90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №130

  • 29 005
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Saaa,ти си моят стимул да знаеш. Ти ми даваш кураж ,че ще успея,защото почнах почти на твоите кг. Браво момиче! Тславова,няма защо. Щом сме почнали ще успеем! Hug Аз макар,че съм в началото от няколко години чета за режима и мога да кажа на тези които се притесняват,че през втори цикъл задържат,че е временно. Килограмите пак ще тръгнат надолу само имайте търпение!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 641
 А такаааа, я колко варненки пухени имало, аз що не ги срещам по улиците бе Grinning  

 Спорта и аз го недолюбвам нещо, и съм ходила на фитнес само след като смъкна някое друго кило. Имала съм периоди на аеробика у дома, без диети, и съм падала 7-8 кг само с нея, ама на, мързел, не съм постоянна. Иначе съм решила като водя детето на плуване, да ползвам времето докато я чакам за моя спорт, ама...още е само план Embarassed





Guu  виж това -   http://www.fitcurves.bg/?site-path=club, може да ти е удобно.

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 14:33 от ЛюбОff

# 707
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И аз се записвам при вас, дами.  Hug

Днес ми е едва втори ден от началото на диетата. Опит с диети имам доста, с последната смъкнах към 20, но оттогава мина доста време, а и се сдобих с Хашимото, така че пак натрътлях доста.  Confused

Радвам се да ви открия, защото изпитвам затруднения (като всяко начало), с измислянето на менютата по дни, така че идеите, които споделяте, ще са ми повече от полезни.
Желанието ми е да смъкна поне 5 кг., но всеки друг кг. в повече би бил добре дошъл. Wink

Моето меню за днес е:
З - два банана
О - ориз със зеленчуци
В - леща

# 708
  • Мнения: 0
привет и от мен,след дълго отсъствие идвам да се отчета,имах гости и изкарах два нережимни дни,добре че не съм преяждала,сега продължавам по план,и реших да си направя моя интерпретация и да удължа с две четворки накрая,така вместо на 10 ,ще финиширам на 18.04,ей то не останало бе,досега минус 6 ,но за мен са идеални,днес въглехидратки
з:банан и кафенце с мед
о:4 броя бухтички домашно приготвени с шипков мармалад
в:май същото но-само две бухтички и малко халвичка,че ми се е преяла

# 709
  • Мнения: 2
Въпрос: Соеви шницели кога Thinking?

# 710
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета!
Цял ден ви чета и се реших да се включа към  борбената ви групичка! Лошата ми черта е ,че нямам почти никаква воля,но ще бъда много благодарна на вашите съвети и подкрепа.
Искам да попитам мога ли да променя малко режима,като премахна въглихидратния ден за по-бърз резултат?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРА и от утре съм с вас!

# 711
  • София
  • Мнения: 12 568
Здравейте,момичета!
Цял ден ви чета и се реших да се включа към  борбената ви групичка! Лошата ми черта е ,че нямам почти никаква воля,но ще бъда много благодарна на вашите съвети и подкрепа.
Искам да попитам мога ли да променя малко режима,като премахна въглихидратния ден за по-бърз резултат?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРА и от утре съм с вас!

Не, не можеш. Режимът е изграден строго определено и отслабването е именно поради редуването на различни групи храни.

# 712
  • Мнения: 367
Аз също съм от скоро, но идеята е да не се променят, пропускат и въртят дните от режима и тогава ще има по-голям ефект.

# 713
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!
Цял ден ви чета и се реших да се включа към  борбената ви групичка! Лошата ми черта е ,че нямам почти никаква воля,но ще бъда много благодарна на вашите съвети и подкрепа.
Искам да попитам мога ли да променя малко режима,като премахна въглихидратния ден за по-бърз резултат?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРА и от утре съм с вас!

Мисля, че не е препоръчително, защото именно той е този, който забързва метаболизма ти, дори според мен 6те имаш по-бавни резултати ако го махнеш и дори да свалиш няма да успееш да ги задържиш. Лично мое мнение е това нз п-запознатите имат думата  smile3529

# 714
  • Мнения: 2 028
а как е обяснено в книгата, че последователността на дните трябва да е точно такава: белтъчен, бобов, въглехидратен, плодов... защо точно така са подредени? благодаря  Hug

# 715
  • Мнения: 4
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СВЕТКАВИЧНИТЕ ОТГОВОРИ!!!!!!!

# 716
  • София
  • Мнения: 1 877
Въпрос: Соеви шницели кога Thinking?
В протеиновия ден Wink

# 717
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Въпрос: Соеви шницели кога Thinking?

Щом са от соя, би трябвало да са през втория ден (на варивата).
Макар че, ако в "спойката" им има и яйце...  Thinking

# 718
  • Мнения: 2
Така като им гледам съотношението Б/В/Мазнини май май е най правилно да се причислят наистина към белтъчния ден.

# 719
  • Мнения: 6 604
Привет.
За сега успешно удържам фронта и съм на около 1,5 литра вода и две кафета. До довечера дано ги направя поне 3.
Но ми е доста по-труден този воден ден от предишния.
Заинатила съм се обаче и се надявам да удържа до утре.
Стискайте ми палци и най после да преместя проклетата линийка ,че ми писна вече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт