Юли 2007

  • 22 337
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 801
да, аз съм го ползвала, продава ли се още? На мен ми реагираше кожата от него обаче, зачервяваше се много и ме сърбеше, не знам дали е нормална реакция. Иначе си спомням, че бях останала доволна, но тогава от малко оставах доволна, сега чудо ми трябва  Laughing

# 691
  • София
  • Мнения: 3 524
привет момичета!  Heart Eyes
направо едва открих темата, а и форума дооооста са го изменили, даже не съм сигурна че ми харесва но карай Simple Smile
влизам отново замалко, но се радвам че сте тук и пишете.
сигурна съм много съм изпуснала, но ще гледам да наминавам по -често Simple Smile
ние сме ок, работим здравата, коколино ходи на градина и се готвят за тържество, той бил "деен участник", госпожата му се радваше че не спирал да дърдори  Laughing
за кратък отчет толкоз и разбира се - поздрави на всички ви!  Hug  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 3 414
ЕЕЕЕлиии ти се изгуби,толкова постен отчет!!!!

# 693
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Продават го Аураслим , тези дни си мисля за него , че пак ми трябва.И се зачервява и гори от него.
Сърбят ме пръстите да ви се похваля , че съм на 90 - дневната диета и засега удържам , ама няма още , нека мине още малко време , поне да има наистина с какво да се хваля  Laughing.
Ели , липсваш ни  Hug.
Дели да живва вече  Hug.
Днес ми е крив ден , много крив.В понеделник и вторник като че ли не ми се отразяваше толкова смяната на времето , ама вчера и днес направо съм като утрепана.

# 694
  • София
  • Мнения: 3 524
ЕЕЕЕлиии ти се изгуби,толкова постен отчет!!!!
а, ся, па постен бил отчета  Laughing
ами то е хем много хем малко.
най-интересното през последните месеци от нова година насам е че ходих в командировка в черна гора и там се оказа просто страхотно, имам и снимки, ще взема да се наканя да ги кача във фейсбука. бяхме в столицата им подгорица, но се разходихме и до котор, който е на морето и съм очарована. уцелихме и много хубаво време, тук имаше сняг а там беше 15 градуса.
бяха ни поканили с една колежка да обучаваме техни експерти по разни теми и освен че страната им е красива, взехме и че нещо полезно свършихме Simple Smile
освен това напоследък ми се случват странни неща - не съм била никога кой знае какъв фен на купуването на обувки, рокли и поли, но напоследък се разбих с такива неща, чак не мога да се позная, не ми е присъщо просто, но пък е толкова хубаво  Mr. Green
това с което не мога да се похваля е че не съм отслабнала колкото ми се иска, бавно ми върви, напоследък на фитнес ходя, гледам и в нас на степер да подтичквам ама... бавно става и пак ще съм тюлен на плажа.... за целулит да не говорим, ама с този начин на живот не виждам как да стане, дори не опира до ядене, защото не прекалявам и внимавам, но...
ми това е май накратко пак Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 3 414
До преди смяната на времето ставах сама в 6,45 и децата в 7 а сега ни буди таткото.
Били,честито,да удържаш.Какъв ден ти е днес.Аз съм бобова Mr. Green
Марти чувала съм ама незнам нищо повече,я кажи?
Аз пия чай инхуа
Ели изчерпателно е,доволна съм

# 696
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Плодов.

# 697
  • София
  • Мнения: 254
и аз ставах като рак червена от аура слим, но и аз съм чувала, че е ефикасен.

Е това е телепатия - преди половин час си мислех, че елпет се изгуби и даже се чудех дали да не й пиша за срещата - сега дано сама си почете.

Аз още не знам дали ще дойда, де, нещо съм в много крив период...

Казвам ви аз, че сме като голи в тоя форум, ама вий не, та не!

# 698
  • София
  • Мнения: 3 414
В ларедута до кога е намалението?

# 699
  • Мнения: 384
И мен ме интересува ларедута но аз мисля че е юни чак.Нали ходя нон стоп по детски партита,еми една блузка с къс ръкав за момиченце на 6-7год. 22лв.,тва е безумие,еле момиченцата имат нужда поне от 5 че и момченцата.Мойте много се цапат,като Надина повече от Никола защото се храни с храната често.
Ние се върнахме от зъболекъря,много бързо стана,35кинта и още два зъба пфу,чудя се нали са два кътниците кой е третия ,но следващия път ще питам и ще преценя дали д аходя.Инъче да,на 6г. изникват постоянни които не се сменят и трябва да се пазят,но имайки предвид храната която ядем и т.н. затова се навих за този лак.После ходихме на Макдоналдс на Орион с децата имахме среща с приятелка и нейното дете,та голяма игра падна-2 часа откарахме там,после по площадките още час с другите деца и така.Не ми се излиза повече,но ако децата искат пак ще излезем по-късно.
Това за яденето след 18ч .е голяма работа и действа,мен само тов аме спасява да не съм слон.По принцип аз съм най-гладна сутрин и обичам да закусвам стъбилно,а вечерята мога да изтегля в 18ч. защото като съм яла цял ден толкова много вечер не съм гладна.Аз си лягам и рано все пак,в 10.30-11ч.
Свърши ми крема з алице,финансите също  исе наложи да си купя една Дева анти ейдж за 30 год. за цели 4 кинта хихи.Не съм очарована,мазна ми е някак,странна консистенцията ще редувам с една нивея дето имам докато ми преведът някакъв болничен и ще купя нещо по-добро.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 414
в ДЪглас сердика и по другите,ще има намаления от 4,4-24.4 Марти,аз ще ходя за пудра.Може да ти звънна за кафе ама рано че да се прибера до 12,2ч
чакам детските и отивам с кеф да ги изхарча за крем и пудра Mr. Green
вчера им купихме играчки за 70лв Twisted Evil благодарение на мъжа ми,исках да взема фулмастри а той,трупа ли трупа.Казала съм до РД никакво купуване.Аз си платих един голям идеалист на ести лаудер ,а той искал филтър за колата Joy Joy

# 701
  • Мнения: 384
Иве,кога ще ходиш и аз да дойда на кафе?И хем Марти да я видя и теб и д аразгледам,3 в 1.Е какво им купихте на децата за тия пари.Аз последния път една фея нова и два нови бакугана с дракони и 60кинта сърцето ме заболя,добре че са наказани от баща им и до 1ви юни нищо,но и без наказание аз има казах последния път до 1ви юни вече нищо.

# 702
  • София
  • Мнения: 3 414
по две коли от серията на макуин фулмастри и аз едни чехли за 2лв ooooh! ooooh!
Яна превеждат ми парите и отивам,пудрата ме зове.От колко отварят тези умразни молове? Embarassed
е ясно е срещата се променя със сутрешна в района на Вики,Айка да си вземе болничен!!!Бубето е лесна,Марти е поканена,ЗБ е свободна на среща е за помощ,Искра оставя малката случайно с батко и в групата,Ками ще дойде тя е първа писта за мол-четата

# 703
  • Мнения: 384
Ххахаха,е добре де оринтировачно кога ще ти преведът тез пари,другата седмица ли?

# 704
  • София
  • Мнения: 3 414
Ами би трябвало и сега да са ми ги превели,но тези от ной се гаврят,ще мина утре други ден да видя по картата какво става.

Общи условия

Активация на акаунт