90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №130

  • 28 995
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Така като им гледам съотношението Б/В/Мазнини май май е най правилно да се причислят наистина към белтъчния ден.

Ама все пак имат соя, нали? Абе, защо не вземеш да си хапнеш направо едни месни? Laughing Peace

# 721
  • Мнения: 302
Така като им гледам съотношението Б/В/Мазнини май май е най правилно да се причислят наистина към белтъчния ден.

Да, и аз съм чела/чувала/запомнила, че всички соеви продукти, които по някакъв начин се явяват заместители на месото и млечните като кашкавал и сирене, се приемат в протеиновия ден.

# 722
  • Мнения: 354
На предпоследна страничка да си споделя терзанията ( те великите терзания де, ама). Наистина се чудех как може на см да се слабее, а на килограми не, ама на мен ми се случва Simple Smile
Накрая ще ми писне и ще си купя един кантар да се тегля спокойно на воля  Mr. Green

Зарибявам всичко живо с този режим, вече 60 % от познатите ми са на "90 дневната", станали сме като таен клуб, хаха.  Peace

# 723
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Наистина се чудех как може на см да се слабее, а на килограми не, ама на мен ми се случва Simple Smile

И на мен ми се случи при друга диета.
Всъщност, мисля, че това е по-важното. Peace

# 724
  • Мнения: 302
На предпоследна страничка да си споделя терзанията ( те великите терзания де, ама). Наистина се чудех как може на см да се слабее, а на килограми не, ама на мен ми се случва Simple Smile
Накрая ще ми писне и ще си купя един кантар да се тегля спокойно на воля  Mr. Green

Зарибявам всичко живо с този режим, вече 60 % от познатите ми са на "90 дневната", станали сме като таен клуб, хаха.  Peace

Значи сваляш на сантиметри? За мен това е важно, предполагам, че ще проличи повече на по-късен етап на режима, не в самото начало. Обиколките в горната част на тялото ми са доста внушителни за ръста ми като цяло и бих се радвала на някое сантиметърче в минус, дори и на бюста Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2
Така като им гледам съотношението Б/В/Мазнини май май е най правилно да се причислят наистина към белтъчния ден.

Ама все пак имат соя, нали? Абе, защо не вземеш да си хапнеш направо едни месни? Laughing Peace

 newsm62 нали дето ще му мисля newsm10

# 726
  • Русе
  • Мнения: 571
Здравейте. Да се запиша и аз, реших да почна диетата, та да видим какво ще се получи. И аз като теб Dega съм с Хашимото. Започнах да спортувам от седмица, но като прибавя и диета, да се надявам на добър резултат. За година качих 17 кг и много трудно се смъкват. Ще започна диетата от 17ти март, тъй като обяда за утре ми е поръчан вече, и няма как да го променя. Но от 17ти стартирвам.

# 727
  • Мнения: 20
Много тежко ми върви плодовия ден...и като си помисля че ще си хапна чак утре към 12:30 лошо ми става...умирам за малко кисело млекце или месце... Embarassed

# 728
  • Мнения: 1 701
Има ли и други които утре ще са "водни"? Simple Smile

# 729
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Много тежко ми върви плодовия ден...и като си помисля че ще си хапна чак утре към 12:30 лошо ми става...умирам за малко кисело млекце или месце... Embarassed

Извинявам се за въпроса, но не разбрах и искам да попитам: нали след плодовия ден е водния? Как тогава се предвижда хранене утре по обяд? newsm78

# 730
  • Мнения: 1 701
Е то не след всеки плодов следва воден... Wink Обикновено следва белтъчен, но веднъж на 29 дни се пада воден. Wink

# 731
  • Мнения: 302
Много тежко ми върви плодовия ден...и като си помисля че ще си хапна чак утре към 12:30 лошо ми става...умирам за малко кисело млекце или месце... Embarassed

Извинявам се за въпроса, но не разбрах и искам да попитам: нали след плодовия ден е водния? Как тогава се предвижда хранене утре по обяд? newsm78

Воден е само 29 тия ден - след седем цикъла по четири дни. Иначе, след плодовия идва протеинов ден Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 028
добре де, като намалят мерките, а килограмите не, това какво значи, че се е махнала водата, че са се стопили мазнини?  newsm78

# 733
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Е то не след всеки плодов следва воден... Wink Обикновено следва белтъчен, но веднъж на 29 дни се пада воден. Wink

О, разбрах, съжалявам. Blush
Не бях прочела внимателно. Peace

# 734
  • Мнения: 302
Момичета, и аз имам конкретен въпрос за протеиновия ден. По което точно време и на какво хранене мога да хапна кофичка плодово мляко? Може ли за следобедна закуска?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт