...бързо и благородно, по мъжки се оттегли...
Левент...по-късно се включи в битката за сърцето на Хасрет, обаче изглежда решен на всичко...
Мурат...той, все нещо се чуди и пита, проверява и осмисля...

# 731
  • Мнения: 2 116
Iyi geceler,Iyi geceler, Iyi geceler


И на теб!
Утре с нови сили... Peace  Hug

# 732
  • Мнения: 4 535
Не биваше да я целува,Уси,защото Мурат го направи нарочно,заради Хасрет.Въпреки че са сгодени Хасрет и Левент нямам спомен Хасрет да се е навела да целува Левент в присъствието на Мурат.
Може да му се е усмихвала но не и целувка дори и по блузата.
Точно в това намирам разликата. Защото годежа на Хасрет беше истински, тя не го започна на игра, за да дразни Мурат. Тя в онзи момент, когато прие пръстена, си беше повярвала, че го прави за себе си. Една от най разпостранените грешки в света. Затова има раздели и разводи.

# 733
  • Мнения: 0
Ако някой случайно си има на предвид какво ще стане в епизод 43,моля да ми каже!Много искам да разбера!  smile3525

# 734
  • Мнения: 2 195

 А някой разбра ли какво стана с мечето М.? Когато Х. се прибра в стаята си, на няколко пъти камерата показа таблата на леглото, но него го нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт