Британците, британците! Ту брит ор нот ту брит? - тема 10

  • 17 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 219
Оххххх, срути ме просто! Че и магазин за обувки  Joy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 294
.....
О, преводът на "Ало, ало" е прекрасен! Глупостите на ченгето "Дубрютру", как му беше името, звучат направо по-добре отколкото в оригинал!
нали, Пуци  Crazy. Дори брат ми, който е върл привърженик на брит гльодане и лисънинг, гледа "Ало, Ало" на български  Joy

Анелче, кво има довечера, пак ли мач?
мхм, мхм - Барселона-Арсенал  Mr. Green (нищо, че съм привърженик на МЮ, много ми се иска  Арсенал да отупат хиспанците  Mr. Green)

# 47
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
мхм, мхм - Барселона-Арсенал  Mr. Green (нищо, че съм привърженик на МЮ, много ми се иска  Арсенал да отупат хиспанците  Mr. Green)

 Crossing Arms

# 48
  • Варна
  • Мнения: 294
мхм, мхм - Барселона-Арсенал  Mr. Green (нищо, че съм привърженик на МЮ, много ми се иска  Арсенал да отупат хиспанците  Mr. Green)
Crossing Arms
Саркии, то само за тоз мач, честен кръст

# 49
  • Мнения: 3 736
Оха, реванша, а? При мен колебания няма, както можеш да се сетиш, да видим дали ще им се получи да ги завторят.  Mr. Green Ти си бъди привърженик на МЮ (докато го разгадая кво е  hahaha), ама тва не значи,ч е трябва да либиш спанците, я!

А на 'Ало, ало' забравих кой беше преводача, но е наистина брилянтен. Ох, чак ми се пригледа!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 294
Оха, реванша, а? При мен колебания няма, както можеш да се сетиш, да видим дали ще им се получи да ги завторят.  Mr. Green
Ти си бъди привърженик на МЮ (докато го разгадая кво е  hahaha), ама тва не значи,ч е трябва да либиш спанците, я!
бел. а.с.  - Манчестър Юнайтед   Mr. Green

Оха, реванша, а? При мен колебания няма, както можеш да се сетиш, да видим дали ще им се получи да ги завторят.  Mr. Green
Ти си бъди привърженик на МЮ(докато го разгадая кво е  hahaha), ама тва не значи,ч е трябва да либиш спанците, я!
офкорсе, АБСУРд  Mr. Green 

# 51
  • Мнения: 3 736
СетИх съ аз, сетИх съ.  Mr. Green Мтъй мчи!

# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Барцелоната хич не ги харесвам. И аз като фен на МЮ и Арсенал не харесвам. Значи ми е все едно.

Честит празник, момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

От леките комедийни сериали харесвах "Моето име е Ърл". Там са големи образи. И "Саманта" Laughing
Има и други, но тези се сещам сега. Част от останалите сте изброили по-горе.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 219
 Ей, добре, че заговорихте за мачове. това значи, че и аз довечера доволно наказана ще гледам Барселона - Арсенал... Само дето все още не са ме осведомили кой отбор ще подкрепяме  Thinking

# 54
  • Мнения: 4 600
Моите любими отбори пък са Барселона и Арсенал и когато играят един срещу друг изтрещявам супер много! Laughing Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 736
Моите любими отбори пък са Барселона и Арсенал и когато играят един срещу друг изтрещявам супер много! Laughing Heart Eyes

Ужас, как гледаш такъв мач?  hahaha ТОва е като моят кошмар - мач Италия-Франция. Толкова ги ненавиждам и двата отбора, че не бих знаела за кого да викам.

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 869
Решавам проблема като викам за по-малкото зло, което е ... е... ъ... Абе по-малкото зло. Wink

# 57
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бар-са, Бар-са!   ura

Пуц, между Италия и Франция, жабарите винаги печелят негативите, даже няма значение с кой отбор играят!  hahaha

# 58
  • Мнения: 4 600
Моите любими отбори пък са Барселона и Арсенал и когато играят един срещу друг изтрещявам супер много! Laughing Heart Eyes

Ужас, как гледаш такъв мач?  hahaha ТОва е като моят кошмар - мач Италия-Франция. Толкова ги ненавиждам и двата отбора, че не бих знаела за кого да викам.
Ми нали ти казвам, че полудявам в такъв момент! Като вкарат Арсенал се радвам супер много в началото, после започвам да се ядосвам за Барса, после пак се радвам и така цял мач... Tired

# 59
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Честит Празник мацки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet


На мен от по горе изброите сериалчета(Ало,Ало;Малкъм и Жени с деца) всички са ми любими не мога да отлича най-изтрещяващия Crazy

хиспанците ги мразя заради една личност,тя Анелка я знай Mr. Green между Италия и Франция няма кво да се чудите естествено че Италианците бият от всекъде Peace

Общи условия

Активация на акаунт