ВТОРИ клас съм вече аз! - 6

  • 30 106
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 116
Хей,привет и от мен.Не съм писала отдавна,но редовно ви чета.И при нас остават 2 учебни дни-25 и 26 ти май.На 28ми ще имат спортен празник,а на 31ви са на екскурзия в Габрово,там ще си получат и бележниците.
Мойта мома вече е във ваканционно настроение,постоянно натяквам за домашните последните седмици,а на нея все и се играе навън.В момента си изпращат абитуриентите и от училището се чува "Учителко любима...."
На мен всички ваканционни заглавия ми харесват!
Иначе и аз вчера бях на изпит за книжка и ме скъсаха!яд ме е ,но другия път ще гледам да не се издъня по такъв глупав начин.
Анда-честито замалката принцеска(макар и късно).И на Ането също-сигурна съм,че е за отличен в ролята на кака.
Деси- и нашия татко е шубе,но той пък тича при доки и за най-малкото като застраховка да не се стигне до игли и инжекции...
Лек и усмихнат ден от мен и вероятно ще се включа пак вече във ваканционната темичка!

# 736
  • Варна
  • Мнения: 5 539
Много ме притеснява тая дълга ваканция. От сега като е в къщи е по цял ден на ТВ. Като зомби е станала. Не мога с нищо да и привлека вниманието и да я отлепя от там. Има книжки, не иска да ги чете, нито иска нещо друго да прави. Само там да гледа и толкова.
А 27 не е ли учебен ден? Нямам го отбелязан на родителската и мислех, че и тогава са на училище, а вие не го споменавате.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
при нас 27 също е почивен, учим само на 26 - връщаме учебници и на 28 - спортен ден

# 738
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не, тази седмица само 26, и евентуално 28ми.

Дните са еднакви за цялата страна. Само 28 може да е почивен някъде и някой друг за празника примерно.
Минаха външното на 4ти клас, матури, може би има една по математика още и втора подълнителна... остана изпита на 7 клас май целия. Все не присъствени дни за училищата/.

ПС Телевизорът явно е право у вас.
Тук е вреден разкош. Има дневен лимит и се гази само за полезни програми.

# 739
  • Мнения: 4 967
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585191.new#new

Общи условия

Активация на акаунт