Тема Незабравима (Unutulmaz) 175

  • 36 952
  • 760
  •   2
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 475
Един красив клип на Ади.Дано помогне за уроците,по лесно да ги възпремаме  hahaha


Скъпа това вече е хард , Ади дано след това си тавряс и схванеш уроците  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 751
  • Русе
  • Мнения: 2 341

">#at=49[/video]

Е, още нещо горещо, момичета! hahaha

# 752
  • Мнения: 46

">#at=49[/video]

Е, още нещо горещо, момичета! hahaha
Уинона,с тоя клип ми излиза реклама за уроци как да си тренираме мозъка hahaha
Дали да не се запиша newsm78

# 753
# 754
  • Мнения: 0
Пожелавам на фенките на Арас най-сетне да им се състоят положителните нагласи! Сега какво очакваме от него! Доказателства - касетата! Въпреки, че аз не виждам особен смисъл от нея! След дъжд качулка!  Няма го и в пейзажа по спасителните операции!  Извинен е! Търси родителите си!Както и да е!
По 74 еп. - всичко е ясно! Само тая снимка в ресторанта с Бату е много странна! Такова отвличане не съм виждала, да се водят по ресторантите! Предполагам, че това е свързано с предаването на Ямур! Но на кого и как се е стигнало до там!
По-интересното е какво следва оттук нататък! Явно са решили да загръглят епизодите на 75
т.е. гоним финал!
Подкрепям това нещо!

# 755
  • Мнения: 46
Рекси,точно си мислех,че вече съм усвоила уроците и не трябва да се уча повече,а сега с тия снимки,се изплаших и всичко забравих.Ще трябва да започвам отначало,ниво 1  hahaha hahaha hahaha

# 756
  • София
  • Мнения: 833
Пожелавам на фенките на Арас най-сетне да им се състоят положителните нагласи! Сега какво очакваме от него! Доказателства - касетата! Въпреки, че аз не виждам особен смисъл от нея! След дъжд качулка!  Няма го и в пейзажа по спасителните операции!  Извинен е! Търси родителите си!Както и да е!
По 74 еп. - всичко е ясно! Само тая снимка в ресторанта с Бату е много странна! Такова отвличане не съм виждала, да се водят по ресторантите! Предполагам, че това е свързано с предаването на Ямур! Но на кого и как се е стигнало до там!
По-интересното е какво следва оттук нататък! Явно са решили да загръглят епизодите на 75
т.е. гоним финал!
Подкрепям това нещо!
Каламитси,пак четеш между редовете или само каквото ти изнася  ooooh! ooooh! В Арас няма никаква касета има диска от Бурак,но той няма особен смисъл вече,Харун разбра кой е Кенан.Второ не се знае как во ще направи Арас,може и да се включи в спасителната операция с някаква помощ,но дори и да не го направи не можем да го обвиняваме че не е помогнал.За разлика от Едже,чиято помощ в този момент се явява толкова закъсняла или след дъжд качулка,можеше да предотврати толкова нещастия,но уви тя показа че е гадина.
Финал няма да има в 75 епизод,това беше изяснено онзи ден от администратора на официалния Facebook,имат още събития за изясняване и развитие

# 757
  • Мнения: 33 436
Пожелавам на фенките на Арас най-сетне да им се състоят положителните нагласи! Сега какво очакваме от него! Доказателства - касетата! Въпреки, че аз не виждам особен смисъл от нея! След дъжд качулка!  Няма го и в пейзажа по спасителните операции!  Извинен е! Търси родителите си!Както и да е!
По 74 еп. - всичко е ясно! Само тая снимка в ресторанта с Бату е много странна! Такова отвличане не съм виждала, да се водят по ресторантите! Предполагам, че това е свързано с предаването на Ямур! Но на кого и как се е стигнало до там!
По-интересното е какво следва оттук нататък! Явно са решили да загръглят епизодите на 75
т.е. гоним финал!
Подкрепям това нещо!
Каламитси,пак четеш между редовете или само каквото ти изнася  ooooh! ooooh! В Арас няма никаква касета има диска от Бурак,но той няма особен смисъл вече,Харун разбра кой е Кенан.Второ не се знае как во ще направи Арас,може и да се включи в спасителната операция с някаква помощ,но дори и да не го направи не можем да го обвиняваме че не е помогнал.За разлика от Едже,чиято помощ в този момент се явява толкова закъсняла или след дъжд качулка,можеше да предотврати толкова нещастия,но уви тя показа че е гадина.
Финал няма да има в 75 епизод,това беше изяснено онзи ден от администратора на официалния Facebook,имат още събития за изясняване и развитие
Рекси, така е душата. Когато някой не може да приеме ,че е сбъркал при преценката си.
Мисля,че това плюене по Арас е абсолютно неоснователно. Досега не се е показал , като мръсник, не вярвам и да го направи. На никого не е навредил , това,че води някакви битки с Харун , не означава,че е най-черния образ в сериала след Бату. Дали ще се включи или не в спасителната операция няма значение, Едже е длъжна да го направи, след всички мизерии 

# 758
  • Мнения: 570
Ураганче, поздрав за теб, че много се кефеше на тази сцена!
http://www.youtube.com/watch?v=AdONCSINGN4&feature=player_embedded

# 759
  • Мнения: 33 436
Ураганче, поздрав за теб, че много се кефеше на тази сцена!
http://www.youtube.com/watch?v=AdONCSINGN4&feature=player_embedded

smile3521 smile3521 smile3521
Благодаря  newsm08 newsm51

# 760
  • Мнения: 0
Донякъде познах за сцената с Бату с пистолет срещу Еда и Харун с пистолет срещу Едже Simple Smile Еййеее, хахаха Simple Smile Леле, ако пак прострелят Еда или Харун, щееее отида лично в Турция и ще удавя сценаристите в сълзите на Еда!!!

Добро утро дружина  bouquetнямате стигане бе...........Докато ва изчета .Брои и мен за удавянето. #Cussing out #Cussing out

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт